abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_160073954
Jij moet kijken naar wat jij WEL hebt in plaats van wat je niet hebt. Jij hebt een leuk zusje, wat heel veel jonge mannen niet hebben en je kunt mer haar hele leuke dingen doen, als je wilt. Je kunt haar ook gebruiken om je netwerk uit te breiden (die 800 vrienden van je zusje zitten ook in jou netwerk) en wie weet zit er wel een leuke meid tussen in het enorme netwerk van je zusje. Man, menig jonge man zou jaloers op je zijn.
pi_160087539
quote:
0s.gif Op donderdag 18 februari 2016 12:52 schreef LeesFoknl het volgende:
De grootste fout die jij maakt is dat je je vergelijkt met een jonge vrouw.
Die hebben een .... kutje! En jij niet. En als dat kutje nog lekker fris en jong is (17) en mits er in ongeschoren toestand blonde haartjes op staan, net zoals op haar hoofd, die schijnbaar niet al te moeilijk doet (4-5 scharrels, drinkavonden, wiet en incidenteel pilletje) !! Tuurlijk is die erg in trek, laat ik het zo zeggen, van alle mannen die kunnen neuken (15-75) jaar oud zal schat ik toch zeker 90 % wel met zo een meisje (jonge vrouw) willen neuken.
Je kunt net zo goed een koe met een bloemkool vergelijken. Ze staan beiden bij een boer op het land, verder hebben ze nauwelijks iets gemeen.

Daarnaast is een vrouw (ze wordt binnenkort 18 dus laten we haar matsen en vrouw noemen) in alles "vroeger" rijp dan een man. En je laten neuken is echt geen "kunst" voor een 18 jarige blondine). Het is meer een kunst van zo een meisje / vrouw om zich NIET door Jan en Alleman te laten neuken.
Ik was ook redelijk radeloos met 22, maagd en nooit vriendin gehad. Zo dat ik 4 maanden voor mijn 23 ste dacht: als ik met mijn 23 ste verjaardag nog niet geneukt heb ga ik naar een hoertje. Leerde 10 weken voor mijn verjaardag mijn eerste vriendin kennen (19 en ook maagd) en nog voor mijn 23 ste waren we beiden niet meer "maagd". Het gebeurt gewoon in 90 % van de mannen ergens tussen de 19 en de 35. Alleen lang niet iedereen is er eerlijk over.
Een man begint pas bij een jaar of 23 interessant te worden voor een vrouw, denk ik.

Dat je redelijk intensief sport is werkelijk fantastisch en hoe ouder je wordt (en dat sporten volhoudt) hoe sterker dat in je voordeel is. Fitter, gezonder, maar ook aantrekkelijker voor vrouwen.

Dus, hou op met vergelijken met je jonge blonde zusje, dat slaat helemaal nergens op. Is ze echt zo populair, dan zal ze wel vriendinnen en vriendenklieken hebben. Als je ophoudt met kijken naar en je vergelijken met je zus zou je misschien nog vele voordelen kunnen hebben door met je zus en haar vriendinnenklieken af en toe uit te gaan, en te zien of het met een van haar vriendinnen klikt. Zelfs als dat niet zo is leer je een beetje omgaan met zowel mannen als vrouwen. Zou wel verschrikkelijk jammer zijn als je je aan hen (of aan je zus) gaat aanpassen met drinken roken wiet pilletjes. Want besef dat dat een gigantisch groot voordeel aan jou is, wat in de toekomst, voor serieuze relaties heel belangrijk is. Wie wil nou een zuipende halve junk als levenspartner of echtgenoot / echtgenote, als ouder voor hun kind?

Zonder jouw zus te willen be-oordelen zou ik mij als ouder van jullie meer zorgen maken om wat van je zus terecht moet komen als van jou. Bij jou zou ik me alleen zorgen maken vanwege de sombere, wat negatieve kijk op jezelf (nog wat gevoed door wat idioten die zulke opmerkingen naar jou maken over asielzoeker en van dat domme, stoere gekwaak).

Doe jij nou maar lekker waar je zin in hebt, met goede, echte vrienden, lekker sporten en blijf vooral jezelf! Dat komt allemaal goed. En straks maakt dat allemaal niet (meer) uit of dat nou 6 maanden vroeger of later gebeurd is. Het is overigens zelden een gebeurtenis, maar meer een glijdende schaal (dat eerste wipje stelt achteraf ook helemaal niks voor) waarin je steeds verder komt en op een gegeven moment realiseer je je dat je daar bent waar je wilde komen. En dan is dat helemaal normaal dat het zo gelopen en zo gekomen is.
Wooooooow, iedereen bedankt voor de reacties!! :o

Ik reageer een beetje laat, sorry daarvoor! Ik probeer bewust niet te veel bezig te zijn met tekortkomingen of het hebben van geen vriendin, dat geeft alleen maar een nog negatievere invloed, heb gister met m'n beste vriend lekker onbeperkt gewokt met bier erbij, en daarna achter de XBox gezeten. :9 Ik hoef niet perse uit te gaan elk weekend.

Je hebt gelijk, als je donkerblond bent, 17, groene ogen, dan heb je al veel meer bekijks, dan als je een jongen bent.. Eigenlijk best raar, dat jongens in de natuur een stuk ''minder aantrekkelijk'' zijn.

Mijn zus is ook best makkelijk met aanrakingen,(zou ik ook zijn hoor als ik de kans zou hebben :P ) ze knuffelt op huisfeestjes met elke jongen, en dan heeft ze vaak het probleem dat ze door blijven whatsappen die jongens op een later moment.. ze denken dan vaak dat zij hun leuk vinden, maar ze doet dat gewoon zonder gevoelens voor een persoon erbij..

Dat is misschien ook de rede dat ze meer aandacht heeft van jongens dan anderen meisjes die wat terughoudender zijn.

Ik mag helaas niet bij haar huisfeestjes zijn op de bank, als ze een feestje geeft gaat mijn moeder vaak naar m'n oma logeren, en ik zit boven, en kom heel af en toe wat wegsnoepen wat op tafel ligt, maar ze heeft het liever gescheiden, op haar verjaardag zat ik er wel bij, ik ben een '' fastfood fan '' Dus had voor de lol, een hamburger gum gegeven voor school, en nog wat dingen die ik als grapje bedoelde. En toen zei ze in de groep ''Let maar niet op hem, hij eet namelijk alleen maar ongezond enzo''.. Ze snapte totaal niet dat het lollig bedoeld was.. Het klikt dus niet echt tussen mij en de groep..

Maar wat goed van je!! 22 en dan op de valreep een vriendinnetje vinden, dit soort dingen vind ik echt heel leuk om te horen!! Ik baalde de laatste tijd helemaal dat ik geen 17 meer ben, en dacht zowat dat ik al verloren zou, maar het kan dus nog gebeuren! :)

Het sporten zal ik zeker voort blijven zetten, het is zelfs een beetje een verslaving, zelfs als ik al heb gedoucht na 22:00 ga ik weer sporten omdat ik het niet kan laten, ook als ik verdrietig ben of gefrustreerd dat ik niet verder kom betreft relaties ga ik door boosheid mezelf opdrukken tot ik echt uitgeput ben, en boxen.. Hopelijk kan ik het sporten ooit als voordeel gebruiken bij een meisje. :)

Bedankt voor je mooie verhaal, doet me heel goed!! Fijne zondag! :)
  zondag 21 februari 2016 @ 19:33:18 #28
450228 LeesFoknl
Was sich liebt das neckt sich!
pi_160099845
Haha, leuk wat je daar schrijft, over dat sporten. Dat je misschien straks dat sporten als voordeel kunt gebruiken bij een meisje. ZEKER !! KAN JE DAT. Kijk maar eens in het grote standjes boek.
Hehehe. En wat denk je, haar over de drempel drage, tillen hehehe. Haar op het bed gooien. Man, wil direkt met je ruilen. Laatste keer dat ik gesport heb was in een ander milennium. Dat was bank drukken! (zo noemt men dat in onze streek als je op de bank ligt bv tv kijkend.).

Binnenkort is het Pasen, ideaal om een meisje te versieren. Hoe? Nu, kook een karton (30 stuks) eitjes, en schilder die, dus maak er mooie paaseieren van. Neem ze mee als je uitgaat en toon ze een meisje en vraag haar: wat vind je ervan. Minimaal de helft zal zeggen, mooi. Dan zeg je, hier mag je hebben en je reikt haar het ei aan. Als ze het wil aannemen dan pak je haar hand vast, laat niet los en zegt, dan krijg ik wel een kusje. Wil ze niet, dan lach je alsof het een grapje is, maar ook hier weer zal de helft jou een kusje geven. Dan houd je haar hoofd tegen en fluistert inhaar oor, ik heb nog 2 eitjes bij mij, wil je die ook eens zien. Nu, volgens de kansberekeningsstatistiek zegt de helft van de meisjes dan ook weer ja.
Zo deden wij het vroeger allemaal, mijn vrienden en ik. Nu, de meisjes van het dorp en het buurdorp gingen allemaal met een mandje met eieren naar huis. Dat kan ik je vertellen!

Zo, nu weet je hoe het moet, dus .... aan de slag!
Mijn bijdrage aan dit forum is ter lering en ter vermaak.
Laat je niet gek maken, en maak vooral jezelf niet gek
Count your blessings . LeesFoknl a.k.a.vrouwen(f)luisteraar!
Wat gij wilt dat U geschiedt, doet dat ook een ander!
pi_160100601
quote:
0s.gif Op zondag 21 februari 2016 19:33 schreef LeesFoknl het volgende:
Haha, leuk wat je daar schrijft, over dat sporten. Dat je misschien straks dat sporten als voordeel kunt gebruiken bij een meisje. ZEKER !! KAN JE DAT. Kijk maar eens in het grote standjes boek.
Hehehe. En wat denk je, haar over de drempel drage, tillen hehehe. Haar op het bed gooien. Man, wil direkt met je ruilen. Laatste keer dat ik gesport heb was in een ander milennium. Dat was bank drukken! (zo noemt men dat in onze streek als je op de bank ligt bv tv kijkend.).

Binnenkort is het Pasen, ideaal om een meisje te versieren. Hoe? Nu, kook een karton (30 stuks) eitjes, en schilder die, dus maak er mooie paaseieren van. Neem ze mee als je uitgaat en toon ze een meisje en vraag haar: wat vind je ervan. Minimaal de helft zal zeggen, mooi. Dan zeg je, hier mag je hebben en je reikt haar het ei aan. Als ze het wil aannemen dan pak je haar hand vast, laat niet los en zegt, dan krijg ik wel een kusje. Wil ze niet, dan lach je alsof het een grapje is, maar ook hier weer zal de helft jou een kusje geven. Dan houd je haar hoofd tegen en fluistert inhaar oor, ik heb nog 2 eitjes bij mij, wil je die ook eens zien. Nu, volgens de kansberekeningsstatistiek zegt de helft van de meisjes dan ook weer ja.
Zo deden wij het vroeger allemaal, mijn vrienden en ik. Nu, de meisjes van het dorp en het buurdorp gingen allemaal met een mandje met eieren naar huis. Dat kan ik je vertellen!

Zo, nu weet je hoe het moet, dus .... aan de slag!
Kijk, dit zijn echt creatieve dingen die je eigenlijk nooit ziet! :P Originaliteit doet het altijd goed bij de vrouwen, zal het zeker overwegen, misschien kom ik dan gelijk van de onzekerheid af als je het eenmaal te pakken hebt! haha!

Misschien ook leuk om er een briefje bij te geven met je nummer hahaha!
  maandag 22 februari 2016 @ 13:51:26 #30
450228 LeesFoknl
Was sich liebt das neckt sich!
pi_160116917
Hee, dat is een goede, misschien je tel nr op het ei schilderen. Kun je zeggen ... ik vind het leuk af en toe eens wat "post" (sms) te krijgen. Of tegenwoordig heb je watts appe. Wat dat is weet ik niet zo, of je daar een e mail adres voor nodig hebt of een mobiel nummer.
Maar inderdaad, wees inventief en creatief, maar bedenk wel dingen die mensen / vrouwen zo goed als zeker leuk vinden.

Wat vind je van een tegoedbon?
gewoon, maak een tegoedbon voor .... kopje koffie met chococroissant bij X Of voor een ijsje (in de zomer) bij ijssalon Y, of een frietje bij Pietje of een gratis wandeling met voeren van de eendjes in het park (jij zorgt voor 2 grote zakken met brood, een voor haar, een voor jou). Dat staat op die tegoedbon. En verder natuurlijk je naam en je tel nr (oid) met de tekst, neem kontakt opvoor wanneer u uw prijs wilt innen.
Nu, die tegoedbon geef je als prijs weg. Bv. hallo, ik ben organisator en jury lid vanavond voor het meisje met de leukste lach, het mooiste, of het aardigste. Of als je dat te direkt vindt zeg je voor degene die het beste danst. Het leukst gekleed, leukste kapsel.Of bedenk maar wat. Gewoon wat leuks, aardigs en inventief. Hoef je verder niet te verdedigen, want .... jij vindt dat, kwestie van smaak, en ... over smaak valt niet te twisten. Als een meisje jou helemaal niet ziet zitten, qua uiterlijk of als persoon, ja, dan houdt het op. Maar anders werkt dat beslist!
Mijn bijdrage aan dit forum is ter lering en ter vermaak.
Laat je niet gek maken, en maak vooral jezelf niet gek
Count your blessings . LeesFoknl a.k.a.vrouwen(f)luisteraar!
Wat gij wilt dat U geschiedt, doet dat ook een ander!
pi_160118458
Volgens mij ben je gewoon een aardige vent. Vergis je niet in facebook. Mensen met 800 vrienden kunnen zich net zo goed moederziel alleen voelen. Vaak zie je dat ook. Ik had 190 "vrienden" op facebook, maar op oud en nieuw waren 189 vrienden elders, en was ik gewoon aan het chillen met mijn boezemvriend. Kwaliteit gaat boven kwantiteit.

En laat je niet misleiden door het begrip "vrienden". Geen mens kan 120 vriendschappen in stand houden. Liever 5 (of minder, net zo goed) echte, waarvan je zeker weet dat je voor elkaar door het vuur gaat als het leven tegen zit, dan 50 mindere vrienden die je dan laten vallen.
pi_160118831
Je zusje is een fucking slet en ik heb 15 facebookvrienden. Ik ken ze echter wel.
Je zou mij willen zijn gladde sales boy en na het werk crimi
pi_160120007
M'n pa zei altijd je vrienden zijn maar op 1 hand te tellen! Staar je niet blind op die 800 vrienden op facebook van haar, zoals de rest al zei. Laat je niet misleiden door haar "vrienden"! :)
Ola
pi_160121333
quote:
doe er alles aan, om dan ook maar te zoeken naar seks via tinder bijvoorbeeld. Anderzijds denk ik dat als zij dat niet zo deed, ik ook een stuk relaxter erin zou staan. Mijn moeder is heel open, ik heb ook gezegd dat ik al 4 keer seks heb gehad met verschillende vrouwen, dit ook omdat ik niet af wil gaan, bij m'n zusje dat ze me ziet als loser ofzoiets..
Daar kun je idd. naar zoeken op tinder. Raad ik je af. Naast het punt dat je moeilijker gaat 'scoren' ga je er denk ik niet gelukkiger van worden. Daarnaast heeft je moeder trouwens waarschijnlijk ook wel door dat je liegt)

Wat je aan het doen bent is constant met de ander vergelijken, misschien om ook de dingen gaan vergelijken die jij wel hebt, en zij niet. Iedereen is anders (gelukkig). Je zus zal ongetwijfeld ook op bepaalde vlakken weer op kijken tegen jou. Je discipline om wekelijkste te sporten, of dat je geen drugs gebruikt of wat dan ook. Vraag het maar eens!

Ik denk dat je beter kunt investeren in je zelf, en vlakken waar je nog wat mist bijv. contact maken daar wat mee gaan doen. Zorgen dat je gelukkig wordt met wat je doet en wie je bent, dat is veel aantrekkelijker.

Ps. met Tinder beoordeel je iedereen op uiterlijk, maar er zijn zoveel meer dingen die van belang zijn om iemand aantrekkelijk te vinden, grote kans dat je iemand weg klikt terwijl je die in het echt misschien wel harstikke leuk zou vinden nadat je eens met die persoon een goed gesprek hebt gehad.

Vaak eerste dag nieuwe klas of groep, direct aangetrokken tot een specifiek persoon, maar zodra diegene dan begint de praten dan is het soms ineens weg.

Dus heb schijt aan dat andere mensen minder ver of verder zijn dan jou op bepaalde dingen. Je trekt je eigen pad pad.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')