Is dat echt zo goed dan? Het viel me een beetje tegen dat haar shield maar 2 seconde duurde en een vrij lange cd heeft. Lucio is inderdaad erg goed, maar ik speel hem eigenlijk nooit omdat ik zijn character design niet tof vind.quote:Op donderdag 5 mei 2016 17:40 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dat is ook superslim, en qua opzet van de game ook de bedoeling.
Probeer ook Lucio, hij is erg goed als support. Tank vind ik Zarya fantastisch, aangezien haar gun meer dmg doet naar mate ze meer damage blocked met shield.
Met ulti van D.va er in en klaar?quote:Op donderdag 5 mei 2016 20:42 schreef Cikx het volgende:
LOL net in een team waar we moesten defenden en we alle 6 Torbjorn kozen. Allemaal onze Turrets voor hun spawn geplaatst en ze werden gelijk gekilled als ze eruit kwamen.
Character design.. Het gaat toch om de abilities je kijkt toch niet naar emquote:Op donderdag 5 mei 2016 19:08 schreef Cikx het volgende:
[..]
Is dat echt zo goed dan? Het viel me een beetje tegen dat haar shield maar 2 seconde duurde en een vrij lange cd heeft. Lucio is inderdaad erg goed, maar ik speel hem eigenlijk nooit omdat ik zijn character design niet tof vind.
Weet niet of dat had uitgemaakt aangezien ze binnen een seconde neergemaaid werden als ze een stap buiten hun spawn zette. Zelfs Reinhardt's shield wilde niet baten. We hadden allemaal een killstreak van rond de 30.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:21 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Met ulti van D.va er in en klaar?
Nee joh, moet wel een beetje een toffe hero hebben.quote:Op donderdag 5 mei 2016 21:32 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Character design.. Het gaat toch om de abilities je kijkt toch niet naar em
Jep, de basic editie is alleen voor PC.quote:Op vrijdag 6 mei 2016 14:56 schreef Omega het volgende:
40¤?? Waar kan ik hem kopen voor dat bedrag?
Nevermind, dat is de pc versie.
PS4 versie is zelfs 70¤
Snipers die kunnen one shotten, je verwacht het nietquote:Op zaterdag 7 mei 2016 03:42 schreef cherrycoke het volgende:
widowmaker
overpowered as fack kan mensen one shotten
Simpele kills die widowmakersquote:Op zaterdag 7 mei 2016 03:42 schreef cherrycoke het volgende:
widowmaker
overpowered as fack kan mensen one shotten
ohw wacht semi auto snipers, en ze heeft de ability "wallhack"quote:Op zaterdag 7 mei 2016 07:52 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Snipers die kunnen one shotten, je verwacht het niet
Jep, spelers met goede aim zullen met haar ownen, maar als je niet goed kan richten dan maak je geen schijn van kans.quote:Op zaterdag 7 mei 2016 13:19 schreef ems. het volgende:
Alleen volledig opgeladen sniper in combinatie met een headshot kan oneshotten. Het is geen kwestie van overpowered, het is een kwestie van git gud.
Nouja, dat is natuurlijk een algemene richtlijn voor alles wat FPS isquote:Op zaterdag 7 mei 2016 13:45 schreef Cikx het volgende:
[..]
Jep, spelers met goede aim zullen met haar ownen, maar als je niet goed kan richten dan maak je geen schijn van kans.
Snipen is toch wel een vak apart imo.quote:Op zaterdag 7 mei 2016 13:51 schreef ems. het volgende:
[..]
Nouja, dat is natuurlijk een algemene richtlijn voor alles wat FPS is
Dat is een goede vraagquote:Op zondag 8 mei 2016 12:12 schreef ems. het volgende:
Doen sommige melee attacks meer damage dan die van andere characters trouwens?
quote:Op zaterdag 7 mei 2016 12:21 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
ohw wacht semi auto snipers, en ze heeft de ability "wallhack"![]()
blizzard en balance zijn 2 verschillende werelden.
Ja ik heb al meerdere games gekocht daar, je krijgt dan gewoon een foto van een key, en die kan je dan invullenquote:Op zondag 8 mei 2016 16:05 schreef Noppie2000 het volgende:
Waar
Iets naar boven scrollenIs dat betrouwbaar ja? Dan doe ik het wel namelijk
![]()
En hoe krijg je het dan? Code binnen of direct gekoppeld aan BN ofzo?
Hoe kun je precies met iDeal betalen? Ik zie alleen CC, Bitcoin of Paypal.quote:Op zondag 8 mei 2016 20:21 schreef So_Surreal het volgende:
[..]
Ja ik heb al meerdere games gekocht daar, je krijgt dan gewoon een foto van een key, en die kan je dan invullen
Heb daar al The Witcher 3 en Fallout 4 met Season Pass gekocht
Je kan ook met iDeal betalen.
Skrill moet je kiezen als het goed isquote:Op maandag 9 mei 2016 16:55 schreef Cikx het volgende:
[..]
Hoe kun je precies met iDeal betalen? Ik zie alleen CC, Bitcoin of Paypal.
Edit: Nvm, gewoon op Credit Card klikken dus.
Die zijn meer van de Call of Duty.quote:Op zondag 8 mei 2016 19:39 schreef Roces18 het volgende:
is dit spel voor 10 tot 12 jarigen?
want mijn broertje zoekt nog een nieuw spelletje
Tja open beta.. voeg mij even toe dan probeer ik je nog in een goed ( engels ) communicerend team te krijgen vanavondquote:Op maandag 9 mei 2016 17:33 schreef Cikx het volgende:
Vervelend altijd als je een point moet capturen en 3 mensen kiezen widowmaker/bastion
Heb helaas vrijwel geen tijd om te spelen vanavond. Tot hoelaat gaat de beta door eigenlijk?quote:Op maandag 9 mei 2016 18:09 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Tja open beta.. voeg mij even toe dan probeer ik je nog in een goed ( engels ) communicerend team te krijgen vanavond.
De mensen die er geen geld voor neertellen die zien we straks toch minder in de full game
Morgenavond 19:00 uur.quote:Op maandag 9 mei 2016 18:38 schreef Cikx het volgende:
[..]
Heb helaas vrijwel geen tijd om te spelen vanavond. Tot hoelaat gaat de beta door eigenlijk?
Thanks! Misschien morgen dan. Heb hem nu echter voor de PC gekocht want 40 voor de Origin edition kon ik niet laten liggen.quote:
Dit vind ik zo'n vreemde vraag. Overwatch is in de kern een shooter dus of het "leuk" is voor iemand die voor de rest geen shooters speelt is geheel persoonlijk.quote:Op donderdag 12 mei 2016 13:16 schreef studentje7.1 het volgende:
Is het leuk voor iemand die geen shooters speelt? Speel alleen af en toe halo 3 met mijn vrienden.
Lastige vraag, het is natuurlijk gewoon een shooter.quote:Op donderdag 12 mei 2016 13:16 schreef studentje7.1 het volgende:
Is het leuk voor iemand die geen shooters speelt? Speel alleen af en toe halo 3 met mijn vrienden.
Nouja, dat hangt natuurlijk voornamelijk af van het niveau van je tegenstanderquote:Op donderdag 12 mei 2016 13:22 schreef 2dope het volgende:
[..]
Accuratesse is echter niet bij alle Heroes belangrijk, veel gebruiken bijv. wapens met splash damage, grenade launchers, short range auto-aim, slagwapens, etc., dus je hoeft geen sublieme oog-handcoördinatie te hebben, als je dat bedoelt.
Dat speelt natuurlijk altijd mee, maar in conventionele shooters is het wel zo handig dat je een beetje fatsoenlijk met je crosshair kunt omgaan.quote:Op donderdag 12 mei 2016 13:28 schreef ems. het volgende:
[..]
Nouja, dat hangt natuurlijk voornamelijk af van het niveau van je tegenstander
Uiteraard! Maar als dat niet het geval is dan wordt je in overwatch toch net zo goed het level uitgeschoten? Ik ben zelf wel al zo ongeveer sinds Doom shootergericht, maar als newbie in overwatch ben ik al gasten tegengekomen die mij alle hoeken laten zien, ondanks mijn 'ervaring'quote:Op donderdag 12 mei 2016 13:38 schreef 2dope het volgende:
[..]
Dat speelt natuurlijk altijd mee, maar in conventionele shooters is het wel zo handig dat je een beetje fatsoenlijk met je crosshair kunt omgaan.
Dat klopt, maar daar komen andere (omgevingsfactoren) weer naar voren die vrij belangrijk zijn en waar iemand die geen shooters speelt mee te maken kan krijgen. Misschien zijn het zelfs juist die 'gespecialiseerde' classes die een probleem gaan opleveren voor ongetrainde vingers gezien die een heel andere gameplay hebben dan bijvoorbeeld een S:76, of überhaupt wat je van een standaard-shooter als Halo gewend bent.quote:De classes in Overwatch bieden wat dat betreft wel voor ieder wat wils. Als je bijvoorbeeld Symmetra, Reinhard, Winston, Mercy of Torbjörn pakt als Hero is 'mikken' van ondergeschikt belang.
In een stuk mindere mate dan bij een Call of Duty of Battlefield denk ik (als je daar met hetzelfde skill-level nul instapt). Overwatch lijkt me een stuk toegankelijker wat dat betreft. Ik heb een vriend laten spelen die nooit shooters speelt maar die wist vrij snel zijn draai te vinden met bepaalde personages die minder afhankelijk zijn van aim.quote:Op donderdag 12 mei 2016 13:47 schreef ems. het volgende:
[..]
Uiteraard! Maar als dat niet het geval is dan wordt je in overwatch toch net zo goed het level uitgeschoten? Ik ben zelf wel al zo ongeveer sinds Doom shootergericht, maar als newbie in overwatch ben ik al gasten tegengekomen die mij alle hoeken laten zien, ondanks mijn 'ervaring'
Misschien wel, misschien ook juist niet. Beetje op de achterhoede blijven chillen met je turretsquote:Dat klopt, maar daar komen andere (omgevingsfactoren) weer naar voren die vrij belangrijk zijn en waar iemand die geen shooters speelt mee te maken kan krijgen. Misschien zijn het zelfs juist die 'gespecialiseerde' classes die een probleem gaan opleveren voor ongetrainde vingers gezien die een heel andere gameplay hebben dan bijvoorbeeld een S:76, of überhaupt wat je van een standaard-shooter als Halo gewend bent.
Zeker mee eens. de levels, routes en chokepoints kennen is al de helft.quote:Schieten is natuurlijk ook maar een zijde van de munt. Je zou kunnen stellen dat situational awareness en weten hoe je het effectiefst moet bewegen misschien nog wel belangrijker zijn om op niveau te kunnen komen in een shooter. In battlefield heeft dat me in ieder geval een stuk meer opgeleverd dan de gebruikelijke yolo 360 noscopes.
Maargoed, volgens mij dwalen we ook een beetje af van waar het om ging.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |