Wie weetquote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:00 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik heb alvast alle foto's gestuurd met antwoorden die ik nog wist, nu hopen dat ik de overige vragen nog even krijg. We shall see. Ik wil eigenlijk vooral die badge hebbenDie paar euro is leuk en die 60XP is ook best hoog, maar die badge, die badge
ik heb al vaker foto's door moeten sturen maar nooit de antwoorden. Dat is zo relaxed aan foto's doorsturenquote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:00 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik heb alvast alle foto's gestuurd met antwoorden die ik nog wist, nu hopen dat ik de overige vragen nog even krijg. We shall see. Ik wil eigenlijk vooral die badge hebbenDie paar euro is leuk en die 60XP is ook best hoog, maar die badge, die badge
Ik zag net op de FP wel 1, maar dat was niet in NLquote:Op dinsdag 2 februari 2016 14:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
ik heb al vaker foto's door moeten sturen maar nooit de antwoorden. Dat is zo relaxed aan foto's doorsturen
Iemand al eens een Valentijnspromo tegengekomen? Ik check het bij elke supermarkt maar nog niet tegengekomen. Wel voor Pasen
Ik heb er nog wel een paar in mijn geschiedenis staan, dus ingevuld en al. Heb je daar wat aan?quote:Op dinsdag 2 februari 2016 13:02 schreef djkoelkast het volgende:
Heeft iemand ergens nog een Gillettecheck open staan? Ik moet alle foto's en vragen doorsturen naar de Duitse Roamler, dan kunnen ze hem waarschijnlijk alsnog keuren, maar ik heb niet alle vragen meer paraat.
Als iemand me kan helpen: graag
Ik heb alvast de foto's doorgestuurd, als dat voldoende is dan is het niet nodig, ik kom er op terug, bedankt vast!quote:Op dinsdag 2 februari 2016 15:07 schreef IJsbeertje21 het volgende:
[..]
Ik heb er nog wel een paar in mijn geschiedenis staan, dus ingevuld en al. Heb je daar wat aan?
Hier nietquote:Op dinsdag 2 februari 2016 18:01 schreef Miek95 het volgende:
Er staat weer een nieuwe opdracht in de app bij Roamler.
Lekker makkelijke opdracht, die 3,50 oplevert.
Opdracht was na 2 minuten al weer verdwenen. Jammer, want ik had wel een rondje willen maken morgen...quote:
Nope, Utrechtquote:
Ik sta ook te wachten.quote:Op woensdag 3 februari 2016 10:39 schreef Miek95 het volgende:
Ik hoop dat er vandaag flink wat nieuwe opdrachten komen.
Heb zin om een rondje te doen...
hier promo en combi idd bij Jumbo, maar beiden niet op een bedrag dat ik zin heb om weer mn beste smileyface op te zetten omdat de manager eerst toestemming wil geven voor je foto's maakt in de winkel.quote:Op woensdag 3 februari 2016 11:18 schreef Miek95 het volgende:
Hier de promotiecheck bij de jumbo van SS maar die vind ik niet heel bijzonder...
En echt de hele dag staat er in elk pad wel een personeelslid.quote:Op woensdag 3 februari 2016 11:19 schreef Nizno het volgende:
[..]
hier promo en combi idd bij Jumbo, maar beiden niet op een bedrag dat ik zin heb om weer mn beste smileyface op te zetten omdat de manager eerst toestemming wil geven voor je foto's maakt in de winkel.
En onopvallend foto's maken lukt niet meer aangezien ze gewoon al het personeel op de hoogte hebben gesteld dat er mensen zijn die foto's maken.
Ik stoor me er ook niet aan, alleen bij deze vestiging moet je van de manager eerst toestemming vragen.quote:Op woensdag 3 februari 2016 12:06 schreef Miek95 het volgende:
Pas bij de jumbo zo'n 30 minuten in een pad gefotografeerd en medewerker zei helemaal niets..
Ik stoor me er echt niet aan als mensen het zien
Jammer dat je die maar bij 1 AH mag doen. Die wilde ik wel even door de hele stad doen.quote:Ik ga zo even naar de AH voor Pick & Mix Check.
Is dat dan van dat Roamler works?quote:Op woensdag 3 februari 2016 14:46 schreef Miek95 het volgende:
Bij Roamler stond net een leuke opdracht in de app: namelijk boodschappen bezorgen bij een verzorgingstehuis in Hilversum.
Helaas is de opdracht weg.
Het weer al gezienquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |