Nee hoor...ik struglle mezelf ook al een jaar door deel 2quote:Op maandag 13 juni 2016 12:14 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ik moet bekennen dat ik in 2014 in het eerste deel begon maar toen niet verder ben gekomen. Slecht hè?
Bedankt Swetsenegger!quote:Op dinsdag 28 juni 2016 21:39 schreef Swetsenegger het volgende:
http://vqronline.org/fiction/2016/03/cookie-jar
Kort verhaal van King
Die film moet ik nog zien! Schijnt inderdaad heel behoorlijk te zijn. Ik ben wat huiverig omdat het boek voor mij een behoorlijke status heeft en ik bang ben dat de film geen recht gaat doen aan de leeservaring. Eigenlijk moet ik er gewoon niet naar gaan kijken, maar de verleiding kan ik toch niet weerstaan.quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:19 schreef Atmosphere82 het volgende:
Andy Musschietti heeft de horrorfilm Mama geregisseerd heb ik net opgezocht.
Die was toch niet zo slecht Binge-watch?![]()
PS. Ik las in de nieuwe 'Kings Things' (maandelijkse nieuwsbrief van de Stephen King Fanclub) dat 'de psychopaat die dode dieren in een koelkast bewaart' een rol in de nieuwe IT krijgt. Ik ben benieuwd! Ik kan me trouwens ondanks dat ik IT drie keer heb gelezen niet meer herinneren welk karakter dat was, maar volgens mij was het een autistisch ventje dat vond dat 'de wereld nep was' ofzoiets. Iemand?
Oh ja, Patrick Hockstetter ja! Ik wist het niet helemaal zeker meer. Wat was dat dan ook alweer op Neibolt Street?quote:Op woensdag 29 juni 2016 12:30 schreef Binge-watch het volgende:
[..]
Die film moet ik nog zien! Schijnt inderdaad heel behoorlijk te zijn. Ik ben wat huiverig omdat het boek voor mij een behoorlijke status heeft en ik bang ben dat de film geen recht gaat doen aan de leeservaring. Eigenlijk moet ik er gewoon niet naar gaan kijken, maar de verleiding kan ik toch niet weerstaan.
Het karakter waar je op doelt is Patrick Hockstetter. Dat is een vriendje van Henry Bowers in het verhaal en hij heeft inderdaad een behoorlijk ranzige eigenschap. In de mini-serie was Henry alleen met Victor en Belch te vinden en kwam Patrick er helemaal niet in voor. Dat is alvast een verandering.
Ook Javier Botet behoort tot de cast. Hij speelde ook in 'Mama'. Waarschijnlijk betekent dit dat de scène op Neibolt Street er ook in zit. Dat zou wel tof zijn, die passage miste ik echt in de mini-serie.
Op Neibolt Street kwam (spoiler IT)quote:Op woensdag 29 juni 2016 18:25 schreef Atmosphere82 het volgende:
[..]
Oh ja, Patrick Hockstetter ja! Ik wist het niet helemaal zeker meer. Wat was dat dan ook alweer op Neibolt Street?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik was ook teleurgesteld dat Fukunaga eruit stapte, tot ik hoorde dat dit was om dat hij per sé de sexuele aspecten van het boek er in wilde houden. De studio zei hier terecht nee tegen.quote:Op woensdag 29 juni 2016 13:33 schreef Spaulding het volgende:
Ben erg benieuwd naar de nieuwe versie van IT al blijf ik het jammer vinden dat Cary Fukunaga het niet meer regisseert..
Boek blijft toch mijn favoriet van King.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Puur een marketingplaatje natuurlijk, maar niet verkeerd! Ben benieuwd hoe het totaalplaatje gaat worden.
Hoezo is het boek underrated? Gewoon een van de oudere king werken zoals carry, firestarter, the dead zone, cujo, etc.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:21 schreef JooostMV het volgende:
Net Christine uitgelezen, fantastisch boek! Het einde (epiloog van 4 jaar later) vond ik een beetje jammer. Maar verder is het boek naar mijn mening echt underrated. Andere meningen hier over?
Verder ga ik over een paar dagen eindelijk beginnen aan IT, de onverkorte versie. Ben benieuwd!
Underrated op basis van verhalen van vrienden en verschillende recensies die ik heb gelezen.quote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:29 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Hoezo is het boek underrated? Gewoon een van de oudere king werken zoals carry, firestarter, the dead zone, cujo, etc.
Overigens vond ik de epiloog juist meesterlijk.
Juist dat je het jammer vind geeft aan dat het goed geschreven isquote:Op vrijdag 22 juli 2016 22:44 schreef JooostMV het volgende:
[..]
Underrated op basis van verhalen van vrienden en verschillende recensies die ik heb gelezen.
En wat de epiloog betreft: meningen verschillen. Snap je mening wel hoor, zat verder goed in elkaar. Ik vond het alleen jammer hoe de relatie van Leigh en Dennis afliep.
tommyknockers herlees ik ook niet heel vaak, moet ik ook weer eens doen. Zitten wel een paar briljante scenes in.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 16:00 schreef Jester65 het volgende:
Christine is wel één van mijn lievelingsboeken van King, maar dat zijn er best veel moet ik toegeven. Aan de andere kant zijn er ook boeken van hem die ik zelden lees, zoals Firestarter en Tommyknockers. Al moet ik die laatste misschien maar weer eens op mijn vakantielijstje zetten.
Zwart huis is het vervolg op de Talisman. Helaas wel minder goed. Ik vind de Talisman ook echt episch.quote:Op vrijdag 29 juli 2016 23:30 schreef Jester65 het volgende:
The Dead Zone is ook één van mijn favorieten uit die periode, ook best veel gelezen al. Net als Pet Sematary.
Ik zie trouwens dat De Gloed één van de weinige boeken van King is die ik niet als ebook heb. Ik heb wel voor het eerst Zwart Huis gevonden, die ken ik nog niet.
Ik vind met name de karakterontwikkeling en het plot goed in zijn boeken. Favourieten van mij zijn: 22-11-1963, The Shining, The Stand, Misery en The Green Mile. Waar te beginnen afhankelijk waar je van houdt. Je kunt ook een korteverhalenbundel van hem oppakken om te wennen aan zijn schrijfstijl. Vier Seizoenen is een aanrader.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 23:32 schreef cb2013 het volgende:
Wat is zo goed aan de boeken van Stephan King? Ik wil het wel proberen, maar hij heeft er zoveel. Tips?
Dat hij onmogelijke horror situaties werkelijk kan laten lijken. Maar soms ook met Roald Dahl achtige humor zoals bv bij korte verhalen als Quitters inc (stop ermee bv) en The Ledge (De richel).quote:Op woensdag 3 augustus 2016 23:32 schreef cb2013 het volgende:
Wat is zo goed aan de boeken van Stephan King? Ik wil het wel proberen, maar hij heeft er zoveel. Tips?
22-11-63 (dag dat kennedy werd vermoord) is een aanrader van zijn recentere boeken, The Stand een aanrader van zijn eerdere boeken en mijn lievelingsboek van King.quote:Op woensdag 3 augustus 2016 23:32 schreef cb2013 het volgende:
Wat is zo goed aan de boeken van Stephan King? Ik wil het wel proberen, maar hij heeft er zoveel. Tips?
Die vond ik ook echt fantastischquote:Op zondag 7 augustus 2016 21:46 schreef Swetsenegger het volgende:
Bag of Bones is een aanrader als je van suspense houdt.
Ik lees ze in het Nederlands. De vertalingen zijn prima.quote:Op maandag 8 augustus 2016 00:36 schreef cb2013 het volgende:
Lezen jullie de boeken in engels of NL? Ik ga Bag of Bones proberen.
Bedankt!
quote:
als in de serie of als in laatste boek uit de serie?quote:Op zaterdag 12 november 2016 17:34 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb de donkere toren nooit gelezen. Ook niet zo heel veel behoefte aan eigenlijk.
De hele seriequote:Op zaterdag 12 november 2016 17:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
als in de serie of als in laatste boek uit de serie?
Zonde, zitten een aantal hele mooie boeken bij. The Waste Lands en Wizard And Glass (3 & 4) staan hoog op mijn 'Beste Kings ooit' lijstquote:
Deel 7 heb ik pas 1 keer gelezen. Want ja, als ik ze herlees wil ik de hele serie herlezen en komt vaak voor dat ik na Wolven van Calla de zin verliesquote:Op dinsdag 15 november 2016 19:56 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ja hè Swetsenegger!?! Dat vind ik ook de beste delen van de serie, samen trouwens wel met deel 7.
De engelse of de Nederlandse variant?quote:Op woensdag 16 november 2016 10:54 schreef CherryLips het volgende:
Ik ben nu Hex aan het lezen naar aanleiding van de aanbeveling van King en z'n zoon. Ze hebben gelijk
Het is de versie met het alternatieve einde dus het zal wel de Amerikaanse versie zijn.quote:Op woensdag 16 november 2016 13:18 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
De engelse of de Nederlandse variant?
Speelt het zich af in Nederland of Amerika?quote:Op woensdag 16 november 2016 13:21 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Het is de versie met het alternatieve einde dus het zal wel de Amerikaanse versie zijn.
In Nederland.quote:Op woensdag 16 november 2016 16:27 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Speelt het zich af in Nederland of Amerika?
Vertel.quote:Op woensdag 16 november 2016 20:06 schreef PIETR het volgende:
Verzamelen jullie ook bijzondere King boeken? Heb er nog twee voor een mooi prijsje in de aanbieding ..
Heb het over de gift edities van Insomnia en Desperation. Zijn helaas niet gesigneerd.quote:Op woensdag 16 november 2016 20:16 schreef Roland_Deschain het volgende:
[..]
Vertel.
Indien met originele King handtekening ben ik zeker geinteresseerd.
Jaquote:Op zaterdag 10 juni 2017 12:37 schreef Splackavellie02 het volgende:
Is Flagg uit de Donkere Toren dezelfde Flagg als in Eyes of the Dragon en The Stand?
Hoe ver ben je? Ik zit nu op iets meer dan blz 200quote:Op dinsdag 22 mei 2018 14:03 schreef Maureentje het volgende:
[ afbeelding ]
Vandaag uitgekomen en maar gelijk ff gekocht![]()
Ik moet nog beginnenquote:Op donderdag 24 mei 2018 15:03 schreef Le1390achim het volgende:
[..]
Hoe ver ben je? Ik zit nu op iets meer dan blz 200. Wat mij betreft zijn die eerste 200 blz veelbelovend
.
Die ken ik nietquote:Op dinsdag 29 mei 2018 16:09 schreef Bosbeetle het volgende:
Veel van zijn korte verhalen gelezen en hij is de enige schrijver die me redelijk misselijk heeft gekregen na zijn beschrijving van een man in flatje die zichzelf aan verpoppen wasoid. Ik denk dat ik toen een jaartje of 15 was maar vond het wel prachtige boeken.
Verhaal dat me ook bijstaat is de vrouw die telkens een kortere weg naar huis vind, ze vind steeds vreemdere beesten in de gril van haar auto. Uiteindelijk vind ze wegen die korter zijn dan hemelsbreed
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |