vraag je nu om seks met me?quote:Op maandag 29 februari 2016 17:20 schreef HPLC het volgende:
Ik denk dat ik zo een kloon ga maken met Working_CIass_Hero
Hangt er vanaf hoeveel, ik kan hooguit 3 miljoen gevenquote:Op maandag 29 februari 2016 17:19 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
wil jij losgeld betalen voor mij dan?
eh okquote:Op maandag 29 februari 2016 17:20 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
vraag je nu om seks met me?
Zeer kwetsbare verkeersdeelnemer indd. Extra opletten geblazen. Vooral in verkeershuftersteden als R'dam.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:24 schreef Le_Professeur het volgende:
[..]
kan je nagaan, met skates is dat nog even wat erger denk ik
moet toegeven dat ik tegenwoordig wel extra kijk als ik een ouwe op skates zie, en nee, niet om je overhoop te rijden, zou vriendelijk zwaaienquote:Op maandag 29 februari 2016 17:26 schreef Kurovski het volgende:
[..]
Zeer kwetsbare verkeersdeelnemer indd. Extra opletten geblazen. Vooral in verkeershuftersteden als R'dam.
In jouw contreien kom ik eigenlijk niet op de skates. Meer Albrandswaard, Voorne Putten, Zuid, Stad, West, en Schiedam. Ik zou wel terugzwaaien.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:27 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
moet toegeven dat ik tegenwoordig wel extra kijk als ik een ouwe op skates zie, en nee, niet om je overhoop te rijden, zou vriendelijk zwaaien
de laatste drie ben ik regelmatig, zuid zeker nooit...quote:Op maandag 29 februari 2016 17:30 schreef Kurovski het volgende:
[..]
In jouw contreien kom ik eigenlijk niet op de skates. Meer Albrandswaard, Voorne Putten, Zuid, Stad, West, en Schiedam. Ik zou wel terugzwaaien.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.om daarna WCH te beschuldigen
quote:Op maandag 29 februari 2016 17:32 schreef Frozen-assassin het volgende:
Ik zou eroverheen rijden, en dan achteruit rijden en weer vooruit en achteruitjeetje...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.om daarna WCH te beschuldigen
Zuid alleen havengebied eigenlijk. Verder ook niks te zoeken op dat graf-Zuid.quote:Op maandag 29 februari 2016 17:31 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
de laatste drie ben ik regelmatig, zuid zeker nooit...
Speciaal met zijwieltjes voorinquote:Op maandag 29 februari 2016 17:33 schreef Working_Class_Hero het volgende:
En dat allemaal met een aangepaste driewieler
Nou niels, oppassen voor een mongool op een driewieler met een frozen vlaggetje dusquote:Op maandag 29 februari 2016 17:33 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Speciaal met zijwieltjes voorin
Dan heeft 'ie sinds het positieve beleid al een keer eerder een paar bans gehad toch? Zat toch zo'n progressieve duur in?quote:
Gvd je was mn edit te snel doe es rustig kutoudjequote:Op maandag 29 februari 2016 17:35 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
berg de slingers maar weer op dus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |