quote:Voorzitter Willem den Hertog van de PvdA in Katwijk wenst op Twitter PVV-leider Geert Wilders dood. De bizarre tweet werd verstuurd in een reactie op de uitspraak van Wilders over een dreigende ’kogel van links’.
,,Als de kogel komt, staat er PvdA op de zijkant geschreven”, zei de PVV-leider eerder deze week. Daarop reageerde Den Hertog met de tekst ,,We hopen natuurlijk allemaal dat Wilders sterft aan een hartaanval in bed (al dan niet tussen de benen van een links Kamerlid).”
Den Hertog wil niet zeggen of hij nog steeds achter zijn uitingen staat, meldt Omroep West. Hij wil niet inhoudelijk op de tweets reageren, maar heeft de tweet in ieder geval niet verwijderd.
Wel liet hij zojuist via Twitter weten dat hij ’vanwege de reacties de Tweet beter niet had kunnen versturen. ,,Er is commotie ontstaan over door mij verzonden tweets over Wilders. Die tweets had ik gezien de reacties niet moeten versturen.”
http://www.telegraaf.nl/b(...)_Wilders_dood__.htmltwitter:WillemdenHertog twitterde op dinsdag 09-02-2016 om 23:55:56@dekker_anton We hopen natuurlijk allemaal dat Wilders sterft aan een hartaanval in bed (al dan niet tussen de benen van een links kamerlid) reageer retweet
Welk Kamerlid dan van links?quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:33 schreef J0kkebr0k het volgende:
Originele OP van gelly
[..]http://www.telegraaf.nl/b(...)_Wilders_dood__.htmltwitter:WillemdenHertog twitterde op dinsdag 09-02-2016 om 23:55:56@dekker_anton We hopen natuurlijk allemaal dat Wilders sterft aan een hartaanval in bed (al dan niet tussen de benen van een links kamerlid) reageer retweet
Niks mis mee lijkt me. Ik wens Wilders ook een fijne dood i.p.v. 1 door een kogel.
quote:Den Hertog stapt op na doodsverwensing
Katwijk -
Willem den Hertog neemt ontslag als voorzitter van de PvdA in Katwijk. Het bestuur en de fractie zegden het vertrouwen in hem op nadat hij Geert Wilders op Twitter dood wenste. Den Hertog trok hierop de conclusie dat hij beter kan stoppen.
Nelly Smits (fractievoorzitter) en Matthijs van Tuijl (raadslid): ,,Wij vinden deze uitspraken verschrikkelijk en hebben daarom geen andere keuze dan het vertrouwen op te zeggen.”
Den Hertog schreef zijn tweets in een reactie op de uitspraak van Wilders over een dreigende ’kogel van links’. ,,Als de kogel komt, staat er PvdA op de zijkant geschreven”, zei de PVV-leider eerder deze week. Daarop reageerde Den Hertog met de tekst ,,We hopen natuurlijk allemaal dat Wilders sterft aan een hartaanval in bed (al dan niet tussen de benen van een links Kamerlid). Maar als er dan toch een kogel aan te pas komt, dan groot genoeg om er 'Van het dankbare Nederlandse volk' op te graveren’’.
Den Hertog leek zijn opmerkingen aanvankelijk doodnormaal te vinden. Van de nu ontstane ophef is hij dan ook erg geschrokken. ,,Die tweets had ik gezien de reacties niet moeten versturen.”
Donderdagmiddag hield de lokale partijafdeling spoedberaad over de kwestie. ,,Ook al heeft de heer Den Hertog deze uitlatingen niet gedaan als voorzitter van de PvdA Katwijk, zijn positie is hiermee onhoudbaar geworden'', aldus het bestuur in een verklaring. Wilders noemde de tweets van Den Hertog ,,schokkend''. ,,Misschien dat PvdA-voorzitter Spekman nu begrijpt wat ik bedoelde.''
De landelijke PvdA laat weten dat Spekman per telefoon met de opgestapte Katwijkse politicus heeft gesproken en dat ze op een later tijdstip opnieuw met elkaar zullen spreken. Waarom en wanneer dat gesprek plaatsvindt, kon een woordvoerder donderdagavond niet zeggen.
Bron
Nee, wel een beetje dom.quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:41 schreef Ringo het volgende:
Zo erg is het toch niet wat deze man heeft gezegd?
"Maar als er dan toch een kogel aan te pas komt, dan groot genoeg om er 'Van het dankbare Nederlandse volk' op te graveren’’.quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:41 schreef Ringo het volgende:
Zo erg is het toch niet wat deze man heeft gezegd?
Ja, Ien Dales is al dood idd.quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:41 schreef Ringo het volgende:
Zo erg is het toch niet wat deze man heeft gezegd?
Als politicus? Zeker wel.quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:41 schreef Ringo het volgende:
Zo erg is het toch niet wat deze man heeft gezegd?
Ach man, hou toch op met politicus. Hij is geen politicus, het is geen bestuurder of hij zit niet in een vertegenwoordigend lichaam.quote:
PvdA heeft wel vaak van die debiele figuren die domme tweets spuien. Beter verbieden ze hun leden te Twitteren.quote:
ja echt he....quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:51 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
PvdA heeft wel vaak van die debiele figuren die domme tweets spuien. Beter verbieden ze hun leden te Twitteren.
Waar heb je twitter anders voor?quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:51 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
PvdA heeft wel vaak van die debiele figuren die domme tweets spuien. Beter verbieden ze hun leden te Twitteren.
Een premier hoort ook niet te doen alsof ie prins Carnaval is.quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:44 schreef J0kkebr0k het volgende:
"Maar als er dan toch een kogel aan te pas komt, dan groot genoeg om er 'Van het dankbare Nederlandse volk' op te graveren’’.
Mwah... dat hoort een politicus niet te zeggen.
Jij bent een mocro, dat kan niet anders.quote:Op donderdag 11 februari 2016 21:07 schreef PSVCL het volgende:
Fuck die Wilders man zionistische pijpsletje dat het is , van mij mag ie ook kapot vallen.
Dat ie stikt in een Marokkaans gerecht ofzo.
Och, waar hij denk ik op doelt is dat Wilders gecontroleerde oppositie is. Daar kan ik wel in komen. Laten we wel wezen: Wilders heeft een cocktailtje gemaakt van VVD en SP-ideologie. Heel nieuw is het allemaal niet.quote:Op donderdag 11 februari 2016 21:08 schreef JeSuisDroppie het volgende:
[..]
Jij bent een mocro, dat kan niet anders.
Eens.quote:Op donderdag 11 februari 2016 21:07 schreef Ringo het volgende:
[..]
Een premier hoort ook niet te doen alsof ie prins Carnaval is.
quote:Op donderdag 11 februari 2016 21:25 schreef Heilwasser het volgende:
Iedereen gaat ooit dood. Loze wens mijns inziens.
Maar niet iedereen gaat fijn dood.quote:Op donderdag 11 februari 2016 21:25 schreef Heilwasser het volgende:
Iedereen gaat ooit dood. Loze wens mijns inziens.
Mwa is wel wat erger dan "minder, minder, minder".quote:Op donderdag 11 februari 2016 21:15 schreef Ceberut het volgende:
Wat is er mis met zijn uitspraken? Onterecht al dat gezeur.
Het is tenminste eerlijk!quote:Op donderdag 11 februari 2016 23:19 schreef TUFKAL het volgende:
Wat een vreselijke teksten. Wilders is een gruwel maar dit post je toch niet als politicus?
Het bewijst alleen ons gelijk. Degene die het hardste roepen dat een ander haat zaait zijn juist degene die het uitvoeren.quote:Op donderdag 11 februari 2016 20:33 schreef J0kkebr0k het volgende:
Originele OP van gelly
[..]http://www.telegraaf.nl/b(...)_Wilders_dood__.htmltwitter:WillemdenHertog twitterde op dinsdag 09-02-2016 om 23:55:56@dekker_anton We hopen natuurlijk allemaal dat Wilders sterft aan een hartaanval in bed (al dan niet tussen de benen van een links kamerlid) reageer retweet
Niks mis mee lijkt me. Ik wens Wilders ook een fijne dood i.p.v. 1 door een kogel.
Straks is het nog een gevolg van decompensatie cordis Rechts.quote:
Het meest schrijnende is de bagatellisering van een doodsverwensing.quote:Op donderdag 11 februari 2016 21:09 schreef Ringo het volgende:
Het meest schrijnende is weer de loeiende verontwaardiging over zo'n twitterdrol.
Hoe noem je het eigenlijk als je de veronderstelde moord op jouw eigen persoon alvast je tegenstander in de schoenen schuift? Een dood-door-schuldverwensing?quote:Op vrijdag 12 februari 2016 06:22 schreef Montagui het volgende:
Het meest schrijnende is de bagatellisering van een doodsverwensing.
Dit heeft weinig met Geertje te maken. Ja hij is het lamme schaap.quote:Op vrijdag 12 februari 2016 02:09 schreef Braindead2000 het volgende:
Ze leren het ook nooit hè. Don't bring a knife to a gun fight.![]()
Het rijtje begint al aardig lang te worden:
Jolande Sap, Tom Schalken (van het eerste proces), Willem den Hertog, Hero Brinkman (nog meer?) hebben het geprobeerd en gefaald ten koste van hun carrière.
Geert and The Art of War.
een mislukte poging tot humor, lijkt mequote:Op vrijdag 12 februari 2016 07:31 schreef Ringo het volgende:
[..]
Hoe noem je het eigenlijk als je de veronderstelde moord op jouw eigen persoon alvast je tegenstander in de schoenen schuift? Een dood-door-schuldverwensing?
Ah, een voorvechter van de vrijheid van meningsuiting.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |