Bij moeder.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:29 schreef luckass het volgende:
[..]
Geen idee, wel uit huis in ieder geval dus minstens 17 neem ik aan
Ik hoop dat ze elkaar snel gaan zien en dan gaan volgen hoe het huwelijk is/wordt.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 22:28 schreef Poesopstokje het volgende:
Leuke eerste ep![]()
Ik had ook mee willen doen![]()
Iemand een idee hoeveel afleveringen er komen? Volgende week al de bruiloft, daarna over hoe het verder gaat of..?
Ja en hoe zit het met matchende levensfases? De genetische drang naar nageslacht? Zet 2 mensen die zwaarrrr hongerig zijn naar huisje-boompje-beestje bij elkaar en je hebt al gauw een match?quote:Op woensdag 2 maart 2016 09:44 schreef Melanthi het volgende:
Ik vind die zongebruinde chick en haar match wel een leuk koppel.
Eigenlijk vond ik ze allemaal wel een match.
Het heeft mij wel aan het denken gezet. Waar komt die uitspraak vandaan dat tegenpolen elkaar aantrekken, als er biologisch gezien veel DNA moet overeenkomen voor een geslaagde relatie?
Er waren 40 vrouwen en 40 mannen, 20% is afgehaakt, de rest vormde de poule.quote:Op woensdag 2 maart 2016 10:03 schreef Palomar het volgende:
Vind het een beetje een misleidend programma. Als je op 'wetenschappelijk niveau' mensen wilt matchen dan moet je ook een 'pool' hebben die groot genoeg is om uit te selecteren en een match te vinden. Naar wat ik zag deden er uiteindelijk maar een stuk of 6 mensen mee.
[citation needed]quote:Op woensdag 2 maart 2016 09:44 schreef Melanthi het volgende:
Ik vind die zongebruinde chick en haar match wel een leuk koppel.
Waar komt die uitspraak vandaan dat tegenpolen elkaar aantrekken, als er biologisch gezien veel DNA moet overeenkomen voor een geslaagde relatie?
quote:...the strength of this association is substantially smaller than the strength of educational assortative mating in the same sample... genetic similarity explains at most 10% of the assortative mating by education levels...
Maar dan heb je geen keuze en heb je meer aandacht voor het doel dat je wilt bereiken maar geen oog voor het proces ernaar toe. Dat is evenmin zo belangrijk.quote:Op woensdag 2 maart 2016 10:13 schreef NewBalance het volgende:
[..]
Ja en hoe zit het met matchende levensfases? De genetische drang naar nageslacht? Zet 2 mensen die zwaarrrr hongerig zijn naar huisje-boompje-beestje bij elkaar en je hebt al gauw een match?
Peter v/d Vorst gaf in een interview aan datquote:Op woensdag 2 maart 2016 12:11 schreef Isabeau het volgende:
Ik heb gekeken en ik vind het experiment wel interessant. Vooral omdat wij denken dat 'liefde en verliefdheid' het belangrijkst zijn voor een relatie, terwijl keer op keer blijkt dat juist dat vaak eindigt in een scheiding. Eens zien wat dit oplevertIn Engeland waren er daadwerkelijk gelukkige stellen uit voort gekomen
(en eh, mensen die elkaar haatten at first sight
)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 2 maart 2016 12:26 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Peter v/d Vorst gaf in een interview aan datDat is zeker die gezellige mollige tante en die kale exmilitair?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk het wel. Ben benieuwd of ze daadwerkelijk (dichte) familie van elkaar zijnquote:Op woensdag 2 maart 2016 12:28 schreef Melanthi het volgende:
[..]
Dat is zeker die gezellige mollige tante en die kale exmilitair?
Ik vermoed dat ze daar ook nog wel naar gaan kijken omdat de kijker nu natuurlijk ook nieuwsgierig is. Was vroeger heel normaal hoor, kan iedereen je met een stamboomhobby vertellen. Vooral ook omdat er toch binnen korte afstanden werd getrouwd en een beetje van dezelfde stand en dan kom je wel eens uit bij iemand waarbij de wederzijdse voorouders (meestal paar generaties terug hoor) al familie was.quote:Op woensdag 2 maart 2016 12:29 schreef Poesopstokje het volgende:
Ik denk het wel. Ben benieuwd of ze daadwerkelijk (dichte) familie van elkaar zijn
Het waren er veel meer, maar doordat je moet trouwen haken veel mensen af.quote:Op woensdag 2 maart 2016 10:03 schreef Palomar het volgende:
Vind het een beetje een misleidend programma. Als je op 'wetenschappelijk niveau' mensen wilt matchen dan moet je ook een 'pool' hebben die groot genoeg is om uit te selecteren en een match te vinden. Naar wat ik zag deden er uiteindelijk maar een stuk of 6 mensen mee.
Volgens mij is dat trouwen een gimmick, want je kan er binnen 5 weken weer onderuit zonder gevolgen.quote:Op woensdag 2 maart 2016 12:40 schreef Bluezz het volgende:
Het waren er veel meer, maar doordat je moet trouwen haken veel mensen af.
Als ze nou mensen in gemeenschap van goederen lieten trouwenquote:Op woensdag 2 maart 2016 12:42 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Volgens mij is dat trouwen een gimmick, want je kan er binnen 5 weken weer onderuit zonder gevolgen.
Ik denk dat dan 100% zou afhakenquote:Op woensdag 2 maart 2016 12:56 schreef -0- het volgende:
Als ze nou mensen in gemeenschap van goederen lieten trouwen
Ja dat is ook wel weer zo.quote:Op woensdag 2 maart 2016 12:23 schreef Melanthi het volgende:
[..]
Maar dan heb je geen keuze en heb je meer aandacht voor het doel dat je wilt bereiken maar geen oog voor het proces ernaar toe. Dat is evenmin zo belangrijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dat idee heb ik ook. Zij lijkt me echt een type dat op mooiboys valtquote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:38 schreef Ronaldsen het volgende:
Yori is te jong en ik denk ook niet knap genoeg voor Nathalie
Inderdaad. RR > alles wat op dinsdag op tv komt.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:40 schreef Disana het volgende:
Oh ja. Even kijken tot de Rijdende Rechter begint.
Tien minuten overlap, is te doen.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:41 schreef ChatGirl het volgende:
[..]
Inderdaad. RR > alles wat op dinsdag op tv komt.
Ze is ook erg knap, je zou denken dat ze als sportinstructeur talloze mannen tegenkomt, maar blijkbaar niet.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:38 schreef MissJ het volgende:
[..]
dat idee heb ik ook. Zij lijkt me echt een type dat op mooiboys valt
Talloze mannen tegenkomen en daten enzo doet ze denk ik wel, maar geen blijvertjes tot nu toe.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:42 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ze is ook erg knap, je zou denken dat ze als sportinstructeur talloze mannen tegenkomt, maar blijkbaar niet.
ja echt he. Vooral die rug, heel sexy én stijlvol.quote:
Yori heeft meer niveau dan Nathalie.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:38 schreef Ronaldsen het volgende:
Yori is te jong en ik denk ook niet knap genoeg voor Nathalie
Ze konden afhaken, maar meer niet, begreep ik de vorige keer.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:02 schreef ChatGirl het volgende:
Er kan toch ook gekozen worden voor niet trouwen, toch?
nee, sportschoolknakkerquote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:05 schreef IkeDubaku99 het volgende:
Yori moet gewoon een Nederlandse hockeymeid trouwen en Nathalie zie ik met een type skileraar/surfleraar.
Dat was idd echt ongemakkelijk! Ik kreeg gewoon plaatsvervangende schaamte.quote:
quote:
zij leek mij echt een kreng van jewelste.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:13 schreef Melanthi het volgende:
[..]
Dat was idd echt ongemakkelijk! Ik kreeg gewoon plaatsvervangende schaamte.
Yori helemaal in de wolken en zij keek echt doodongelukkig. Erg😐
Ja wel flauw van der. Kan mij de teleurstelling vanuit haar ook wel ergens voorstellen. Maar die psycholoog voorspelde het al; als zij hem leuk gaat vinden, dan gaat het werken 😄quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:23 schreef computergirl het volgende:
[..]
zij leek mij echt een kreng van jewelste.
Dit koppel is wel blij met elkaar lijkt
Hmmm waarom zien alle kijkers dat dit geen match is en de 'experts' wel? Klinkt als een amusentskoppel.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:32 schreef Melanthi het volgende:
[..]
Maar die psycholoog voorspelde het al; als zij hem leuk gaat vinden, dan gaat het werken
Heel simpel. De wetenschappers kijken puur naar de ingevulde gegevens. Ze kijken juist niet naar de dingen die ze niet kunnen beīnvloeden.quote:Op woensdag 9 maart 2016 08:44 schreef NewBalance het volgende:
[..]
Hmmm waarom zien alle kijkers dat dit geen match is en de 'experts' wel? Klinkt als een amusentskoppel.
De deelnemers zijn ook op uiterlijk beoordeeld door de experts. Naast symmetrieën en bla bla bla zie je toch dat de kop van een kroegtijger niet matcht met de kop een stille verlegen boy-ish jongen?quote:Op woensdag 9 maart 2016 11:04 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Heel simpel. De wetenschappers kijken puur naar de ingevulde gegevens. Ze kijken juist niet naar de dingen die ze niet kunnen beīnvloeden.
Ditquote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:52 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Yori heeft meer niveau dan Nathalie.
Jaquote:Op dinsdag 8 maart 2016 22:23 schreef MissJ het volgende:
Awww volgens mij vinden ze elkaar echt heel leuk!
Ik geloof dat ik niemand aan haar had gekoppeld. Het type waar zij op valt geeft zich denk ik niet op voor dit soort programma's, want niet cool genoeg.quote:Op woensdag 9 maart 2016 16:31 schreef Burdie het volgende:
Diten die Nathalie vindt zichzelf te geweldig voor hem
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |