Ik heb een soortgelijke iets mijn Clio RS 172 uit 2000.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 18:12 schreef Braddie het volgende:
Sinds vorige week vrijdag heeft de auto het probleem dat 'ie vaker wel dan niet een keer schokt bij het gas geven en gas loslaten.
Nou lijkt het mij niet dat ik gek ben, maar ik voel toch echt duidelijk bij het gas geven of gas loslaten dat de auto een keer schokt, bij het gasgeven voel je het (Het voelt net alsof je de koppeling in een keer los laat) En bij het gas los laten ook, al is het dan wat minder aanwezig.
Dus als ik alle 4 vervang + bougies dan moet het in orde zijn?quote:Op vrijdag 5 februari 2016 19:56 schreef hoas het volgende:
Heeft deze penbobines?
Gezocht en ja dus, even uitlezen en de kapotte vervangen maar liever alle 4 incl bougies, kost je 150-200 euro en hij rijd weer als een nieuwe.
Die van mij blijft het doen.. Alleen met warme motor iets minder heftig.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 19:58 schreef sebaz het volgende:
[..]
Ik heb een soortgelijke iets mijn Clio RS 172 uit 2000.
Eigenlijk gebeurt het alleen af en toe als ie koud is.
Of ik trap de koppeling een keer in of ik geef een beetje gas bij.
Als ik de straat uit ben is het dan ook gelijk over. Dus als het een keer gebeurt dan maak ik me er niet zo druk om.
je kunt hem ook laten uitlezen om het zeker te weten, maar als het bij een warme motor minder wordt is het bijna zeker, er komt vocht in de bobines wat met een warme motor verdwijnt.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 19:59 schreef Braddie het volgende:
[..]
Dus als ik alle 4 vervang + bougies dan moet het in orde zijn?
(Ik heb echt geen idee hoe het verder allemaal in elkaar steekt zo`n motorblok)
Ah, weer wat geleerd.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:05 schreef hoas het volgende:
[..]
je kunt hem ook laten uitlezen om het zeker te weten, maar als het bij een warme motor minder wordt is het bijna zeker, er komt vocht in de bobines wat met een warme motor verdwijnt.
Doen alle Renaults. Serieus, zelfs een nieuwe Megane heeft een kantelend blok met wiebelende pook. Dat is normaal, of ieder geval typisch Renault.quote:
Die van mij is het pas sinds vorig weekend gaan doen anders..quote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:41 schreef Fer het volgende:
[..]
Doen alle Renaults. Serieus, zelfs een nieuwe Megane heeft een kantelend blok met wiebelende pook. Dat is normaal, of ieder geval typisch Renault.
Noway in hell dat een 98'er Twingo 1.2 4 pen bobines heeftquote:Op vrijdag 5 februari 2016 19:56 schreef hoas het volgende:
Heeft deze penbobines?
Gezocht en ja dus, even uitlezen en de kapotte vervangen maar liever alle 4 incl bougies, kost je 150-200 euro en hij rijd weer als een nieuwe.
Gezien en je hebt 100% gelijk!quote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:56 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Noway in hell dat een 98'er Twingo 1.2 4 pen bobines heeft
Motorsteun is niet gaar.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:57 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
Is je motorsteun echt niet gaar? Zeer die aan d-riem zijde is lastig te zien.
Wat kost zo`n grap? Hij rijd niet vreselijk. Het is alleen vervelend met gas geven/gas los laten, dan voel je hem ff een keer schokken.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:58 schreef Fer het volgende:
Zo,n Twingo 1.2 heeft trouwens geen coil on plug, maar gewoon een bobine-module met 4 aansluitingen voor bougiekabels. Rotte bougiekabels rijden trouwens ook vreselijk bij lage toeren.
Kabels vallen wel mee. Pak gelijk de bougies mee.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 21:30 schreef Braddie het volgende:
[..]
Wat kost zo`n grap? Hij rijd niet vreselijk. Het is alleen vervelend met gas geven/gas los laten, dan voel je hem ff een keer schokken.
Dat sowieso.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 21:48 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Kabels vallen wel mee. Pak gelijk de bougies mee.
Tientjeswerk als je het online koopt en zelf plaatst. Gewoon kabel voor kabel, maar die bougies eruit draaien is best kut bij die stokbroden. Ze zitten meestal diep, achterkant van de motor en je hebt een dunne dop of pijp sleutel nodig.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 21:30 schreef Braddie het volgende:
[..]
Wat kost zo`n grap? Hij rijd niet vreselijk. Het is alleen vervelend met gas geven/gas los laten, dan voel je hem ff een keer schokken.
10+20+40. Dat is nog wel te over zien (Is alsnog wel 1/4e van mijn autoquote:Op vrijdag 5 februari 2016 21:50 schreef Fer het volgende:
[..]
Tientjeswerk als je het online koopt en zelf plaatst. Gewoon kabel voor kabel, maar die bougies eruit draaien is best kut bij die stokbroden. Ze zitten meestal diep, achterkant van de motor en je hebt een dunne dop of pijp sleutel nodig.
10+20+40 bij Mr Auto.
Nee, 2.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 22:12 schreef spiritusbus het volgende:
Bij 25 pas doorschakelen
Laat me raden, je pakt haakse bochten ook in de eerste versnelling?
Ik bij 30, als ik bij stoplichten sta, die meteen naar 80km gaan. Ecomotive diesel met een heeeeeeeeluh lange twee.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 22:12 schreef spiritusbus het volgende:
Bij 25 pas doorschakelen
Laat me raden, je pakt haakse bochten ook in de eerste versnelling?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |