In Sophia's koffer missen er drie broeken.quote:Op maandag 25 april 2016 12:02 schreef Physsic het volgende:
Kleding netjes uitgedaan?
In een eerder kort filmpje werd gezegd dat de kledingstukken verscheurd waren of dat er maar delen van een kledingstuk gevonden waren.
Daarnaast moet niet vergeten worden Sophia 'overprikkeld' was (of eigenlijk gewoon een lichte psychose had).
Frank. Want die weet veel.quote:Op donderdag 28 april 2016 23:33 schreef StaceySinger het volgende:
dan dit : op de website van Frank![]()
Noorwegen helpt
28 april 2016
Vandaag hebben we een donatie gekregen uit Noorwegen. Het nieuws gaat snel en de verbijstering omtrent het standpunt van de verzekeraar groeit nu ook buiten de grenzen. Lieve mensen, namens de familie, en natuurlijk namens het zoekteam dank hiervoor. We zijn goed onderweg en het gaat lukken. Het moet lukken.
https://forensischpatholoog.nl/author/frank-van-de-goot/
We hebben het hier over team Van Passel en van der Goot, had je serieus een expeditie verwacht?quote:Op donderdag 28 april 2016 23:32 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Vergeet het maar. Je staat alleen. Ik heb het zo meegemaakt bij "even Apeldoorn bellen". Even niet in Afrika dan.
Dat was een reactie op tegenstrijdige uitspraken.quote:Op donderdag 28 april 2016 23:31 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
In Sophia's koffer missen er drie broeken.
Er zijn lintjes geknoopt aan bomen, deze waren van kledingstukken van Sophia
quote:1.3.1.1
U bent verzekerd vanaf het vertrek vanaf uw woonadres tot het moment dat u terugkomt op dat adres. Tenminste, als uw reis niet langer dan 60 dagen achterelkaar duurt. U bent dus maximaal 60 dagen achter elkaar verzekerd. Gaat u langer dan 60 dagen op reis? Dan heeft u na 60 dagen automatisch geen recht meer op geld uit deze verzekering.
1.3.1.2
Bent u langer dan 60 dagen op reis? En komt dit doordat er iets gebeurt wat u niet wilt en wat u niet kunt voorkomen? Dan bent u verzekerd tot het eerstvolgende moment dat u thuis zou kunnen komen. U moet zo’n gebeurtenis direct aan ons melden.
1.5.1.7
We vergoeden geen schade die is veroorzaakt doordat u zonder nadenken iets heel gevaarlijks deed. En daarbij uw leven of lichaam in gevaar heeft gebracht. We vergoeden deze schade wel als u iets heel gevaarlijks deed om uzelf te verdedigen, en als u dat mocht doen volgens de wet. We vergoeden de schade ook als u iets heel gevaarlijks deed om uzelf, anderen, dieren of spullen te redden.
Dat kan je anders regelen. Dan maakt het nog niet uit. Ik heb megemaakt dat men en land en stad zo'n beetje ontkende.quote:Op donderdag 28 april 2016 23:49 schreef Physsic het volgende:
[..]
Dat was een reactie op tegenstrijdige uitspraken.
Nog wat meer over polis
[..]
Raar verhaal...quote:MASCHA DE JONGKAMPALA - De zoektocht naar de vermiste Amsterdamse Sophia Koetsier loopt vertraging op door een meningsverschil over geld tussen het team forensische experts dat reeds in Oeganda is en Hema, waar de 22-jarige studente een InShared reisverzekering afsloot.
Het gespecialiseerde team, dat draait op donaties en het verzekeringsgeld ging ervanuit dat Hema een groot deel van de twee weken durende zoektocht zou vergoeden via de polis. Bij het warenhuis ving de ploeg deze week echter bot. In overleg met de familie haakt het forensisch team nog niet af en onderzoekt of het benodigde geld de komende dagen alsnog via de stichting findsophia.org bij elkaar gesprokkeld kan worden.
Hema vergoedde persoonlijke kosten van de familie tijdens de eerste zoektocht negen dagen na de verdwijning van Koetsier in oktober. Bij de oprichting van de stichting en bij de huidige zoektocht heeft de Hema een donatie gedaan. Over de hoogte worden in samenspraak met de familie geen mededelingen gedaan. Maar de hele zoektocht wordt inderdaad niet gedekt door de polis. Nikki van Passel, de medeorganisator achter de zoektocht: „Naast een niet-substantieel bedrag in november (van de eerste zoektocht, red.) is er verder niets uitbetaald.”
Koetsier verdween in oktober tijdens haar stage als geneeskundestudente. De Oegandese autoriteiten gingen er in eerste instantie vanuit dat Koetsier was gegrepen door een wild dier. Een scenario dat later op losse schroeven kwam te staan. Alles ligt nog open. Daarom reisden de forensisch specialisten af.
Ik heb echt geen idee wat je zegt.quote:Op donderdag 28 april 2016 23:51 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Dat kan je anders regelen. Dan maakt het nog niet uit. Ik heb megemaakt dat men en land en stad zo'n beetje ontkende.
vreemd jaquote:Op donderdag 28 april 2016 23:57 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Raar verhaal...
We gaan ervan uit dat de verzekering de zoektocht deels vergoed.
http://www.telegraaf.nl/b(...)nte_ligt_stil__.html
Persoonlijk vond ik wel dat ze snel vertrokken waren, begin april een vooronderzoek.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:02 schreef StaceySinger het volgende:
[..]
vreemd ja
Een team met onder meer forensisch experts is maandag afgereisd naar Oeganda
dus ze zijn er al en dan komen ze ineens achter dat er eigenlijk te weinig geld is ?
klopt ze ging op 7 april alquote:Op vrijdag 29 april 2016 00:09 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Persoonlijk vond ik wel dat ze snel vertrokken waren, begin april een vooronderzoek.
Nu met een team experts, bij Kris en Lisanne kostte dit bakken geld.
Zijn ze dan echt zo dom? Als ze gaan om antwoorden te krijgen is het dan werkelijk zo duur?
Vliegticket is betaald, onderdak en zoeken maar.
Geloof niet dat je dit werk moet doen voor een dik salaris.
Snap het daarom ook niet helemaal.
Hetzelfde team als in Panama.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:07 schreef StaceySinger het volgende:
dacht ik al :
Het team bestaat uit negen mensen, waaronder een antropoloog, een bodemdeskundige, forensisch patholoog Frank van de Goot en Nikki van Passel, die de familie Koetsier bijstaat in hun zoektocht.
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)utm_campaign=Paywall
_
die Nikki van Passel zit er ook al
de hele dag brakke persberichten rondsturen en te proberen zoveel mogelijk geld binnen te harken
Lekker dan, en als de Hema niet betaald?quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:16 schreef Physsic het volgende:
Ik denk dat het geld er wel is, maar misschien is dat deels een lening (van iemand) en gingen ze ervan uit dat Hema dit naderhand mooi terug zou betalen.
Ben ik nu gek of is dit serieus heel veel geld voor een zoektocht.quote:Op vrijdag 29 april 2016 00:16 schreef StaceySinger het volgende:
Ze komen nog 50.000 euro te kort. Vandaag, donderdag 28 april, meldt Van de Goot op zijn website dat ze een donatie hebben gekregen uit Noorwegen. 'Het nieuws gaat snel en de verbijstering omtrent het standpunt van de verzekeraar groeit nu ook buiten de grenzen
http://www.baarnschecoura(...)oektocht-in-oeganda-
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |