quote:Op dinsdag 15 maart 2016 19:28 schreef Omentielvo het volgende:
Super Exode.
Hier net een smeltmomentje. Ik stond op bed om het raam dicht te doen. Komt Riley achter me staan, houdt me vast aan mijn benen en zegt: "Nu kan je niet meer vallen mama".
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanochtend was het wel grappig: ik hoorde dat I wakker was, ging naar haar kamer en toen zei ze dat ze aan het praten was met Kikker en dat ze taart gingen eten. Misschien had ze gedroomd over Kikker? Ik vond het wel heel lief."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Die knuffel bied hem veiligheid, Samen met beer/hond/poes/konijn is het allemaal net wat minder eng...quote:Op dinsdag 15 maart 2016 10:04 schreef exode het volgende:
Hi Nikki!Gefeliciteerd
![]()
Onze peuter is ook echt een peuter, heerlijke buien af en toe en eten is 's avonds een dramatje geworden. Mijnheer moet nu van ons toch echt een deel opeten en dat is natuurlijk niet de bedoeling.
Gisteren bij het CB geweest: 88 cm, 14,4 kilo en glansrijk alle 'testen' doorstaan. Met praten loopt hij blijkbaar voor. Zijn favoriete zin is momenteel 'Wat is dat?'.
Hij wil ook ineens heel vaak zijn favo knuffel hebben. Normaal alleen in zijn bed maar sinds 2 weken vraagt hij er heel veel om inclusief dikke tranen. Wat dat ineens is?
Dat hebben wij met het slaapzakje van E. gehad .. Soms waren er dikke tranen als tie uitmoest, nu heeft 'm al uit voordat we haar uit bed halenquote:Op dinsdag 15 maart 2016 21:44 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Die knuffel bied hem veiligheid, Samen met beer/hond/poes/konijn is het allemaal net wat minder eng...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |