Dit!quote:Op woensdag 24 februari 2016 11:25 schreef L-E het volgende:
Gewoon met z'n twee het bed induiken natuurlijk! What else
Ziekenhuis mag inderdaad niet, kdv wel tenzij echt ziek er vanquote:Op woensdag 24 februari 2016 18:40 schreef ferrari_rood het volgende:
Exode zeker een luxeprobleem. Ik stem voor slapen.
Sac heeft de waterpokken![]()
Nu het volgende dilemma ik moet morgen naar het ziekenhuis. Niet een om de hoek maar dik een uur rijden. Ik weet nu al dat ik een röntgenfoto moet maken.
Ik ga er vanuit dat ze niet naar het kdv gaat. Maar mee naar de röntgenfoto mag ook niet. Maar waar laat ik haar dan?
Dat vind ik helemaal belachelijk zou het aankaarten bij de ggd want volgens die regels mogen ze niet weigerenquote:Op woensdag 24 februari 2016 19:39 schreef ferrari_rood het volgende:
Het kdv van mijn sz is nog erger. Daar mogen ze niet komen als ze nog een waterpokje zien. Compleet onzinnig en lekker cashen want betalen moet je wel.
Sorry ik werk zelf in het ziekenhuis als iemand zich meld bij ons met een kind met waterpokken kun je vertrekkenquote:Op woensdag 24 februari 2016 21:21 schreef ferrari_rood het volgende:
Hij heeft morgen veel overleggen.
Incubatietijd is al voorbij. Anders moet ze toch maar mee naar het z-huis en even in het hokje wachten. Het zal niet lang duren gok ik.
Heel herkenbaar. Hier is het trouwens in de poepeschijn klom ik op een poepje naar 't poep kozijn. .....quote:Op woensdag 24 februari 2016 22:43 schreef Loj het volgende:
Poeh lastig fr, hoop dat je nog een oplossing vindt!
We zijn hier beland in de "poep" fase...
De liedjes van vandaag:
Tienduizend poepballonnen
In de manepoep
Zandkasteel, zandkasteel op poep
Zag twee polities op poepiefietsies (die vond ik best knap verzonnen)
quote:Op woensdag 24 februari 2016 22:46 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
Heel herkenbaar. Hier is het trouwens in de poepeschijn klom ik op een poepje naar 't poep kozijn. .....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |