Gebeurd vaak zat op de snelweg inderdaadquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:36 schreef Crack_ het volgende:
Zie zo vaak tering snelle waggies dan echt met 70 km/h invoegen. RIJ GODVERDOMME DOOR FUCKING IDIOOT![]()
![]()
![]()
Ja, had ik ook.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:36 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Was ook mijn bedoeling om toen ik net m`n rijbewijs had echt heel veel te gaan rijden in 't buitenland. Het vele rijden is wel gebeurd, maar niet in't buitenland
Precies.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Klopt wel wat je zegt ja. Ik ging er toen nog best vaak mee de snelweg op trouwens maar bij 130 was de limiet wel bereikt inderdaad.
Ja, vind ik soms in Nederland al kut.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:37 schreef Etsu het volgende:
Ik hou ook niet van in het buitenland rijden.. Ben met de auto op vakantie geweest naar Tsjechie. Duitse snelwegen, Oostenrijkse bergen en Tsjechienische snelwegen zonder duidelijke strepen, paaltjes of maar één lampje.Pikkedonker joh, daarzo.
Ben ook met de auto naar Denemarken geweest, maar ben er niet in gereden, want dat durfde ik ook niet.
Daar let ik eigenlijk niet op.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:38 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Precies.
Zijn zeker geen slechte auto's verder, zolang je ze maar gebruikt in de stad voornamelijk. Moet je ook maar eens opletten voor de grap hoevaak je een Matiz op de snelweg ziet
Precies. Met de auto ben je een stuk goedkoper uit dan met de trein of het vliegtuig in veel gevallen. Ga je met 4 man naar spanje bijvoorbeeld dan is dat 2x tanken. dus 80 euro, deel dat door 4e, betaal je 20 euro per man heen en 20 terugquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:37 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja, had ik ook.
Ik zou in zomer nog altijd wel weg willen met auto. Gewoon makkelijk en goedkoop en alles. Maarja, maarja. Niet persé rondreizen maar gewoon ernges heen.
Ok, dat hoeft niet met auto. Wil gewoon weg
En ik rij op gas dus, yolo, 50 ct de litahhhhhhquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:40 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Precies. Met de auto ben je een stuk goedkoper uit dan met de trein of het vliegtuig in veel gevallen. Ga je met 4 man naar spanje bijvoorbeeld dan is dat 2x tanken. dus 80 euro, deel dat door 4e, betaal je 20 euro per man heen en 20 terug
Wil dat eigenlijk volgende maand ff doen. Gewoon de auto pakken en dan met een vriend een dag richting duitsland of frankrijk toeren.
ken iemand met alcoholslot, die ging op volle snelheid door de polder met groot lichtquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:39 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja, vind ik soms in Nederland al kut.
Als t regent en in het donker oid, zie niks verdikkie. Geen strepen op de weg niks, dan zit ik al echt van "KAKAKAKAKAKA"
Niksquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:41 schreef Crack_ het volgende:
Hoeveel waren jullie kwijt bij kleine beurt?
Nadeel van Frankrijk vind ik die kut Péage.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:40 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Precies. Met de auto ben je een stuk goedkoper uit dan met de trein of het vliegtuig in veel gevallen. Ga je met 4 man naar spanje bijvoorbeeld dan is dat 2x tanken. dus 80 euro, deel dat door 4e, betaal je 20 euro per man heen en 20 terug
Wil dat eigenlijk volgende maand ff doen. Gewoon de auto pakken en dan met een vriend een dag richting duitsland of frankrijk toeren.
Zo zit ik ook soms.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:39 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja, vind ik soms in Nederland al kut.
Als t regent en in het donker oid, zie niks verdikkie. Geen strepen op de weg niks, dan zit ik al echt van "KAKAKAKAKAKA"
Onderhoud bedoel je? Ik moet binnenkort weer, zal wsl weer 250 kosten ofz.quote:Op donderdag 10 maart 2016 22:41 schreef Crack_ het volgende:
Hoeveel waren jullie kwijt bij kleine beurt?
Oh ja, de tol daar inderdaadquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:42 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Nadeel van Frankrijk vind ik die kut Péage.Dat brengt tegelijkertijd ook weer een voordeel mee want eenmaal op zo'n weg kun je doen en laten wat je wilt.
Benzine is ook vrij goedkoopquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:41 schreef Crack_ het volgende:
[..]
En ik rij op gas dus, yolo, 50 ct de litahhhhhh![]()
![]()
![]()
Jaquote:
Over 2 maanden zit ik op 9 schadevrijemaandenquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:44 schreef Etsu het volgende:
Over 2 maanden zit ik alweer op 5 schadevrijejaren
Hey Braadsleequote:Op donderdag 10 maart 2016 22:44 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Over 2 maanden zit ik op 9 schadevrijemaanden
Ik kan dat zien als ik inlog op de website bij mn autoverzekeraarquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:50 schreef Crack_ het volgende:
Ik heb geen idee, hoe weet je dat. Schadevrijejaren
Oh, mijne heeft geen loginquote:Op donderdag 10 maart 2016 22:51 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik kan dat zien als ik inlog op de website bij mn autoverzekeraar
Ja, had 't wel maar weet niet waar ik nu sta. Heb die aanrijding met die Duitser waarvan ik nog steeds niet weet wat dat gaat worden, waarschijnlijk 50/50 schuld.quote:Op donderdag 10 maart 2016 23:00 schreef Etsu het volgende:
[..]
Krijg je nooit post van ze? Daar zal t vast wel in staan.
Sinds wanneer had je een auto? Tel vanaf daar en dan wsl min een door die aanrijding, dan is dat wat je nu hebt. Denk ik.quote:Op donderdag 10 maart 2016 23:01 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja, had 't wel maar weet niet waar ik nu sta. Heb die aanrijding met die Duitser waarvan ik nog steeds niet weet wat dat gaat worden, waarschijnlijk 50/50 schuld.![]()
Nee daar ga ik denk ik ff niet meer heen man, teveel gedoe altijd in die scquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:08 schreef HPLC het volgende:
[..]
Kijk die SC in KLB man, krijg er ebola van
je hoeft alleen maar te kijkenquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:08 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Nee daar ga ik denk ik ff niet meer heen man, teveel gedoe altijd in die sc
ander verzekeringswerk krijgt voorrang waarschijnlijkquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:02 schreef Crack_ het volgende:
En echt twee maanden geleden mail gekregen met nog 'n vraag voor wat extra duidelijkheid. Dus ze zijn er wel mee bezig maar waaaarom duurt dat dan zo tyfus lang
Ja, hoezoquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:15 schreef JanCees het volgende:
[..]
ander verzekeringswerk krijgt voorrang waarschijnlijk
grquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:26 schreef LittleBrownie het volgende:
6666, moet hier gepost hebben gr
Stuk beter voor je dan echt snoep iig!quote:Op donderdag 10 maart 2016 23:37 schreef Crack_ het volgende:
Ik eet kauwgom achter elkaar alsof t snoepjes zijn
Hmmquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:39 schreef wietparkiet het volgende:
mijn collega had de bak met witte chocomouse aan mij gegeven
die was heel snel op
Vertel hier eens meer overquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:39 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Stuk beter voor je dan echt snoep iig!
Zou niet weten wat ik er over zou moeten vertellen.quote:
Oh,quote:Op donderdag 10 maart 2016 23:50 schreef MrBradge het volgende:
[..]
Zou niet weten wat ik er over zou moeten vertellen.
Maar volgens mij kan je beter 10 kauwgumpjes op eten dan 10 snickers
Gevaarlijke uitspraak danquote:
definieer lekkerquote:
Ja, maar dat is niet het lekker wat ze bedoelt.quote:Op donderdag 10 maart 2016 23:53 schreef Etsu het volgende:
[..]
je had net nog aangegeten taart in de koelkast
walnoten zijn goed voor je thoughquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:53 schreef wietparkiet het volgende:
Eet echt teveel op het werk
halve kip met patat en appelmoes, walnoten, stokbrood met soep/chocosaus/pest en chocomouse
quote:
Dat snap ik ouwe reusquote:
Jaaaa, maar nu zin in iets andersquote:Op donderdag 10 maart 2016 23:53 schreef Etsu het volgende:
[..]
je had net nog aangegeten taart in de koelkast
Neequote:Op vrijdag 11 maart 2016 00:03 schreef Fok-it het volgende:
Hebben jullie weleens Miracle Berries op?
zijn die dingen net zo iets als Magic Mushrooms?quote:Op vrijdag 11 maart 2016 00:03 schreef Fok-it het volgende:
Hebben jullie weleens Miracle Berries op?
Nee, als je die eet kan je tot een bepaalde tijdsduur hele zure dingen bijvoorbeeld eten die dan zoet smakenquote:Op vrijdag 11 maart 2016 00:05 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
zijn die dingen net zo iets als Magic Mushrooms?
Taart smaakt al zoet.quote:
Een vriend van mij wel, die vond het wel grappig opzichquote:Op vrijdag 11 maart 2016 00:03 schreef Fok-it het volgende:
Hebben jullie weleens Miracle Berries op?
Ja, lijkt mij ook wel ja. Wel fucking duur voor wat je er voor krijgtquote:Op vrijdag 11 maart 2016 00:18 schreef Kauai het volgende:
[..]
Een vriend van mij wel, die vond het wel grappig opzich
Goedenavond trouwens
jaquote:Op vrijdag 11 maart 2016 00:17 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Taart smaakt al zoet.
Of heb je er citroentjes in zitten?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |