Hoi!!
Welkom in mijn dagbesteding artshow topic!
Ik zit op beschermd wonen en ga elke dag naar een plek toe waar mensen met autisme (en vaak een ander probleem (denk aan laag IQ, depressie, laag EQ, andere stoornissen of ziektes) ) dagbesteding hebben.
Bij dagbesteding denkt men vaak aan fietsenwerkplekken, doosjes vouwen en dingen die je doet op een sociale werkplek. Maar waar ik heen ga kan men die druk niet aan.
Wat wel wordt gedaan is heel veel creatieve dingen maken.
Dit kan zijn: schilderijen, tekeningen, mozaiken, vogelhuisjes, 3-D kaarten, borduursels, moestuin, mandala's, plantenbakken en nog veel meer.
Ik wil dus foto's posten van dingen die bewoners hebben gemaakt. Daar kan ik zelf ook onder vallen.
Let erop dat niet alle kunst het niveau is van wat normaal in CREA wordt gepost, maar naar de kunnen van de bewoner.
Ook een leuk ding om te weten is dat wij niet in groepen werken zoals vaak wordt gedacht. Iedere bewoner heeft zijn of haar eigen voorkeuren met wat ze graag doen, en heeft zijn of haar eigen bezigheidje elke keer.
Ik post geen foto's van bewoners

Oh, en de leeftijden verschillen van 18 tot 55 jaar

Ben straks terug met foto's.