Dat had ik ook zo gedaan dan maar Lucas vraagt er wel om (hij werd helemaal hyper toen ik een keer een mergpijp at terwijl hij geen idee had wat het was en toen nooit snoep had gehadquote:Op zondag 6 maart 2016 19:24 schreef Dot. het volgende:
Ik heb liever niet dat ze Stip chocopasta of chocola geven omdat hij niet weet wat het is en er dus ook niet om vraagt nu. Hij wordt heel blij van kruidenroomkaas en pindakaas dus als ik hem daar nog blij mee kan maken vind ik dat alleen maar fijn. Bij z'n opa's en oma's krijgt hij wel lekkers, maar dat is dan een koekje, een knijpfruitje of zo'n fruitreepje. Oma had het ook goed ingeschat dat ze hem geen paashaas cadeau hoefde te doen![]()
Thuis krijgt hij wel eens dit koekje. Smaakt nergens naar en zijn 'gezonder' dan kinderkoekjes voor zover ik kon zien, en hij vindt ze heerlijk.
http://www.verkade.nl/pro(...)nappertjes-volkoren/
Oh ja, wij hebben het idd ook nooit in huisquote:Op zondag 6 maart 2016 19:52 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat had ik ook zo gedaan dan maar Lucas vraagt er wel om (hij werd helemaal hyper toen ik een keer een mergpijp at terwijl hij geen idee had wat het was en toen nooit snoep had gehadgek genoeg deed hij dat niet als ik een wortel zat te eten. Zal wel in de genen zitten
). En natuurlijk had ik kunnen zeggen dat hij bv geen hagelslag mag maar dat vind ik ook meten met twee maten als we het zelf wel eten.
Hij wijst nu vaak de hagelslag aan maar als we dan zeggen dat hij iets anders moet kiezen dan doet hij dat ook dus zolang het zo kan en hij ook gezonde dingen eet, vind ik het prima.
Bij de volgende ook wel de regel dat er geen snoep/ chocolade ingaat voor de 1,5 jaar. Benieuwd of dat gaat lukken met een grote broer in huis
wat ontzettend tof ja! En wat fijn ook dat ze zo'n sterke band hebben. Ik hoop ook ontzettend dat mauwtje dat houdt, met mijn vaderquote:Op zondag 6 maart 2016 20:15 schreef _NIKKI_ het volgende:
SQ ik ben het helemaal met je eens. L krijgt bij opa ook allerlei dingen die ze van ons niet krijgt, maar dát is juist waar hij opa voor is. L is gek op hem, en dat komt echt niet alleen omdat ze lekkere dingen van hem krijgt, nee dat komt omdat ze aandacht en liefde van hem krijgt, omdat ze samen leuke dingen doen zoals musea bezoeken en wandelen op het strand. Die twee zitten ook hele middagen in de knutselkamer van opa om daar te bouwen en te knutselen aan vanalles en nog wat (hij bouwt modelboten en heeft daar een aparte kamer voor die door L omgedoopt is tot knutselkamer). Ik hoop dat L zich dit soort mooie dingen later nog herinnert.
racismequote:Op zondag 6 maart 2016 20:18 schreef Dyre het volgende:
L heeft trouwens vandaag geheel tegen verwachting in meegesmikkeld van mijn grapefruit
en daarna bij andere oma waarschijnlijk een negerzoen gehadMaar daar was ik niet bij dus dat ga ik nooit weten haha.
nee, wel speeddaten voor alleenstaande moedersquote:Op zondag 6 maart 2016 20:24 schreef BlueEyes het volgende:
Ghehehe Sq, mag je ook sameneenvarkenkopen
in het subforum over de topictitel vegen. Dan zie je een chain-symbool waar je op kan tappen.quote:Op zondag 6 maart 2016 20:26 schreef Dyre het volgende:
Ik vind mobiel fokken nog niet zo handig... Hoe kan je een topicreeks onder elkaar zien? (wat je normaal gesproken krijgt als je op een topictitel klikt)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |