your cells need that glucose manquote:Op woensdag 16 maart 2016 17:02 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
De hoeveelheid suiker is schokkend.
Dat ben ik zeer zeker met je eens.. En ga ook nokken met suiker.. Want 150 gram suiker is niet gezond, en ik ga gewoon mezelf dwingen om koffie zwart te drinken.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:02 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
De hoeveelheid suiker is schokkend.
Dude schrap je suiker. De rest komt later wel. 6 sneetjes is 70 gram koolhydraten.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:02 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Ik kon niet kiezen uit koolhydraatarm brood. Neem aan dat dit ook wel een flink beetje scheelt.
Vooral veel er over praten en vooral weinig er aan doen.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:03 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Dat ben ik zeer zeker met je eens.. En ga ook nokken met suiker.. Want 150 gram suiker is niet gezond, en ik ga gewoon mezelf dwingen om koffie zwart te drinken.
ik was ook niet op de een van de ander dag 44 kilo zwaarder heh, ik zei net ook jaren en jarenquote:Op woensdag 16 maart 2016 17:02 schreef zeer het volgende:
[..]
Waar kwam dat vocht dan vandaan? Je was toch niet van de ene op de andere dag 44 kg zwaarder doordat je hart je vocht niet meer af kon voeren? Sws zakt vocht naar je benen dus je had 22 kg per been extra. En je ging niet daarvoor eens naar de dokter?
pls
Will do that! Ga mezelf gewoon dwingen om koffie zwart te drinken, dan maar doorbijten, dit had ik zelf ook eerlijk gezegd niet verwachtquote:Op woensdag 16 maart 2016 17:04 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Dude schrap je suiker. De rest komt later wel. 6 sneetjes is 70 gram koolhydraten.
Sodemieter nou eens op met dat constante commentaar op alles en iedereen Fylax2.0quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:04 schreef zeer het volgende:
[..]
Vooral veel er over praten en vooral weinig er aan doen.
Serieus? Op wat voor manier...?quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:05 schreef Stimorol- het volgende:
Braddie, suiker is gif in dit soort hoeveelheden..
Je zegt veel, maar doet weinigs.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:05 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Will do that! Ga mezelf gewoon dwingen om koffie zwart te drinken, dan maar doorbijten, dit had ik zelf ook eerlijk gezegd niet verwacht
Nooit gezondheidsklachten gehad? Gescheurde huid? Niet vooruit komen omdat je hart het continu bijna begeeft?quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:05 schreef PeZu het volgende:
[..]
ik was ook niet op de een van de ander dag 44 kilo zwaarder heh, ik zei net ook jaren en jaren
en nee het zakt niet allemaal naar je benen dus, wel gangbaar bij oedeem maar hoeft niet
en ik ging dus wel naar de dokter daarom lag ik uiteindelijk ook in het ziekenhuis
Eerst een vlog maken en dan pas die suikers schrappen.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:05 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Sodemieter nou eens op met dat constante commentaar op alles en iedereen Fylax2.0
Diabetes wist ik, maar leververvetting, kanker en hartziekten? ... Godverdomme zegquote:Hoewel suiker geen vergif is, is het wel slim om de inname van suiker te verminderen. Wie te veel producten met suiker nuttigt, heeft een vergrote kans op overgewicht. En overgewicht gaat weer gepaard met ziekten en kwalen, zoals hoge bloeddruk, leververvetting, diabetes type 2, kanker en hartziekten.
nope , 2 maanden daarvoor fietste ik nog in de duitse bergen, ik werd wel ziek eind september toen is het snel gegaan.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:06 schreef zeer het volgende:
[..]
Nooit gezondheidsklachten gehad? Gescheurde huid? Niet vooruit komen omdat je hart het continu bijna begeeft?
hallo, van kanker val je wel snel af.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Diabetes wist ik, maar leververvetting, kanker en hartziekten? ... Godverdomme zeg
Niet grappig.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:11 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
hallo, van kanker val je wel snel af.
Gaat het wel goed met je?quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:06 schreef zeer het volgende:
[..]
Sodemieter nou eens op met dat constante commentaar op alles en iedereen Fylax2.0
Je hebt die arts aangeklaagd? Iedereen ziet het verschil tussen vocht/eiwit ophoping en vet.quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:11 schreef PeZu het volgende:
[..]
nope , 2 maanden daarvoor fietste ik nog in de duitse bergen, ik werd wel ziek eind september toen is het snel gegaan.
in de week voor mij opname ging het wel snel slecht daarom ook toen 3x nd dok enzo
maar kennelijk kon in al die jaren geen dokter opmerken (ook de eerste keer in de week voor de opname merkte de huisarts niks) dat mijn hart heel vreemd klopte, terwijl ik hier naar schatting van de cardiolog al 10-15 jar mee loop![]()
maar ik begrijp je ongeloof, de cardio werkte er al een halve eeuw en zag zulks ook niet eerder
Jeetje man wake up hoor!quote:Op woensdag 16 maart 2016 17:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Diabetes wist ik, maar leververvetting, kanker en hartziekten? ... Godverdomme zeg
je kan ook eerst ffe suikersin je koffie halveren en daarna weer dan is t verschil minder groot. of een klein scheutje magere melk toevoegen als zwarte koffie te bitter is.daar zit tuurlijk ook suiker in maar dat is al beter dan 4 klontjes hehequote:Op woensdag 16 maart 2016 17:03 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Dat ben ik zeer zeker met je eens.. En ga ook nokken met suiker.. Want 150 gram suiker is niet gezond, en ik ga gewoon mezelf dwingen om koffie zwart te drinken.
ik kreeg plaspillen en antibiotica omdat er 1 wond was waar vocht uit kwam 3 dagen voor mijn opnamequote:Op woensdag 16 maart 2016 17:12 schreef zeer het volgende:
[..]
Je hebt die arts aangeklaagd? Iedereen ziet het verschil tussen vocht/eiwit ophoping en vet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |