Ja is het ook de tijd heeft er letterlijk stilgestaan. Het nieuwe Oradour ligt pal naast het oude, je steekt één straat over en je staat ineens in 1944. Ik vond het zeer indrukwekkend.quote:Op zondag 21 februari 2016 19:18 schreef heywoodu het volgende:
Het lijkt me enorm onwerkelijk om daar doorheen te lopen.
Zoals @DeMolay al zei inderdaad de resten van de 590 ongeïdentificeerde slachtoffers. Een beetje luguber maar in het midden zie je nog een duim met nagel.quote:Op zondag 6 maart 2016 18:27 schreef larry_flynt het volgende:
Wat zit er in die glazen buis? Ik kan het niet goed zien.
Ja ik dacht (hoopte) dat ik het verkeerd zag... Zeer indrukwekkend!quote:Op maandag 7 maart 2016 15:52 schreef Alektorophobia het volgende:
[..]
Zoals @DeMolay al zei inderdaad de resten van de 590 ongeïdentificeerde slachtoffers. Een beetje luguber maar in het midden zie je nog een duim met nagel.
quote:Op donderdag 24 maart 2016 23:12 schreef Atmosphere82 het volgende:
Interessant topic weer hoor Buster24 en Alektorophobia!![]()
Ik zou er ook graag nog eens een keer naar toe willen.
Als je in de buurt bent zou ik het zeker niet overslaan als ik jou was. Wij zijn er een uurtje of anderhalf voor omgereden op weg naar ons vakantieadres. Een indrukwekkende aanrader!quote:Op vrijdag 23 september 2016 15:52 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Wauw. Ik wil in de toekomst in die streek eens gaan fietsen omdat het lekker rustig is kennelijk...dan moet ik dit maar niet overslaan. Nooit eerder van gehoord!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |