tipje. let op de kaartjes die aan een schap hangen. Op die blauwe kaartjes hing de uitleg van die draaiknopjes.quote:Op vrijdag 5 februari 2016 19:53 schreef sibella2 het volgende:
[..]
Shit ja.. jouw winkel lijkt op de mijne
Wat heeft zo'n knop voor zinquote:Op vrijdag 5 februari 2016 19:42 schreef Nizno het volgende:
[..]
Niet toevallig een draaiknop zoals ze hier in de Appie hadden?
[ afbeelding ]
Als het wel een winkelschap was en echt een slot dus niet zonder personeel te verkrijgen heb je dat hopelijk wel als opmerking op de laatste pagina gezet toch?
het is een draaiknop die je gewoon zelf rond kan draaien en dan draait de voorste van het rondjesdingesding (weet ik veel hoe ik dat ding moet benoemen) .quote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:16 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Wat heeft zo'n knop voor zinGewoon karton doorknippen.
Bij mijn kruidvat hangen ze gewoon zonder poespas in het schap. Niks achter de kassa. Wel 3 meter ernaast.
ik ben laatst nog een kwartier thuis bezig geweest om dat open te maken. wat een tyfus verpakkingquote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:19 schreef Nizno het volgende:
[..]
het is een draaiknop die je gewoon zelf rond kan draaien en dan draait de voorste van het rondjesdingesding (weet ik veel hoe ik dat ding moet benoemen) .
Het gaat er denk ik om dat je er even mee bezig bent zodat het zichtbaar is dat je bezig bent. Dan durf je minder makkelijk het in je zak te stoppen.
En even karton doorknippen gaat niet, zijn van die blisterverpakkingen.
uhuh kloptquote:Op vrijdag 5 februari 2016 20:24 schreef loezzzje het volgende:
[..]
ik ben laatst nog een kwartier thuis bezig geweest om dat open te maken. wat een tyfus verpakking
Het valt mij niet tegen, zeker gezien januari een erg rustige maand was qua opdrachten.. In december had ik namelijk wel 2800XP..quote:43e plaats (1900XP)
Aantal punten nodig tot level 6: 5940XP
¤ 216,5
Je hebt ¤ 175,77 meer verdiend dan de gemiddelde level 5 Roamler
jobs
50 goedgekeurde opdrachten
Je hebt 40 opdracht(en) meer gedaan dan de gemiddelde level 5 Roamler
2 Loves
De meest 'geliefde' Roamler ontving 51 loves
Oh Das mooiquote:Op vrijdag 5 februari 2016 22:19 schreef Miek95 het volgende:
In het weekend worden de opdrachten gewoon nagekeken
Eerste paar keer vond ik het best spannend. Nu voelt het als een gewoontequote:Op vrijdag 5 februari 2016 22:20 schreef summer2bird het volgende:
Voelen jullie je trouwens niet raar als je die foto's in de winkel moet maken? Ik moet er echt aan wennen.
Ik vloog er vorige week uit..quote:Op zaterdag 6 februari 2016 11:57 schreef MaJo het volgende:
Hier iemand nog in de running van de Wie is de Mol opdracht? Ik zit er nog steeds in
Ik doe nog mee.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 11:57 schreef MaJo het volgende:
Mijn maand resultaten
xp 80e plaats (1290XP)
Aantal punten nodig tot level 4: 630XP
money ¤ 77,21
Je hebt ¤ 56,81 meer verdiend dan de gemiddelde level 3 Roamler
jobs 36 goedgekeurde opdrachten
Je hebt 31 opdracht(en) meer gedaan dan de gemiddelde level 3 Roamler
love 0 Loves
Matig maandje
Hier iemand nog in de running van de Wie is de Mol opdracht? Ik zit er nog steeds in
ahhhh sneu.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 12:24 schreef Amarantha het volgende:
Dat moment dat je mol eruit gaat haha. Heb echt nee geschreeuwdMaar toch zo helaas.
Doe ook met 26 mensen mee aan een WIDM pot. Als Marjolein de mol was had ik even 65 euro gekregen haha.
Met echt geld wedden maakt het toch wel extra spannend haha.quote:
ow nee ik bedoelde eigenlijk dat je zat te schreeuwen.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 12:26 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Met echt geld wedden maakt het toch wel extra spannend haha.
En inleg was maar 5 euro dus is wel leuk om te doen.
Was niet heel hard hoorquote:Op zaterdag 6 februari 2016 12:27 schreef Nizno het volgende:
[..]
ow nee ik bedoelde eigenlijk dat je zat te schreeuwen.
Triest moment jaquote:Op zaterdag 6 februari 2016 12:24 schreef Amarantha het volgende:
Dat moment dat je mol eruit gaat haha. Heb echt nee geschreeuwdMaar toch zo helaas.
als hij meer waard word is het wel een leuke opdracht. Het kost mij in ieder geval niet heel veel moeite. Gewoon in een hoek van de gevraagde afdeling gaan staan en op ooghoogte een foto maken. Er zullen altijd wel mensen in de weg lopen. Zolang ze niet vol in beeld staan is het geen probleem.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 16:00 schreef Lvdgvb het volgende:
Ik was begonnen aan de combinatie check van ss bij de jumbo. Wat een rot opdracht is dat zeg. Al die overzichtsfotos, niet te doen om alles erop te krijgen. Verder lopen overal mensen, die ik eigenlijk niet op de foto wil zetten en moet je Kris kras door die winkel heen lopen. Ik heb hem halverwege geannuleerd
Hier de Gilette bij AH nog 3.50, bij Kruidvat en Etos wel 12.50quote:Op zaterdag 6 februari 2016 17:37 schreef dabadbass het volgende:
Sodeju, Gillette check nu ¤12,50 en de Cola check bij Spar staat nu op ¤9,00.
Wel erg verleidelijk maar de andere kant van de stad voor me (spar).
Met de Kruidvat heb ik geen zin in gedoe met die medewerkers. Kruidvat bij mij in de buurt wordt nogal eens overvallen, iemand die foto's maakt zal dus vrij opvallend zijn.
Idd bij AH ¤3,50 en Kruidvat 12,50¤.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 17:39 schreef Nizno het volgende:
[..]
Hier de Gilette bij AH nog 3.50, bij Kruidvat en Etos wel 12.50
Ahh dat is zuur!quote:Op zaterdag 6 februari 2016 18:23 schreef pl4kkie het volgende:
Ik heb nachtmerries aan de Gillette check. Gisteren eerst 1 in de verkeerde winkel gedaan, de ander wel in de goede winkel maar afgekeurd omdat ze blijkbaar toch een product hadden gezien. Kan die zelf nog steeds niet vinden. Vandaag gelukkig wel 1 goedgekeurd omdat daar alles in het schap hing en niks achter de kassa.
Ja sorry, maar ik leg het gewoon uit eerst. Tot nu toe geen enkel probleem. Vinden het juist top dat je het even meld.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 18:30 schreef FunkyHomosapien het volgende:
Bifi en beef jerky check bij tankstations, 'gedraag je als mystery guest'.
Ik heb 1 tankstation hier in de buurt twee keer in de lijst staan, krijg ik dan ook 2x betaald? of moet je er eentje melden?
Jouw Usernamen en UIquote:Op zaterdag 6 februari 2016 19:41 schreef Zelfscanner het volgende:
[..]
Ja sorry, maar ik leg het gewoon uit eerst. Tot nu toe geen enkel probleem. Vinden het juist top dat je het even meld.
Tankstations hebben allemaal lage schappen, personeel kijkt vanaf de kassa recht op je en de bifi ligt langs de kant in de rij van de kassa. Tja...
Hier ook een ronde verder maar kijk welquote:Op zaterdag 6 februari 2016 21:37 schreef Albert86 het volgende:
Weer een ronde verder met de WIDM check. En heb nog steeds geen enkele aflevering gezien
Snel terugkruipen onder je steen..quote:Op zaterdag 6 februari 2016 21:41 schreef lynda het volgende:
Ik kijk morgen pas dus klik de mol melding weg en hoop dat ik nergens lees wie er uit is
Ik zit in een whatsappgroep, doe mee met de roamlerapp en heb een vriendin die fanatiek loopt te appen dat ik de foute mol heb omdat zij wil dat ik de foute heb. Dus dat gaat lastig daarom kijk ik snachts als ik de aflevering mis.quote:Op zaterdag 6 februari 2016 21:41 schreef lynda het volgende:
Ik kijk morgen pas dus klik de mol melding weg en hoop dat ik nergens lees wie er uit is
het gaat al een paar weken goed gelukkigquote:Op zaterdag 6 februari 2016 21:43 schreef Martijntj het volgende:
[..]
Snel terugkruipen onder je steen..
Dan zou ik ook zo snel mogelijk een aflevering kijken jaquote:Op zaterdag 6 februari 2016 21:45 schreef Nizno het volgende:
[..]
Ik zit in een whatsappgroep, doe mee met de roamlerapp en heb een vriendin die fanatiek loopt te appen dat ik de foute mol heb omdat zij wil dat ik de foute heb. Dus dat gaat lastig daarom kijk ik snachts als ik de aflevering mis.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |