Toch eens gaan kijken.quote:Op maandag 29 februari 2016 06:40 schreef minilot het volgende:
Die is zo tof! Destijds drie keer in de bios gezien!
Fuck dat. De fucking politiek correcte besluitvormers vinden het alleen fucking niet ok als er een fucking film wordt gekozen met een fucking hoop incorrect taalgebruik en fucking gescheld. Ondanks hoe goed iemands fucking prestaties zijn of dat de fucking film zelf is. Gescheld wordt fucking niet geaccepteerd.quote:Op maandag 29 februari 2016 05:58 schreef Fok-it het volgende:
Maar hij had hem toch voor Wolf of wall street moeten krijgen
2013:quote:Op maandag 29 februari 2016 09:05 schreef Mike het volgende:
Ik heb bij geen enkel ander jaar het idee gehad dat DiCaprio zou winnen. Of z'n rol was niet goed genoeg, of er waren gewoon anderen die beter waren. Dit jaar leek alles voor het eerst echt op z'n plek te vallen.
Tja, daar ben ik het dus niet mee eens. McConaughey vond ik beter. Die had ook nog eens het geluk echt een topjaar gehad te hebben (met Mud, The Dallas Buyers Club en The Wolf of Wall Street).quote:Op maandag 29 februari 2016 09:10 schreef Red_85 het volgende:
[..]
2013:
Matthew McConaughey – Dallas Buyers Club as Ron Woodroofdouble-dagger
Christian Bale – American Hustle as Irving Rosenfeld
Bruce Dern – Nebraska as Woodrow "Woody" Grant
Leonardo DiCaprio – The Wolf of Wall Street as Jordan Belfort
Chiwetel Ejiofor – 12 Years a Slave as Solomon Northup
Nou.. Matthew "I did it way before I got paid for it" McConaughey won hier. Terwijl Leo hier echt met kop en schouder boven uit stond.
Dit dus. Leo maakte dat jaar geen kans.quote:Op maandag 29 februari 2016 09:14 schreef Mike het volgende:
[..]
Tja, daar ben ik het dus niet mee eens. McConaughey vond ik beter. Die had ook nog eens het geluk echt een topjaar gehad te hebben (met Mud, The Dallas Buyers Club en The Wolf of Wall Street).
Ik had nu nog de redelijk grote angst dat hij het mis zou lopen door de rol van Eddie Redmayne. Die had op zich ook wel alles in zich om een Oscar te pakken.quote:Op maandag 29 februari 2016 09:05 schreef Mike het volgende:
Ik heb bij geen enkel ander jaar het idee gehad dat DiCaprio zou winnen. Of z'n rol was niet goed genoeg, of er waren gewoon anderen die beter waren. Dit jaar leek alles voor het eerst echt op z'n plek te vallen.
Visual effects. Ik gun het ze wel, met zo'n klein budget gebruik maken van CGI dat niet van echt te onderscheiden is is toch erg knap.quote:Op maandag 29 februari 2016 14:15 schreef Zipportal het volgende:
Zonet het showtje teruggekeken zonder voorkennis en geen reclames.
Ex Machina voor best visuals?![]()
Spotlight begrijpt niemand hierquote:Op maandag 29 februari 2016 14:22 schreef Harmankardon het volgende:
Spotlight en Mark Rylance begrijp ik totaal niet. Goede film en leuke bijrol maar meer ook echt nietDe winnaars in de andere grote categorieën vind ik goede keuzes
Ik zit nu toevallig Spotlight te kijken... Altijd een boeiend onderwerp... Kerk en misbruikquote:Op maandag 29 februari 2016 18:02 schreef SaintOfKillers het volgende:
Ik vond Mad Max en Room de beste films onder de genomineerden, maar van de 3 favorieten vond ik Spotlight ook beter dan The Big Short of The Revenant, dus daar zie ik het probleem niet meteen.
Nou ja, het past wel in de rij met voorgaande winnaars. Maatschappelijk actueel en moeilijk onderwerp, geen blockbuster, degelijke film die je een paar maanden later alweer vergeten bent.quote:
Ik ben die stukken over gaan slaan. Wat werd dat uitgemolken en uitgekauwd. Absoluut niet leuk of vermakelijk. Inderdaad precies het tegenovergestelde effect.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:19 schreef schijffie het volgende:
Heb de show gedownload en eindelijk klaar. Jezus wat is die Chris Rock een zeikerd. Prima dat je een statement maakt, maar niet elke fucking keer dat je aan het woord bent. Met zijn "Black lives matter", See you at the next BET Awards" en zijn "White people's choice awards".
Het zal vast wel een issue zijn in Hollywood, maar uiteindelijk zijn maar 12% van de Amerikanen zwart, dus daar zit niet zo heel veel geld.
En zijn filmpje buiten een bioscoop in Compton wat zijn punt kracht bij moet zetten (?), "bevestigd" toch ook alleen maar dat zwarte mensen minder geïnteresseerd zijn in dit soort films die genomineerd worden bij de Oscars.
Deze geforceerde manier van je boodschap overbrengen heeft, ten minste bij mij, alleen maar het tegenovergestelde effect.
Mwah. De laatste 5 winnaars waren Birdman, 12 Years A Slave, Argo, The Artist en the King's Speech. Daar zijn er niet zoveel bij die actueel zijn of een moeilijk/gevoelig onderwerp hebben. De sterkste overeenkomst vind ik nog dat er 3 zijn die, met wat goede wil, over Hollywood gaan, maar daar valt Spotlight dan weer totaal niet onder. Spotlight is gewoon een solide film over journalistiek, een filmgenre dat zelden tot nooit erkenning krijgt (Zodiac, All the President's Men, Broadcast News,...) omdat het absoluut niet flashy is en zich meer lijkt te lenen voor TV. Ik vind het wel tof dat er eens zo'n film wint.quote:Op dinsdag 1 maart 2016 17:37 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou ja, het past wel in de rij met voorgaande winnaars. Maatschappelijk actueel en moeilijk onderwerp, geen blockbuster, degelijke film die je een paar maanden later alweer vergeten bent.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |