Door hoeveel jongens ben je dan bedrogen?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:33 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Ja, ik ben er ziek van in mijn hoofd geraakt. Maar ik weet niet hoe je zoiets verwerkt.
1quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:34 schreef MAHL het volgende:
[..]
Door hoeveel jongens ben je dan bedrogen?
Hoe lang is het gebeurd allemaal?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:33 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
Ja, ik ben er ziek van in mijn hoofd geraakt. Maar ik weet niet hoe je zoiets verwerkt.
Racistisch hoor.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:33 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
Die turkse vlag kan toch ook betekenen dat hij trots is op zijn afkomst?
Waarom zou je niet trots zijn op je afkomst?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:34 schreef MAHL het volgende:
[..]
Waarom zou je trots zijn op je afkomst? Het is gewoon toeval dat je die afkomst hebt. En je impliceert er bovendien mee dat andere afkomsten minder zijn.
[/linksmodus]
Ja... lastig uit te leggen. Het is gecompliceerd. Maar allemaal zeer recentquote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:35 schreef MAHL het volgende:
[..]
Maar hij was wel je grote liefde dus... Hoe lang is het geleden?
Waarom denk je zo links-rechts altijd?quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:34 schreef MAHL het volgende:
[..]
Waarom zou je trots zijn op je afkomst? Het is gewoon toeval dat je die afkomst hebt. En je impliceert er bovendien mee dat andere afkomsten minder zijn.
[/linksmodus]
Ja geen idee, dat zeggen de linkse, relativerende policors die vinden dat je er niet trots op mag zijn dat je Nederlander bent.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:35 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
Waarom zou je niet trots zijn op je afkomst?
en waarom zou een andere afkomst dan minder zijn?
Omdat hokjesdenken lekker makkelijk is, Chaitje.quote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Waarom denk je zo links-rechts altijd?
+Hitler was ook links toch?
okeequote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:39 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja geen idee, dat zeggen de linkse, relativerende policors die vinden dat je er niet trots op mag zijn dat je Nederlander bent.
OK, wie helpt mij? Ik maak me vaak druk om dingen waar ik niets aan kan doen. Bijvoorbeeld de economie, de vluchtelingencrisis, de staat van de EU, kleine politieke dingen. En het belemmert mij wel in mijn geluk. Rationeel weet ik dat ik er niets aan kan doen en dat het daarom onzin is om mij er druk om te maken, maar toch doe ik het.quote:
CULquote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:40 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
GAM gisteravond.
Niks mis met CUL trouwens.
Mijn 4e chakra is uit balans door jimmy zijn postquote:Op zaterdag 12 maart 2016 14:38 schreef -supergirl- het volgende:
[..]
moet kunnen, moet kunnen...
stel je open WCH. lucht je hart! wil je dingen kwijt?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |