Als ze zelf een personal trainer hebben gehad, en ze het dan het geld niet waard vinden voor het effect dat ze zien heb ik er wel wat aan. Anders niet inderdaad.quote:Op donderdag 10 maart 2016 21:56 schreef Hyaenidae het volgende:
Ja het is het zeker waard, maar hieronder komen allerlei azijnzeikers posten dat het te duur is en je ook jezelf er in kunt verdiepen. Dus wat doe je dan?
Bedankt hier heb ik wat aanquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:00 schreef Etsu het volgende:
Vorig jaar ben ik ook serieus begonnen qua voeding en sporten. Ik had veel moeite om mezelf naar de sportschool te slepen, want ik kwam en ik ging weer. Ik snapte niet wat ik moest doen en hoe het allemaal werkte, met als resultaat dat ik niet veel verder opschoot. Qua voeding lukte het wel en ik raakte wat kilo's kwijt, maar dat is/was niet alleen voldoende. Ik heb er wel het lichaam voor, maar ik wist niet waar te beginnen.
Sinds januari heb ik een PT ingeschakeld en ben toen 3x per week een halfuur gaan trainen. Ik had het niet gedacht/durven te dromen dat ik het nog leuk zou gaan vinden ook. Ik ben echt zo'n iemand die nog nooit serieus heeft gesport of ervan heeft gehouden, maar dit was echt een verhemeling. De oefeningen zijn relatief simpel, zelfs oefeningen die je ook thuis kan doen (met of zonder dat je dingen nodig hebt). De PT coacht, motiveert en stimuleert je, en het werkt wel.
Het kostenplaatje. Tja. Het is duur, inderdaad. Maar ik vind het een goede investering en ik ben er blij mee. We zijn nu 1,5 maand verder (heb 2 maanden geboekt) en ben al 7 kilo kwijt, ik loop rechter (met borst naar voren, rug recht) en de eerste buikspiertjes zijn zichtbaar. Ik heb vandaag nog eens 2 maanden bijgeboekt, want ik weet zeker dat als ik ermee zou stoppen en voorneem om naar de sportschool te gaan, dat ik het dan niet ga doen.
Ik ben er nog niet, maar het helpt wel.
Als je het kan betalen, zou ik het doen. De zomer komt eraan.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:07 schreef dedonutman het volgende:
[..]
Bedankt hier heb ik wat aanHet gaat mij inderdaad ook veel om het motiveren en oefeningen leren. En nog mooi meegenomen als je er plezier in begint te krijgen ook.
Ja ik kwam wel uit op zeker 200.- euroquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:04 schreef Etsu het volgende:
[..]
Geen idee. Zal wel richting ¤200/300 p.m. zijn. Afhankelijk hoevaak je per week traint.
Voor hoeveel keer per week? Ik betaal ¤299,- voor 3x per week, een maand lang (3x4).quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:08 schreef dedonutman het volgende:
[..]
Ja ik kwam wel uit op zeker 200.- euro
2x per week dan. Maar had ook nog niet verder gekeken qua tijden of dat dan met alles was wat ze te bieden hadden enzo, maar ik ga sowieso even een afspraak maken voor binnenkort.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:09 schreef Etsu het volgende:
[..]
Voor hoeveel keer per week? Ik betaal ¤299,- voor 3x per week, een maand lang (3x4).
Bij mij is het zo dat ik via het internet zelf kan bepalen wanneer ik kom trainen (moet je alleen wel ver vooruit plannen want iedereen wil natuurlijk de gunstige tijden).quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:46 schreef dedonutman het volgende:
[..]
2x per week dan. Maar had ook nog niet verder gekeken qua tijden of dat dan met alles was wat ze te bieden hadden enzo, maar ik ga sowieso even een afspraak maken voor binnenkort.
Zelfs een personal trainer kan je niet dwingen te gaan sporten als je het zelf niet wil. De wil moet uit jezelf komen. Een personal trainer kan waardevol zijn, maar ik denk dat dat in het geval van de TS niet de oplossing gaat zijn.quote:Op donderdag 10 maart 2016 21:56 schreef Hyaenidae het volgende:
Ja het is het zeker waard, maar hieronder komen allerlei azijnzeikers posten dat het te duur is en je ook jezelf er in kunt verdiepen. Dus wat doe je dan?
Waarom niet? Uit de OP blijkt dat TS gemotiveerd is.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 00:56 schreef Drinky het volgende:
[..]
Zelfs een personal trainer kan je niet dwingen te gaan sporten als je het zelf niet wil. De wil moet uit jezelf komen. Een personal trainer kan waardevol zijn, maar ik denk dat dat in het geval van de TS niet de oplossing gaat zijn.
Begin met een reëel doel stellen, en dat is niet deze zomer. Volgende zomer is ook nog krap.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:08 schreef Etsu het volgende:
[..]
Als je het kan betalen, zou ik het doen. De zomer komt eraan.
Ik zeg toch niet dat TS in de zomer al een spierbonk is?quote:Op vrijdag 11 maart 2016 09:22 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Begin met een reëel doel stellen, en dat is niet deze zomer. Volgende zomer is ook nog krap.
Zomer 2018 ben je beach-ready.
Accepteren dat het tijd nodig heeft is belangrijk voor motivatie op de lange termijn.
Weinig spieren is weinig spieren, die bouw je niet in 1 jaar.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 12:11 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet dat TS in de zomer al een spierbonk is?
Daarnaast is het sterk afhankelijk hoe TS op dit moment uitziet. Als je een fattie bent, dan heb je wel even nodig ja.
Dat TS nu nog 4/5 maanden tijd heeft om iets aan z'n lichaam te doen en over 4/5 maanden wel duidelijke resultaten te zien zijn, en het toevallig dan zomer is. Win-win-situatie. Hij is er nog lang niet, ik heb dan ook niet gezegd dat hij vlak voor de zomer ook klaar is. Dat heb jij ervan gemaakt.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 12:33 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Weinig spieren is weinig spieren, die bouw je niet in 1 jaar.
Wat suggereer je dan als je zegt 'de zomer komt eraan'...
Ik wil ts juist behoeden voor valse verwachtingen, die zijn er gewoon teveel met al die neppe testosteron voorbeelden.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 12:35 schreef Etsu het volgende:
[..]
Dat TS nu nog 4/5 maanden tijd heeft om iets aan z'n lichaam te doen en over 4/5 maanden wel duidelijke resultaten te zien zijn, en het toevallig dan zomer is. Win-win-situatie. Hij is er nog lang niet, ik heb dan ook niet gezegd dat hij vlak voor de zomer ook klaar is. Dat heb jij ervan gemaakt.
Afhankelijk hoevaak je traint, hoe serieus je mee bezig bent, hoe je lichaam is, je voedingsschema, etc. Dat kunnen wij niet bepalen aan de hand van de OP.quote:Op vrijdag 11 maart 2016 12:40 schreef Anus_Cocainus het volgende:
[..]
Ik wil ts juist behoeden voor valse verwachtingen, die zijn er gewoon teveel met al die neppe testosteron voorbeelden.
In 4 maanden ga je gewoon niet veel bereiken, het gaat om de langere termijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |