Alleen nog maar Skype en Whatsapp en YouTube en voor de rest helemaal niks meer. Alles waar ik een account op heb qua internet websites en ook regelmatig post (Dit forum onderandere) Ben ik helemaal klaar mee.
Normaliter zou je zeggen "Hij doet een Braddie, hij komt wel weer terug" Maar in dit geval gaat óók dit account door de shredder. Na een avondje googlen en met m`n bek vol tanden te hebben gezeten

Heb ik besloten dat ik tóch geen persoon ben voor forums en dergelijk, ben een té grote flapuit, plaats té makkelijk informatie online, en dat kost mij zowel daadwerkelijk vriendschappen, als dat het mij al een paar keer bijna een baan heeft gekost.
Uiteraard ben ik nog wel op YouTube te volgen zo nu en dan (Staat in m`n sig) Maar verder is het
-FreddieMercury1990 2006-2007
-Braddie (1.0 tot 4.0) 2007-2016
-Braadslee (2013 - 2016)
-MrBradge (Feb 2016 - Maart 2016)
Ben wel klaar met het leven op forums, daar draait het namelijk meer om nu, en dat is zonde.
Anders blijf ik dingen online gooien en dat moet een keer stoppen, en hoewel het grootendeels al te laat is en een hoop schade niet meer omkeerbaar is, is het beter dat ik er nu mee stop dan dat ik nóg een lange poos zo door blijf gaan.
Dus vandaar. Groetjes.