Dit is toch wel een bijzonder intelligente kijk op de zaak, en je hebt nog gelijk ook. Denk ik.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:24 schreef CyberTijn het volgende:
Vergis je niet, wat Deezer al maanden doet op dit forum is kei- en keihard werken. Als je zo vastberaden bent als hij om dagelijks talloze posts te doen heb je er enorm veel plezier in en ben je enorm gedreven. Weinigen doen het hem na. Wanneer je dit realiseert, snap je ook waarom er zo weinig aan zijn situatie verandert. Op deze manier krijgt hij zo vreselijk veel aandacht van zoveel users. Je wilt niet uitrekenen hoeveel uur honderden Fok!ers al gestoken hebben in tips, adviezen, kritiek etc. Het is precies die aandacht die hem hier houdt en in zijn situatie laat. Ergens snap ik wel dat het enorm kick geeft als zoveel mensen zo'n enorme berg energie aan jou besteden, ook al ken je ze niet. De inhoud is dan helemaal niet meer belangrijk.
Stel je voor dat er wel wat verandert aan zijn situatie, dan is de noodzaak om hier te posten er niet meer, en verdwijnt de aandacht die hij van iedereen krijgt. Het zou mij wel lukken om een weekje, misschien 2 weken, iedere dag te posten over mijn leuke goedbetaalde baan, lieve vriendengroep en romantische & spannende dates, maar na verloop van tijd ben ik er toch wel klaar mee (en jullie ook). Het nut is er dan niet meer.
Kun je uitleggen waarom jij niet met een autist gezien wil worden, maar waarom een ander wel met jou gezien moet worden? Ik vind het een klein beetje hypocriet.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:11 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Bij die mensen zag je aan de buitenkant en aan hun doen en laten dat het ook niet helemaal 100% was.
Geeft zij ook adviezen? Hoe reageert zij er op dat je tot nu toe weinig hebt gedaan met die adviezen? Of vindt ze het wel makkelijk zolang ze haar geld maar krijgt. Kun je jezelf misschien ook afvragen of je niet naar een ander persoon moet.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:13 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Wat ik die week heb meegemaakt enzo. Verkapte vriendschap eigenlijk.
Epische post van Cybertijn!quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:22 schreef EggsTC het volgende:
[..]
Dit is toch wel een bijzonder intelligente kijk op de zaak, en je hebt nog gelijk ook. Denk ik.
Wat een post
Liever ja, maar begin eerst eens ergens.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:15 schreef Deezertje het volgende:
@ToT dat heb ik ook al eens gedaan, maar dan zit je in zo'n eettent met iemand die je moeder had kunnen zijn..zit daar liever met een leeftijdsgenoot.
Die zwijgt daar over. Maar ze is natuurlijk ook niet gek en weet dat ik die behoefte wel degelijk heb. Iemand van 25 kan je niet aan het lijntje meenemen dus ik moet toch zelf dates proberen te regelen enzo.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:21 schreef Paxcon het volgende:
Wat geeft je begeleider eigenlijk voor tips ten aanzien van je relatiewens?
Vertel eens iets nieuws.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:34 schreef syndroom het volgende:
Valt mij wel op dat deezer wel op zijn uiterlijk gefixeerd is. Eigenlijk doet dat er het minst toe, juist je sociale vaardigheden bepalen of je succes bij vrouwen hebt of niet.
Al is deezer nog zo knap zal hij zonder de juiste sociale vaardigheden nog altijd niet de aansluiting kunnen vinden die hij wenst te hebben.
Ook niet waar natuurlijk, knappe mensen vallen op en krijgen vanzelf aandacht. Ken jij knappe mensen die onzichtbaar zijn? Ik niet.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:34 schreef syndroom het volgende:
Valt mij wel op dat deezer wel op zijn uiterlijk gefixeerd is. Eigenlijk doet dat er het minst toe, juist je sociale vaardigheden bepalen of je succes bij vrouwen hebt of niet.
Al is deezer nog zo knap zal hij zonder de juiste sociale vaardigheden nog altijd niet de aansluiting kunnen vinden die hij wenst te hebben.
Uiterlijk kan je wel deels bijhelpen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:37 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Ook niet waar natuurlijk, knappe mensen vallen op en krijgen vanzelf aandacht. Ken jij knappe mensen die onzichtbaar zijn? Ik niet.
Ik zeg niet dat Deezer lelijk is, maar hij heeft gewoon een onopvallende verschijning. Hij straalt geen positiviteit uit.
Ik wel. Wat als je knap bent, geen sociale vaardigheden hebt en introvert bent? Alsof meiden je dan opeens spontaan gaan benaderen om je telefoonnummer te vragen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:37 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Ook niet waar natuurlijk, knappe mensen vallen op en krijgen vanzelf aandacht. Ken jij knappe mensen die onzichtbaar zijn? Ik niet.
Ik zeg niet dat Deezer lelijk is, maar hij heeft gewoon een onopvallende verschijning. Hij straalt geen positiviteit uit.
Knappe mensen zijn doorgaans succesvoller dan 'lelijke' mensen. Ik ken genoeg knappe mensen met de inhoud van een zak chips en minimale sociale skills die wel gewoon vrienden hebben. Als je een leuke/opvallende verschijning hebt heb je een streepje voor want dan spreken mensen je eerder aan, zo simpel is dat.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:41 schreef syndroom het volgende:
[..]
Ik wel. Wat als je knap bent, geen sociale vaardigheden hebt en introvert bent? Alsof meiden je dan opeens spontaan gaan benaderen om je telefoonnummer te vragen.
Dan kun je nog beter lelijk zijn maar met goede sociale vaardigheden, kom je veel verder mee.
Is gebaseerd op eerdere ervaringen van meneertje.quote:
Vind je het zelf ook niet veel constructiever om Deezertje in de juiste richting verder te duwen, iets waar hij zelf (!) mee is begonnen, in plaats van als een negatieveling uithangen en zeggen dat hij het toch niet doet?quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:48 schreef j1nxnl het volgende:
[..]
Is gebaseerd op eerdere ervaringen van meneertje.
Ik en 90% van de advieserende mensen als hier zouden bij het begin beginnen; Via de huisarts proffesionele hulp / begeleiding. Als die hem dan naar die cursussen verwijst, dan OK, maar anders.....
Maar goed, wie ben ik? Wie zijn wij?
quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:10 schreef Deezertje het volgende:
Nee ontvang elders begeleiding voor mijn autisme al is het momenteel een wekelijkse uitlaatklep aan het worden ipv echt dingen ondernemen.
Daarom kan je het best hiernaar toe:quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:15 schreef Deezertje het volgende:
@ToT dat heb ik ook al eens gedaan, maar dan zit je in zo'n eettent met iemand die je moeder had kunnen zijn..zit daar liever met een leeftijdsgenoot.
Want dan heb je begeleiding van lieve en zorgzame meisjes van jouw leeftijd:quote:Op donderdag 25 februari 2016 12:26 schreef Deezertje het volgende:
http://www.meegeldersepoort.nl/cursus/de-vriendenkring/ klinkt als heel geforceerd en blijf je binnen je spectrum
quote:De vriendengroepen (kringen) worden begeleid door studentens van de Hogeschool Arnhem Nijmegen.
Willen en kunnen zijn twee hele andere dingen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:53 schreef j1nxnl het volgende:
Vind je zelf ook niet dat hij van de 200+ posts alhier op FOK dat uiteindelijk allang had gedaan als hij dat echt zou willen.
We proberen het met zijn alle al maanden!!! Daar luisterd hij niet naar. Misschien dat dit hem triggerd? Positieviteit of hulp bieden is in ieder geval bewezen niet zijn "button".
Er is feitelijk maar 1 advies voor Deeezertje; Proffesionele hulp. In nederland krijg je die via je huisarts en dus bel die op en maak een afspraak.
Hey Deez, heb je een mail gestuurd naar die contactpersoon?quote:
Professionele hulp krijgt hij al, ongeacht of dit voldoende is of niet. In zijn vorige topic heeft hij genoemd dat er een diagnose is gesteld en dat hij wekelijkse begeleiding krijgt. Wat proberen jullie al maanden met zijn allen?quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:53 schreef j1nxnl het volgende:
Vind je zelf ook niet dat hij van de 200+ posts alhier op FOK dat uiteindelijk allang had gedaan als hij dat echt zou willen.
We proberen het met zijn alle al maanden!!! Daar luisterd hij niet naar. Misschien dat dit hem triggerd? Positieviteit of hulp bieden is in ieder geval bewezen niet zijn "button".
Er is feitelijk maar 1 advies voor Deeezertje; Proffesionele hulp. In nederland krijg je die via je huisarts en dus bel die op en maak een afspraak.
Nou ja, je hebt ook wel een punt met je laatste puntje. Ik heb het geduld ook helemaal niet, dus waarom reageer ik toch ook.quote:Op donderdag 25 februari 2016 13:56 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Willen en kunnen zijn twee hele andere dingen.
Deezertje heeft inderdaad bewezen dat hij het niet alleen kan, maar ik kan begrijpen dat de stap naar een professionele hulp te groot is. En hij heeft nu een eigen topic, in plaats van de andere topics te verdeezeren; dan ga jij alsnog kritiek leveren dat hij het toch niet doet.
We kunnen ook kijken naar wat hij aandraagt en of hij er ook daadwerkelijk iets mee kan, en anders reageer je maar niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |