Nee, leg eens uit.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:33 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Essentie is duidelijk, toch?
De essentie van je meldingen hier in FB zijn ook duidelijk. Post #258 blijft staan, jouw reactie er op niet. Dit ligt niet aan jou als persoon maar aan de toon of voice. Leer er mee leven want anders gaat het niet worden in deze situatie.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:33 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Essentie is duidelijk, toch?
Dank je.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:33 schreef lolnoob123 het volgende:
Ik vind dat jullie goed werk doen, mag ook wel eens gezegd worden met al dit gezeik.
Goh, vervelend is dat hé, als iemand door blijft emmeren.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:35 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Nee, lees maar terug en laat de prikkels rustig verwerken. Komt allemaal goed.
'TS blijkbaar', wat voor een toon schuilt daarachter volgens jou?quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:36 schreef Nizno het volgende:
[..]
De essentie van je meldingen hier in FB zijn ook duidelijk. Post #258 blijft staan, jouw reactie er op niet. Dit ligt niet aan jou als persoon maar aan de toon of voice. Leer er mee leven want anders gaat het niet worden in deze situatie.
Als je geen argumenten hebt, dan moet je zeker niet met dit soort nonsens aankomen, maar omdat je zo zit te jengelen zal ik je post iig al even noten, en nou is het wel klaar, dat gezeur om een verwijderde post die alleen maar een nutteloze reactie was op een post met een retorische vraag nota bene.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:18 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
Dit is dus wel een prachtig voorbeeld waarom het slecht aan toe ging met FOK! in 2015 en ik dacht dat we met z'n allen een beter FOK! wilden? Vooral lukraak posts verwijderen en vervolgens negeren. Goed bezig hoor.
Waardeloze mod ten top.
Jeuken je handen al om een ban aan te vragen? Zoals gewoonlijk.
Thnxquote:Op donderdag 19 mei 2016 09:33 schreef lolnoob123 het volgende:
Ik vind dat jullie goed werk doen, mag ook wel eens gezegd worden met al dit gezeik.
Ik deel die mening niet. Mag ik je een PM sturen met argumenten waarom ik er zo erover denk? Wellicht kan het doorgespeeld worden naar achter, lijkt me voor iedereen wel prettig.quote:
mail maar naar forum@fok.nlquote:Op donderdag 19 mei 2016 09:42 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Ik deel die mening niet. Mag ik je een PM sturen met argumenten waarom ik er zo erover denk? Wellicht kan het doorgespeeld worden naar achter, lijkt me voor iedereen wel prettig.
Nou nee, nadat je me een waardeloze mod hebt genoemd, en roept dat ik "m'n werk" niet doe, hoef je die moeite niet te nemen mij daar een DM/PM over te sturen.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:42 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Ik deel die mening niet. Mag ik je een PM sturen met argumenten waarom ik er zo erover denk? Wellicht kan het doorgespeeld worden naar achter, lijkt me voor iedereen wel prettig.
Wij mailen het naar achteren ook door op dat adres dus of je het via een mod doet of zelf rechtstreeks, voor jezelf misschien fijner om te weten dat het echt naar de mailbox van de forumadmins is gegaan.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:44 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Wordt nooit op gereageerd.
Welke credits?quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:45 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nou nee, nadat je me een waardeloze mod hebt genoemd, en roept dat ik "m'n werk" niet doe, hoef je die moeite niet te nemen mij daar een DM/PM over te sturen.
En met je verwijt dat mijn handen "zoals gewoonlijk" wel zullen jeuken om een ban aan te vragen heb je je credits helemaal verspeeld, want met die opmerking geef je heel duidelijk aan geen enkel inzicht in mijn manier van modden te hebben.
Dus een fijne dag verder
Oké, thanks voor je inhoudelijke reactie. Blijkbaar kan het wél.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:45 schreef Nizno het volgende:
[..]
Wij mailen het naar achteren ook door op dat adres dus of je het via een mod doet of zelf rechtstreeks, voor jezelf misschien fijner om te weten dat het echt naar de mailbox van de forumadmins is gegaan.
Graag gedaan. Zetten we nu een mooie streep er onder.quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:47 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
Oké, thanks voor je inhoudelijke reactie. Blijkbaar kan het wél.
quote:Op donderdag 19 mei 2016 09:47 schreef Nizno het volgende:
[..]
Graag gedaan. Zetten we nu een mooie streep er onder.
2 volle topics met alleen speculatie, aangedikte 'feiten' (gokverslaving bijv) en standaard FOK!reacties lijken mij helemaal nergens passen.quote:Op donderdag 19 mei 2016 16:53 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
Een topic sluiten en wachten totdat de ts zich weer met een update meldt lijkt mij niet echt in het verdienmodel van FOK passen...
Zoals elke reeks op FOK! bedoel je?quote:Op donderdag 19 mei 2016 17:00 schreef Nizno het volgende:
[..]
2 volle topics met alleen speculatie, aangedikte 'feiten' (gokverslaving bijv) en standaard FOK!reacties lijken mij helemaal nergens passen.
Inderdaad. Als dat het criterium wordt om topics op te sluiten dan blijft er van de actualiteitenfora niks over.quote:Op donderdag 19 mei 2016 17:05 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Zoals elke reeks op FOK! bedoel je?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |