Nijn en Penelope staan hier nog op Netflix...quote:Op zondag 13 maart 2016 08:56 schreef Tante_Soesa het volgende:
Even tussendoor; het ging hier laatst toch om de Penelope filmpjes? Op kids-tube staan ze ook
Wel veel wakker 's nachts dat heeft ze wel vaker en dan blijkt ze ziek te worden oid. Alleen trek ik het slecht.quote:Op zondag 13 maart 2016 09:36 schreef Cwen het volgende:
Lief dat jullie het vragen! De waterpokjes beginnen in te drogen, maar ze blijft uren wakker 's nachts. Mijn man had vannacht er genoeg van en ging de discussie aan, maar verder dat ze niet kan slapen en bij mama wil drinken of een dikke knuffel wil op papa's schoot (om daar in slaap te vallen) komt ze niet. Logisch, want ze is 2,5.
Dus nu mag ze zich 's nachts weer urenlang rustig drinken... Het zal wel overgaan voor ze 16 is, toch?
FR, die dikke korsten in haar haren heeft Ellie inderdaad ook! Lijkt op vocht, bloed en berg dat samengeklonterd is. Gelukkig heeft Ellie veel haar.
Maar is sac er ook nog steeds zo onrustig van?
Die peuterbuien zijn ook zo herkenbaar. Hier is tandenpoetsen echt een drama, maar dat moet van ons echt. Ik heb een klotegebit en ik wil proberen het hare zo lang mogelijk goed te houden. Dus dat gaat met dwang; het is even niet anders.
Verder is alles op het verkeerde moment fout: niet naar buiten, niet naar binnen, geen kleren uit, niet op het potje, etc., etc.
Het is ongelofelijk vermoeiend dit, want ik weet het gewoon niet meer. Wat kan je nou nog eraan doen?
Genoeg tips zie ik, thanks all..quote:Op zondag 13 maart 2016 12:59 schreef Franny_G het volgende:
Wij hebben gewoon eentje van de Ikea, Rijst, gaat prima. Als ze eenmaal een groot bed krijgt, dan gaan we wel verder kijken naar een echt goed/mooi dekbed.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Ik heb er nog een te koop. Van de ikea met 2 dekbedovertrekken amper gebruikt.quote:Op zondag 13 maart 2016 12:51 schreef Rijstebuiltje het volgende:
Dames, k mag bijna aanschuiven met mijn bijna 2 jarige mini vrouwtje ..
Zij slaapt momenteel in een slaapzakje maar wordt steeds vaker wakker zonder deze nog aan te hebben.
Nu wil ik overstappen op een dekbedje. Welke hebben jullie of weten jullie een fijn/veilig merk?
Ik kom deze tegen bij Baby-dump?
Is het wat? Ik zie dat hij uit 2 delen bestaat en uit 2 delen bestaat zodat hij zowel zomer als winter proof is
http://www.baby-dump.nl/i(...)oep_id=185&merk=1656
DM maar ff een foto, is het ledikantformaat?quote:Op zondag 13 maart 2016 14:30 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Ik heb er nog een te koop. Van de ikea met 2 dekbedovertrekken amper gebruikt.
Ledikant formaat.quote:Op maandag 14 maart 2016 07:50 schreef Rijstebuiltje het volgende:
[..]
DM maar ff een foto, is het ledikantformaat?
Van alles trouwens..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |