Topreactie.quote:Op woensdag 10 februari 2016 10:07 schreef yvonne het volgende:
Nou ja, die jongens hebben al een stigma nu ze vermeld zijn in OV, we moeten het niet erger maken dan het al is hè
Oh ja, ik was vergeten dat jij hier woonde, ben alweer weg.quote:
Mooi.quote:Op woensdag 10 februari 2016 10:08 schreef yvonne het volgende:
[..]
Oh ja, ik was vergeten dat jij hier woonde, ben alweer weg.
Lijkt me een redelijk duidelijke omschrijving, vloeiend Nederlands sprekende Arabisch/Marokkaanse mannen van 40 en 50 jaar oud, de een mager, de ander een dik gezicht.quote:De een was mager, en de andere had een dik gezicht.” Samuel: „Ik denk dat de een rond de veertig jaar was en de andere begin vijftig. Ze wisten precies waar ze moesten zoeken en wat ze moesten doen.” De daders waren getint, vertelt Diana. „Ze hadden een Arabisch, Marokkaans uiterlijk, maar ze spraken vloeiend Nederlands.”
weet je iig bijna zeker dat je bij de Finnen moet zijn, waar je uiteindelijk toch wel van uit kan gaan.quote:
Dat is al bekend, de omschrijving is immers een Arabisch / Marokkaans uiterlijk. En als ik Fok! moet geloven hebben ze allemaal stuk voor stuk een pleurishekel aan Joden, dus dat maakt ook weinig verschil dan.quote:Op woensdag 10 februari 2016 10:29 schreef boik het volgende:
[..]
weet je iig bijna zeker dat je bij de Finnen moet zijn, waar je uiteindelijk toch wel van uit kan gaan.
Hoax of geslaagde integratiequote:„Ze hadden een Arabisch, Marokkaans uiterlijk, maar ze spraken vloeiend Nederlands.”
Dat kan, het kan ook onderbelicht zijn geweest in een eerdere verklaring. Maar als je beroofd en ernstig mishandeld bent is een beleding ook niet iets wat zich erg op de voorgrond dringt. Maar inmiddels zijn er zich mensen mee gaan bemoeien die dat heel graag op de voorgrond willen hebben.quote:Op woensdag 10 februari 2016 11:24 schreef loni55 het volgende:
Ze hebben hun verklaring dus gewijzigd. Handig.
Ik kan het mij niet voorstellen dat ze overvallen zijn omdat ze joodse religie aanhangen. Daarnaast ga ik er vanuit dat de OM alle informatie heeft om tot een degelijke besluit te komen om dat aspect wel of niet als een mogelijke reden te gebruiken.quote:Op woensdag 10 februari 2016 11:42 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat kan, het kan ook onderbelicht zijn geweest in een eerdere verklaring. Maar als je beroofd en ernstig mishandeld bent is een beleding ook niet iets wat zich erg op de voorgrond dringt. Maar inmiddels zijn er zich mensen mee gaan bemoeien die dat heel graag op de voorgrond willen hebben.
Het kan ook best zijn dat ze met hun juridisch-technische oogkleppen op zitten en gewoon hebben gekeken naar de ernst van de delicten, en dan valt belediging natuurlijk in het niet bij de overige. Maar het is natuurlijk veel voordehandliggender dat ze hun slachtoffers hebben geselecteerd op buit, weerstand en pakkans, en ter overvloedige intimidatie hebben gescholden met wat ze bedenken konden.quote:Op woensdag 10 februari 2016 11:50 schreef loni55 het volgende:
[..]
Ik kan het mij niet voorstellen dat ze overvallen zijn omdat ze joodse religie aanhangen. Daarnaast ga ik er vanuit dat de OM alle informatie heeft om tot een degelijke besluit te komen om dat aspect wel of niet als een mogelijke reden te gebruiken.
Je pleit voor uitzetting van de Nederlandse aanhangers van het jodendom?quote:Op woensdag 10 februari 2016 11:58 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Het kan ook best zijn dat ze met hun juridisch-technische oogkleppen op zitten en gewoon hebben gekeken naar de ernst van de delicten, en dan valt belediging natuurlijk in het niet bij de overige. Maar het is natuurlijk veel voordehandliggender dat ze hun slachtoffers hebben geselecteerd op buit, weerstand en pakkans, en ter overvloedige intimidatie hebben gescholden met wat ze bedenken konden.
Maar goed, joden zijn niet veilig in Nederland dus moet Israel zich blijven uitbreiden.
Dat willen ze zelf graag horen.quote:Op woensdag 10 februari 2016 11:59 schreef Xa1pt het volgende:
Waaruit blijkt precies dat ze overvallen en beroofd zijn vanwege hun achtergrond?
Dat volgens mij nog niet eens, ik krijg het idee dat er anderen zijn die het graag zo willen zien, en een half jaar is al snel genoeg om mensen van zoiets te overtuigen.quote:
Nee, ik pleit voor het bestrijden en negeren van zionistisch propaganda en pleit voor het tegengaan van alle vormen van racisme en dus ook antisemitisme. Dat laatste wordt vaak aangejaagd door die zionistische propaganda.quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:05 schreef loni55 het volgende:
[..]
Je pleit voor uitzetting van de Nederlandse aanhangers van het jodendom?
En de uitbreiding van isreael(ten koste van anderen) helpt daarbij?quote:Op woensdag 10 februari 2016 12:18 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, ik pleit voor het bestrijden en negeren van zionistisch propaganda en pleit voor het tegengaan van alle vormen van racisme en dus ook antisemitisme. Dat laatste wordt vaak aangejaagd door die zionistische propaganda.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |