Vooroordelenquote:Op donderdag 18 februari 2016 01:27 schreef spierbal het volgende:
[..]
niet gekeken maat dat vind ik al van te voren.
Tieten.quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Feit. Vrouwen neuken omhoog zodat ze sociaal hoger op de ladder staan. Op hun kut na hebben ze niks te bieden om het menselijk ras vooruit te helpen.
Tieten zijn lekker, mee eens.quote:
quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:19 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Tieten zijn lekker, mee eens.
En mannen niet dan? Worden wij niet evengoed weggezet als lustobject? Moeten wij niet allemaal pornopikken hebben en een sixpack? Het verschil is alleen dat de macht niet bij de vrouw ligt.quote:Op donderdag 18 februari 2016 00:47 schreef loni55 het volgende:
[..]
Nou nee daar heb je het fout. De consensus is dat vrouwen hierheen als waar worden verhandeld en in de etalages gezet.
Nou ja.. ze zijn wel handig voor de afwas en om schoon te maken en te koken enzo. Vroeger had je daar een zwartje voor maar nu slavernij verboden is moet de vrouw het doen.quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:08 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Feit. Vrouwen neuken omhoog zodat ze sociaal hoger op de ladder staan. Op hun kut na hebben ze niks te bieden om het menselijk ras vooruit te helpen.
Wijsheid komt met de jaren. Maar dit feit leert een man al in zijn vroege jarenquote:Op donderdag 18 februari 2016 02:01 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
De algemene consensus is dat het allemaal kut hoeren zijn.
Als je als man alleenstaand bent doe je het vaak nog beter en grondiger dan een vrouw.quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:23 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Nou ja.. ze zijn wel handig voor de afwas en om schoon te maken en te koken enzo. Vroeger had je daar een zwartje voor maar nu slavernij verboden is moet de vrouw het doen.
Heb het fimpje niet gezien. Ben veelste paranoïde om zomaar op links te klikken.quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:25 schreef deadprez het volgende:
Wat dachten jullie, laten we die man in dat filmpje eens even proberen te overtreffen met z'n allen?
Ik ook niet, ik versta het toch niet en de kans dat palwatch niet liegt in de ondertiteling lijkt me klein.quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:27 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
Heb het fimpje niet gezien. Ben veelste paranoïde om zomaar op links te klikken.
Ik dacht dus hetzelfde.quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:25 schreef deadprez het volgende:
Wat dachten jullie, laten we die man in dat filmpje eens even proberen te overtreffen met z'n allen?
Dan moet je een goede vrouw nemen.quote:Op donderdag 18 februari 2016 02:24 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Als je als man alleenstaand bent doe je het vaak nog beter en grondiger dan een vrouw.
Er zijn geen goede vrouwen meer, alleen maar bitches die zich te goed achten om zulke taken te verrichten. WIllen alleen maar manager worden en gaan huilend de ziektewet in.quote:Op donderdag 18 februari 2016 03:30 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Dan moet je een goede vrouw nemen.
oké elliotquote:Op donderdag 18 februari 2016 03:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Er zijn geen goede vrouwen meer, alleen maar bitches die zich te goed achten om zulke taken te verrichten. WIllen alleen maar manager worden en gaan huilend de ziektewet in.
Lekker vrijgezel blijven dan.quote:Op donderdag 18 februari 2016 03:35 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Er zijn geen goede vrouwen meer, alleen maar bitches die zich te goed achten om zulke taken te verrichten. WIllen alleen maar manager worden en gaan huilend de ziektewet in.
Doe ik.quote:Op donderdag 18 februari 2016 03:39 schreef snakelady het volgende:
[..]
Lekker vrijgezel blijven dan.
Feminisme. 'nuff said.quote:Op donderdag 18 februari 2016 03:40 schreef snakelady het volgende:
Ik vind het overigens vreemd dat sommige mannen zo'n afkeer hebben jegens vrouwen.
Als je vrouwen wel leuk vind dan ga je daten met een vrouw.
Als je vrouwen niet leuk vind ga je niet daten met een vrouw.
Vanwaar die haat en afkeer?
Of is het juist het probleem dat je wel graag een vrouw wil maar niet kan krijgen en dan jezelf maar wijs gaat maken dat het je eigen keuze is?
Dus je hebt het over prostitutie? Wie ben jij om te bepalen wat een vrouw met haar lichaam doet?quote:Op donderdag 18 februari 2016 00:47 schreef loni55 het volgende:
[..]
Nou nee daar heb je het fout. De consensus is dat vrouwen hierheen als waar worden verhandeld en in de etalages gezet.
deze post bevestigt de laatste alinea in de post van snakelady welquote:
denk dat ie t over al dan niet direct gedwongen prostitutie heeftquote:Op donderdag 18 februari 2016 04:01 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Dus je hebt het over prostitutie? Wie ben jij om te bepalen wat een vrouw met haar lichaam doet?
quote:Op donderdag 18 februari 2016 04:01 schreef deadprez het volgende:
[..]
deze post bevestigt de laatste alinea in de post van snakelady wel
nuff said
leuke anekdotequote:Op donderdag 18 februari 2016 04:04 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Heb een aantal vriendinnen gehad die na het horen van feministische leuzen volledig mad werden en al hun foute keuzes op het conto van een willekeurige man schreven. Zo konden ze zonder wroeging het hele leven door, want wat ze ook deden, het was de fout van een ander (lees: een man)
Ze waren vrij intelligent, maar neigden nogal naar "eigen geslacht eerst" en dat vond ik nogal jammer. Eentje radicaliseerde half en zag ik jaren later met een half opgeschoren kop door het dorp lopen terwijl ze een of ander anti-mannenbordje omhoog hieldquote:Op donderdag 18 februari 2016 04:06 schreef deadprez het volgende:
[..]
leuke anekdote
misschien ga je gewoon met debieltjes om
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |