Dat is alleen maar goed!quote:Op woensdag 24 februari 2016 18:30 schreef ToT het volgende:
[..]
ok
Mocht je overigens denken dat ik maar een volslagen nutteloze last voor de maatschappij ben; ik doe wel vrijwilligerswerk voor vluchtelingen, maar dan wel op mijn voorwaarden; geen verplichtingen, me niet moeten verantwoorden tegenover een stichting enz.Ik overleg met de mensen zelf wanneer ik kom en hoe lang ik blijf enzo.
Laten we dit wezenlijke verschil niet over het hoofd zien. Misschien wel zo interessant als je zou kunnen aangeven wat de therapie je gebracht heeft en hoe je een en ander toepast om beter met je situatie om te kunnen gaan. Hoe ben je aan deze vriendin gekomen? Niet zozeer het datingsiteverhaal, maar hoe anders sta je er nu in dat deze relatie wel werkt? Hoe houdt je rekening met je autisme binnen je relatie enzo, waardoor het niet zo een issue is?quote:Op woensdag 24 februari 2016 18:30 schreef ToT het volgende:
Ik heb wel vaker een relatie gehad en dat had toen vaak ook wel een goede impuls, maar het heeft nog nooit zo goed gezeten als nu met deze!![]()
Ik heb 15 verschillende banen gehad, geloof me; dat gaat nooit lang goed!quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:15 schreef Jhovall het volgende:
[..]
Dat is alleen maar goed!. Vindt het alleen jammer dat we je niet 'nuttiger' kunnen inzetten op die manier bij een bepaalde baan.
Maar dat is toch logisch? Als ik een fulltime baan zou hebben zou ik 's avonds kapot zijn en hier niet veel meer posten. Als ik aan het daten ben idem. Simpelweg omdat ik dan betere of verplichte tijdsbesteding heb. Nu heb ik zeeën van tijd. Vergelijk het met een auto kopen. Je kan maanden energie steken in uitzoeken welke auto de beste is, maar als je dan eenmaal een auto hebt gekocht valt dat stuk weg en moet je weer een nieuw invulling zoeken.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:24 schreef CyberTijn het volgende:
Vergis je niet, wat Deezer al maanden doet op dit forum is kei- en keihard werken. Als je zo vastberaden bent als hij om dagelijks talloze posts te doen heb je er enorm veel plezier in en ben je enorm gedreven. Weinigen doen het hem na. Wanneer je dit realiseert, snap je ook waarom er zo weinig aan zijn situatie verandert. Op deze manier krijgt hij zo vreselijk veel aandacht van zoveel users. Je wilt niet uitrekenen hoeveel uur honderden Fok!ers al gestoken hebben in tips, adviezen, kritiek etc. Het is precies die aandacht die hem hier houdt en in zijn situatie laat. Ergens snap ik wel dat het enorm kick geeft als zoveel mensen zo'n enorme berg energie aan jou besteden, ook al ken je ze niet. De inhoud is dan helemaal niet meer belangrijk.
Stel je voor dat er wel wat verandert aan zijn situatie, dan is de noodzaak om hier te posten er niet meer, en verdwijnt de aandacht die hij van iedereen krijgt. Het zou mij wel lukken om een weekje, misschien 2 weken, iedere dag te posten over mijn leuke goedbetaalde baan, lieve vriendengroep en romantische & spannende dates, maar na verloop van tijd ben ik er toch wel klaar mee (en jullie ook). Het nut is er dan niet meer.
Oftewel, geen scriptie en niet daten, want hier posten en verder niets doen is fijner en veiligerquote:Op woensdag 24 februari 2016 19:28 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Maar dat is toch logisch? Als ik een fulltime baan zou hebben zou ik 's avonds kapot zijn en hier niet veel meer posten. Als ik aan het daten ben idem. Simpelweg omdat ik dan betere of verplichte tijdsbesteding heb. Nu heb ik zeeën van tijd.
En die tijd kan je toch beter spenderen aan hulp zoeken? En als je weer de tijd hebt of klaar bent, kom je hier terug en vertel je je ervaringen en gaan we door tot je klaar bent voor de 'echte wereld'.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:28 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Maar dat is toch logisch? Als ik een fulltime baan zou hebben zou ik 's avonds kapot zijn en hier niet veel meer posten. Als ik aan het daten ben idem. Simpelweg omdat ik dan betere of verplichte tijdsbesteding heb. Nu heb ik zeeën van tijd.
Daten/socialiseren is je kwetsbaar opstellen. Je kan worden afgewezen als een dame op je afknapt of als na 4 dates blijkt er geen klik is, dan moet je weer van vooraf aan beginnen. Sommige mensen hebben meerdere dates per week, ik helaas niet. In de UB werkt iedereen aan zijn of haar toekomst, dus die hebben de stap al genomen verder te willen komen in het leven, daarom zitten ze er iedere dag. Ik zit er bij gebrek aan beter eigenlijk, thuis werken kan ik niet.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:29 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Oftewel, geen scriptie en niet daten, want hier posten en verder niets doen is fijner en veiliger
Nou ik heb vroeger wel vaker therapieën gehad, maar dat was een "praatgroepje voor onzekere mannen" met een stotterende therapeut en een chronisch furieuze Tokkie van > 100 kilo aan spieren, diverse gesprekken met stagiaires die jonger waren dan ikzelf en die ik binnen 2 of 3 sessies helemaal klem had geluld enz. Na mijn burn-out heb ik een tijdje in een herstellingsoord gezeten waar ik positief omgang had met mijn lotgenoten daar (zo ongeveer iedereen daar zat met spanningsklachten), wat me al een stukje acceptatie gaf. De therapieën in dat herstellingsoord werkten op bepaalde punten wat averechts, maar ik werd voor het eerst in mijn leven echt serieus genomen met mijn klachten, en dat deed me gewoon echt heel goed!quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:16 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Laten we dit wezenlijke verschil niet over het hoofd zien. Misschien wel zo interessant als je zou kunnen aangeven wat de therapie je gebracht heeft en hoe je een en ander toepast om beter met je situatie om te kunnen gaan. Hoe ben je aan deze vriendin gekomen? Niet zozeer het datingsiteverhaal, maar hoe anders sta je er nu in dat deze relatie wel werkt? Hoe houdt je rekening met je autisme binnen je relatie enzo, waardoor het niet zo een issue is?
Omdat ik nog steeds niet geloof dat er dan ineens een hele ommekeer komt in mijn leven. Onzekerheid: solliciteren (hoe lang?), op mezelf of nog niet etc. Het enige wat je kan zeggen tijdens het daten is dat je bent afgestudeerd. Bovendien is de scriptie niet het enige, de opdrachten liggen er ook nog en die liggen er helaas bewust (lastig/sociaal inzicht voor nodig als fotoreportages maken e.d.)quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:30 schreef gebakken-koekje het volgende:
waarom maak je je scriptie dan niet af met die zeeën van tijd
Eerlijkheid gebied me wel te zeggen dat ik ook gigantisch van me af heb zitten bijten in periodes waarin ik echt het gevoel overal helemaal alleen voor te staan, en dat mensen nog steeds onredelijke dingen van mij verwachtten en ik echt van niemand begrip kreeg.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:19 schreef gebakken-koekje het volgende:
ToT ik vind jou nou al heel anders over komen als Deezer, jij reageert op mensen, gaat op dingen in, kan de nuttige dingen uit berichten halen en ik weet dat er heel veel verschillende soorten en variaties van autisme zijn en dat het ook niet te vergelijken is maar als ik dan hoor dat Deezer zegt van ja ik wil niet in contact met mensen die ook een stoornis in het autistisch spectrum hebben dan denk ik wel hou toch op zeg, kijk eens hoe veel hij bijvoorbeeld van jou zou kunnen leren over de manier van in het leven staan bijvoorbeeld en dingen aanpakken
Absoluut, zijn we het daar over eensquote:Op woensdag 24 februari 2016 19:28 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Maar dat is toch logisch? Als ik een fulltime baan zou hebben zou ik 's avonds kapot zijn en hier niet veel meer posten. Als ik aan het daten ben idem. Simpelweg omdat ik dan betere of verplichte tijdsbesteding heb. Nu heb ik zeeën van tijd. Vergelijk het met een auto kopen. Je kan maanden energie steken in uitzoeken welke auto de beste is, maar als je dan eenmaal een auto hebt gekocht valt dat stuk weg en moet je weer een nieuw invulling zoeken.
Ik dacht dat het wel duidelijk was wat je ouders zeiden over het afmaken en thuis wonen.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat ik nog steeds niet geloof dat er dan ineens een hele ommekeer komt in mijn leven. Onzekerheid: solliciteren (hoe lang?), op mezelf of nog niet etc. Het enige wat je kan zeggen tijdens het daten is dat je bent afgestudeerd. Bovendien is de scriptie niet het enige, de opdrachten liggen er ook nog en die liggen er helaas bewust (lastig/sociaal inzicht voor nodig als fotoreportages maken e.d.)
Je stelt je ouders enorm teleur.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat ik nog steeds niet geloof dat er dan ineens een hele ommekeer komt in mijn leven. Onzekerheid: solliciteren (hoe lang?), op mezelf of nog niet etc. Het enige wat je kan zeggen tijdens het daten is dat je bent afgestudeerd. Bovendien is de scriptie niet het enige, de opdrachten liggen er ook nog en die liggen er helaas bewust (lastig/sociaal inzicht voor nodig als fotoreportages maken e.d.)
Klopt, daten is idd je kwetsbaar opstellen en als je smoorverliefd op iemand bent en diegene laat op een gegeven moment merken toch geen interesse meer te hebben, ga je wel ongelooflijk hard op je muil.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:32 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Daten/socialiseren is je kwetsbaar opstellen. Je kan worden afgewezen als een dame op je afknapt of als na 4 dates blijkt er geen klik is, dan moet je weer van vooraf aan beginnen. Sommige mensen hebben meerdere dates per week, ik helaas niet. In de UB werkt iedereen aan zijn of haar toekomst, dus die hebben de stap al genomen verder te willen komen in het leven, daarom zitten ze er iedere dag. Ik zit er bij gebrek aan beter eigenlijk, thuis werken kan ik niet.
Onzekerheid over sollicitaties en dergelijke is iets waar iedereen mee te maken krijgt. Je kunt het zelfs als iets spannends en uitdagends zien; schrijf een brief die zo professioneel en enthousiast er uit ziet dat ze je wel MOETEN uitnodigen!quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat ik nog steeds niet geloof dat er dan ineens een hele ommekeer komt in mijn leven. Onzekerheid: solliciteren (hoe lang?), op mezelf of nog niet etc. Het enige wat je kan zeggen tijdens het daten is dat je bent afgestudeerd. Bovendien is de scriptie niet het enige, de opdrachten liggen er ook nog en die liggen er helaas bewust (lastig/sociaal inzicht voor nodig als fotoreportages maken e.d.)
Denk je dat je toekomst er beter van wordt als je deze opleiding níet afmaakt?quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:34 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Omdat ik nog steeds niet geloof dat er dan ineens een hele ommekeer komt in mijn leven. Onzekerheid: solliciteren (hoe lang?), op mezelf of nog niet etc. Het enige wat je kan zeggen tijdens het daten is dat je bent afgestudeerd. Bovendien is de scriptie niet het enige, de opdrachten liggen er ook nog en die liggen er helaas bewust (lastig/sociaal inzicht voor nodig als fotoreportages maken e.d.)
Deels snap ik je stelling, dat dit inderdaad de enige plek is waar Deezer aandacht krijgt. Maar een ander deel snap ik niet. De posts die naar Deezertje gericht zijn zijn inmiddels niet meer positief. Zelfs met zijn autisme snapt hij volgens mij best dat hij hier ook als een loser overkomt. Als ik zulke posts over mijzelf zou lezen zorg ik er voor dat er wat verandert, het tegendeel bewijzen. Zo leuk kan het toch niet zijn om naar een forum te gaan waar ondanks er veel aandacht voor je is ze wel allemaal negatief over je denken? Je zou denken dat het een vorm van automutilatie is.quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:24 schreef CyberTijn het volgende:
Vergis je niet, wat Deezer al maanden doet op dit forum is kei- en keihard werken. Als je zo vastberaden bent als hij om dagelijks talloze posts te doen heb je er enorm veel plezier in en ben je enorm gedreven. Weinigen doen het hem na. Wanneer je dit realiseert, snap je ook waarom er zo weinig aan zijn situatie verandert. Op deze manier krijgt hij zo vreselijk veel aandacht van zoveel users. Je wilt niet uitrekenen hoeveel uur honderden Fok!ers al gestoken hebben in tips, adviezen, kritiek etc. Het is precies die aandacht die hem hier houdt en in zijn situatie laat. Ergens snap ik wel dat het enorm kick geeft als zoveel mensen zo'n enorme berg energie aan jou besteden, ook al ken je ze niet. De inhoud is dan helemaal niet meer belangrijk.
Stel je voor dat er wel wat verandert aan zijn situatie, dan is de noodzaak om hier te posten er niet meer, en verdwijnt de aandacht die hij van iedereen krijgt. Het zou mij wel lukken om een weekje, misschien 2 weken, iedere dag te posten over mijn leuke goedbetaalde baan, lieve vriendengroep en romantische & spannende dates, maar na verloop van tijd ben ik er toch wel klaar mee (en jullie ook). Het nut is er dan niet meer.
Bedankt voor je uitgebreide verhaal! Maar dit laatste stukje lijkt bijna alsof het een kwestie is van de juiste dame tegenkomen en dat lijkt me gezien de veranderingen die je hebt doorgemaakt niet zo een realistisch beeld voor TS. Afgezien van de persoon, hoe sta je nu anders in je huidige relatie ten opzichte van voorgaande relaties? Hoe heb je haar vertelt van je diagnose en wat dat irl betekent enzo?quote:Op woensdag 24 februari 2016 19:33 schreef ToT het volgende:
Toen heb ik me ingeschreven bij een internationale datingsite. Na een aantal valse starten ben ik uiteindelijk een SUUUUUUUUUUUUUUUPERlieve, intelligente, begripvolle, rustige maar ook spontane meid tegengekomen met wie ik elke dag serieus 8 uur per dag zit te chatten, en met wie ik inmiddels ook op vakantie ben geweest!En in April komt ze 3 maand hier naar toe!
En toch zijn we er allemaal getuige van dat het gebeurtquote:Op woensdag 24 februari 2016 19:53 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Deels snap ik je stelling, dat dit inderdaad de enige plek is waar Deezer aandacht krijgt. Maar een ander deel snap ik niet. De posts die naar Deezertje gericht zijn zijn inmiddels niet meer positief. Zelfs met zijn autisme snapt hij volgens mij best dat hij hier ook als een loser overkomt. Als ik zulke posts over mijzelf zou lezen zorg ik er voor dat er wat verandert, het tegendeel bewijzen. Zo leuk kan het toch niet zijn om naar een forum te gaan waar ondanks er veel aandacht voor je is ze wel allemaal negatief over je denken? Je zou denken dat het een vorm van automutilatie is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |