quote:Op dinsdag 8 maart 2016 16:57 schreef Dj_Day-V het volgende:
[ afbeelding ]twitter:RikElfrink twitterde op dinsdag 08-03-2016 om 16:32:09PSV krijgt kritiek op het kopen van Maher. Of? Oh ja, die reacties zitten er ook tussen. https://t.co/3rTPatkfJn reageer retweet
Sinds Engelaar kan ik een hoop hebben op dat gebied...quote:Op dinsdag 8 maart 2016 14:47 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik ergerde me vooral aan het eindeloze krediet wat hij kreeg. Maar ja, dat hoort bij de status van dure topaankoop helaas.
Kende hem nauwelijks, zag m wel eens in de samenvatting en dat was het dan. Vond het veel geld voor zo'n jong joch iigquote:Op dinsdag 8 maart 2016 17:51 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Sinds Engelaar kan ik een hoop hebben op dat gebied...
Wel jammer dat Maher niet goed genoeg is gebleken, had ik niet verwacht. Ik verwacht dat hij lekker in Spanje bij Enspanyol gaat ballen en over 5 jaar bij NAC.
Dat is toch echt al heel wat jaren zo? Sowieso al een jaar of 10.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:43 schreef ZuidGrens het volgende:
Weet iemand eigenlijk of PSV ooit reageert op klachten over de harde muziek in het stadion? Wat is me dat toch een partij kut zeg. Je kan amper praten met degene naast je. Ook na de wedstrijd meteen die domme muziek kneiterhard, het liefst zou je de 'DJ' een paar klappen op z'n muil geven. Echt vreselijk.
Ja, vandaar mijn vraag ook. Kan het me niet voorstellen dat dat nog nooit aangekaart is bij PSV.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is toch echt al heel wat jaren zo? Sowieso al een jaar of 10.
Ik vind het na de wedstrijd nog wel gaan maar voor de wedstrijd echt pure aids ja. Het is in ieder geval zo sinds ik in het stadion kom.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:52 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is toch echt al heel wat jaren zo? Sowieso al een jaar of 10.
Het is voor mij de hoofdreden dat ik echt probeer zo kort mogelijk voor het begin van de pot binnen te zijnquote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:57 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ik vind het ook altijd een opluchting als die herrie uitgaat en de wedstrijd begint.
Na de wedstrijd vind ik ook kut, zeker na een mooie overwinning in de CL of tegen Ajax of Feyenoord of zo, laat het publiek gewoon zingen man.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik vind het na de wedstrijd nog wel gaan maar voor de wedstrijd echt pure aids ja. Het is in ieder geval zo sinds ik in het stadion kom.
Takkenherrie ja. En het ergste zijn de liedjes die ooit door supporters verzonnen zijn en gezongen werden, en nu met een dramatische standaard apresski-beat doen lijken alsof de supporters zelf geen liedjes meer kunnen zingen.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:19 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Na de wedstrijd vind ik ook kut, zeker na een mooie overwinning in de CL of tegen Ajax of Feyenoord of zo, laat het publiek gewoon zingen man.
Eens over het you win some, you lose some. Maar Maher was een overhypte momentenvoetballer, dat had een scout er gewoon uit moeten halen. Evenals zijn totale gebrek aan fysiek en inzet en het feit dat hij exact het type speler is dat je niet nodig hebt bij PSV. Een 10 die het vereist dat je hele elftal in zijn dienst speelt, omdat hij zelf niets anders kan dan vooruit kijken.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:00 schreef nickhguitar het volgende:
Over de kwestie Maher: You win some, you lose some. Niet iedereen blijkt een Guardado en gelukkig blijkt ook niet iedereen een Maher te worden. Leek destijds een prima/logische aankoop maar kwam er om verschillende redenen gewoon niet uit, je verlies nemen en verder kijken.
Deed hij bij Roma ook altijd. Dat is 'zijn ding' als hij scoort.quote:Op woensdag 9 maart 2016 01:51 schreef Dj_Day-V het volgende:
Zat even Ajax B1 - PSV B1 te kijken op psv.tv maar die Scamacca is wel een beest hoor.
Waarom duwt hij nou die nr 6 weg na zijn goal?
dat is wel extreem sneu eerlijk gezegdquote:Op woensdag 9 maart 2016 06:26 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Deed hij bij Roma ook altijd. Dat is 'zijn ding' als hij scoort.
Yep.quote:Op woensdag 9 maart 2016 10:23 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
dat is wel extreem sneu eerlijk gezegd
Denk niet dat spelers uit het 1e dat heel tof gaan vinden, vraag me af hoe ik er op zou reageren als een teamgenoot van mij dat geintje elke keer zou flikkenquote:
Zegt inderdaad wel een hoop over die jongen zijn karakter. Maar ja, lekker des PSV eitjes onder die jongen leggen en kwalletjes zoals Depay gaan kweken.quote:Op woensdag 9 maart 2016 10:23 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
dat is wel extreem sneu eerlijk gezegd
Waarom eitjes onder die jongen leggen?quote:Op woensdag 9 maart 2016 10:56 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Zegt inderdaad wel een hoop over die jongen zijn karakter. Maar ja, lekker des PSV eitjes onder die jongen leggen en kwalletjes zoals Depay gaan kweken.
Ik verwacht dat PSV dat gaat doenquote:Op woensdag 9 maart 2016 10:57 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Waarom eitjes onder die jongen leggen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |