Was geen keuze toen dit werd uitgerold.quote:Op maandag 23 januari 2017 01:12 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Dat ze daar mee akkoord gingen? Zijn ze al heel oud of zo?
uiteindelijk is het belangrijk dat het maar werkt.
Hoe snel is dat eigenlijk? Haal Mbit, mbytes en zo altijd door elkaar.quote:Op maandag 23 januari 2017 01:20 schreef Geerd het volgende:
[..]
Lijntje van tele2 ligt hier 11.5 MB/sec 3in1 40per maand,
Ik vind het helemaal geweldig, ik kan niet sneller kijken dan downloaden
B = 8 x bquote:Op maandag 23 januari 2017 01:30 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Hoe snel is dat eigenlijk? Haal Mbit, mbytes en zo altijd door elkaar.
Dit is de mijne via WiFi AC
http://www.speedtest.net/my-result/5989409318
[ afbeelding ]
Ja ik schreef het al extra in hoofdletters gewoon echt megabite normaal 4,5gig dvd filmpje met 7 min binnenquote:Op maandag 23 januari 2017 01:30 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Hoe snel is dat eigenlijk? Haal Mbit, mbytes en zo altijd door elkaar.
Dit is de mijne via WiFi AC
http://www.speedtest.net/my-result/5989409318
[ afbeelding ]
Dus 11.5 MB/sec is dus vele malen sneller dan bijvoorbeeld mijn 300+ Mb/squote:Op maandag 23 januari 2017 01:32 schreef Geerd het volgende:
[..]
Ja ik schreef het al extra in hoofdletters gewoon echt megabite normaal 4,5gig dvd filmpje met 7 min binnen
Nee, jij hebt dik 3x sneller ik haal net de 95 in die zelfde test.quote:Op maandag 23 januari 2017 01:33 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Dus 11.5 MB/sec is dus vele malen sneller dan bijvoorbeeld mijn 300+ Mb/s
Over WiFi ook? Want ik merk wel als ik boven de vaste pc de zelfde test draai stukken sneller uit ben. Maar volgens mij knijpen ze de boel wel bij Caiway, want hij begint met 980Mb/s of zo en dan blijft ie steken op exact 499/500Mb/squote:Op maandag 23 januari 2017 01:35 schreef Geerd het volgende:
[..]
Nee, jij hebt dik 3x sneller ik haal net de 95 in die zelfde test
Wifi, gebruik ik eigenlijk niet ik heb de pc naast mijn tv scherm zegmaar ik computer gewoon vanaf de bank.quote:Op maandag 23 januari 2017 01:39 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Over WiFi ook? Want ik merk wel als ik boven de vaste pc de zelfde test draai stukken sneller uit ben. Maar volgens mij knijpen ze de boel wel bij Caiway, want hij begint met 980Mb/s of zo en dan blijft ie steken op exact 499/500Mb/s
Waarvoor post ik nog?quote:Op maandag 23 januari 2017 01:33 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Dus 11.5 MB/sec is dus vele malen sneller dan bijvoorbeeld mijn 300+ Mb/s
quote:
Die komt hier idd ook gewoon de woonkamer binnen het bekende mannetje en vrouwtjequote:Op maandag 23 januari 2017 01:26 schreef hottentot het volgende:
[..]
Was geen keuze toen dit werd uitgerold.
Hele straten kregen een briefje wanneer ze langs zouden komen om de groene kabel door de gevel naar binnen te drukken. Woonde je op de 1e verdieping dan kreeg je een gootje tegen de gevel en in alle gevallen werd die kabel gewoon aan de voorkant naar binnen gebracht, en dat was meestal de woonkamer bij velen.
WiFi is best KUT (mag ik hier kut zeggen trouwen?) Elk huis hier heeft van de bouw af al twee WiFi AP`s voor de Domotica troep. En die zijn elk een volle 100mw. Dan hangt de hele nieuwbouw straat zijn eigen Wifi door het huis heen, dus dat zijn minimaal 3 extra AP`s per huis.quote:Op maandag 23 januari 2017 01:41 schreef Geerd het volgende:
[..]
Wifi, gebruik ik eigenlijk niet ik heb de pc naast mijn tv scherm zegmaar ik computer gewoon vanaf de bank.
Wifi staat wel aan voor visite die kunnen dan inloggen etc
Omdat als je er niet veel kaas van gegeten hebt die paar B's met of zonder hoofdletter het ook niet echt duidelijker makenquote:
Met het sneller worden van verbindingen vind ik die speedtesten ook steeds onbetrouwbaarder worden, ik heb 500mbps en als ik van usenet download trek ik dat de hele tijd lekker constant, bij die testen krijg je de meest uitéénlopende resultaten.quote:Op maandag 23 januari 2017 01:39 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Over WiFi ook? Want ik merk wel als ik boven de vaste pc de zelfde test draai stukken sneller uit ben. Maar volgens mij knijpen ze de boel wel bij Caiway, want hij begint met 980Mb/s of zo en dan blijft ie steken op exact 499/500Mb/s
Ik dacht nog, ik bespaar hem de hele uitleg en zeg alleen maar dat een hoofdletter 8x de kleine letter is zodat hij in elk geval dingen kan vergelijken ten opzichte van elkaar.quote:Op maandag 23 januari 2017 01:45 schreef Geerd het volgende:
[..]
Omdat als je er niet veel kaas van gegeten hebt die paar B's met of zonder hoofdletter het ook niet echt duidelijker maken
Had het eigenlijk over mijzelfquote:Op maandag 23 januari 2017 01:47 schreef hottentot het volgende:
[..]
Ik dacht nog, ik bespaar hem de hele uitleg en zeg alleen maar dat een hoofdletter 8x de kleine letter is zodat hij in elk geval dingen kan vergelijken ten opzichte van elkaar.
62 mb per sec nice, nu weet ik het weer even morgen weer vergetenquote:Op maandag 23 januari 2017 01:46 schreef hottentot het volgende:
[..]
Met het sneller worden van verbindingen vind ik die speedtesten ook steeds onbetrouwbaarder worden, ik heb 500mbps en als ik van usenet download trek ik dat de hele tijd lekker constant, bij die testen krijg je de meest uitéénlopende resultaten.
Dit doe je met opzetquote:Op maandag 23 januari 2017 01:50 schreef Geerd het volgende:
[..]
62 mb per sec nice, nu weet ik het weer even morgen weer vergeten![]()
Bij computers werkt men met karakters en vroeger zijn we begonnen met dat een byte te noemen, 20 Bytes bijvoorbeeld stond gelijk aan 20 karakters.quote:
quote:Op maandag 23 januari 2017 01:57 schreef hottentot het volgende:
[..]
Bij computers werkt men met karakters en vroeger zijn we begonnen met dat een byte te noemen, 20 Bytes bijvoorbeeld stond gelijk aan 20 karakters.
Om een karakter op te bouwen zijn er acht nulletjes en/of ééntjes nodig. Elk van die nulletjes of ééntjes noemen we een bit.
Een bit is dus 1/8e Byte
Je netwerkbeheerder heeft helemaal geen interesse in hoeveel karakters of wat voor andere data jij wilt versturen, die heeft alleen maar interesse in hoeveel ééntje en nulletjes die kan versturen en daarom gebruikt die bits om de snelheid aan te geven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |