Ik weet dat daar oorlog is, dat zie je al jaren op televisie. Het is daar gevaarlijk, familie van mijn vriendin is onlangs nog gevlucht uit Syrië. En die gingen direct met het hele gezin weg.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 21:07 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Oh, je hebt die post gelezen maar nu je onterecht vluchtelingen zwartmakende insinuatie onjuist blijkt te zijn negeer je die post lekker.
Kneusje ben je ook.
[..]
[..]
quote:Op vrijdag 22 januari 2016 21:14 schreef deadprez het volgende:
Moet idd ook zeggen dat sapstengel gewoon normaal reageert.
Schattig hoe je jezelf nu in een slachtofferrol probeert de dringen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 21:12 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ik weet dat daar oorlog is, dat zie je al jaren op televisie. Het is daar gevaarlijk, familie van mijn vriendin is onlangs nog gevlucht uit Syrië. En die gingen direct met het hele gezin weg.
Maar als mensen dat niet doen en ik dan twijfel aan de ernst van hun situatie, dan mag ik me dat toch gewoon afvragen? Er zit verschil tussen "het zet je aan het denken" en dat ik met zekerheid beweer dat er geen oorlog is. En wanneer iemand dan met een bron komt, mijn post inderdaad onterecht was en ik mij hiervan bewust word, dan is dat toch gewoon goed of niet?
Vuile racist.quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:08 schreef Abed het volgende:
Titel is geheel verzonnen om de rechtse tokkies naar hier te lokken.
Nu ik jullie aandacht heb: kap eens met die suggestieve nieuwsberichten in NWS te posten, stelletje haatkazen![]()
Daarnaast zijn die topics niet meer dan een groot circlejerk gebeuren van tokkies die 'wel begrijpen dat er ruiten ingegooid worden' etc. Bespaar me zeg.
Klacht: stormfront is een deur verder gekke bekrompen rechtsmenschen.
Nouja debiel. Ik heb gezegd dat ik twijfel aan het gevaar, ik heb nergens het gevaar ontkent. Alleen dat ik, vanwege het feit dat er alleen mannen komen, vraagtekens heb bij de ernst van de situatie. Maar als later wordt aangegeven dat de vrouwen en kinderen in een veilig buurland blijven, dan is daarmee dus die twijfel weggenomen.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 21:21 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Schattig hoe je jezelf nu in een slachtofferrol probeert de dringen.
Ik zeg nergens dat het niet goed is als je dat erkent, maar als je eerst aangeeft aan de situatie te twijfelen en een post later beweert dat je overduidelijk aangeeft dat het daar daadwerkelijk gevaarlijk is doe je gewoon debiel.
Ga je je in deze post weerlegde insinuaties nog terugnemen of niet trouwens?
Ait, dan zijn we het eens.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 21:30 schreef Sapstengel het volgende:
Nouja debiel. Ik heb gezegd dat ik twijfel aan het gevaar, ik heb nergens het gevaar ontkent. Alleen dat ik, vanwege het feit dat er alleen mannen komen, vraagtekens heb bij de ernst van de situatie. Maar als later wordt aangegeven dat de vrouwen en kinderen in een veilig buurland blijven, dan is daarmee dus die twijfel weggenomen.
Afgaande op heel wat wetenschappelijke onderzoeken? Ja.quote:En ik insinueer inderdaad dingen met die post, maar heb ik het fout?
Ja klopt, ik had die reactie wel aardig spottend en "onderbuik-achtig" verwoord.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 21:36 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Afgaande op heel wat wetenschappelijke onderzoeken? Ja.
Maar moet toegeven dat ik aannam dat dat als een kritiekpunt was bedoeld, maar hier kom je vooral erg genuanceerd over. Sorry
Precies.quote:Op vrijdag 22 januari 2016 21:39 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja klopt, ik had die reactie wel aardig spottend en "onderbuik-achtig" verwoord.
Maar ik denk ook dat uiteindelijk iedereen hetzelfde zou doen. Als bijvoorbeeld de PVV-aanhangers moesten vluchten blijven die ook echt niet in een arme streek van Albanië zitten omdat het toevallig dichter bij huis is. Dan kunnen ze wel roepen dat iedereen komt profiteren, maar als je uiteindelijk de keuze hebt, dan kies je natuurlijk gewoon voor het beste. Helemaal als je uiteindelijk van plan bent je kinderen in dat land groot te brengen.
quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:13 schreef Rectum het volgende:
Haha TS is wegkijkende policor asielzoekerknuffelende D66 eurofiele linkse gutmensch...
Pvda is niet linkss dat zijn Salonsocialisten. Indoctrinatie heeft gewerktquote:Op vrijdag 22 januari 2016 19:12 schreef Sapstengel het volgende:
Ik vind altijd troost in de gedachte dat linksmensen ooit wel het licht gaan zien. Bijvoorbeeld wanneer hun moeder, zusje of vriendin ook wordt aangerand door een kudde hongerige vluchtelingen.
Bulgarije, is dat ook goed?quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:09 schreef Dven het volgende:
ALLEMAAL TERUG NAAR TURKIJE! OPVANG IN EIGEN REGIO!
Eh, ze moeten toch de EU uit volgens jullie?quote:
Waar zie jij de haat? In de peilingen van Maurice de hont?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 08:22 schreef DerekB het volgende:
Hoe voelt dat nou ts dat iedereen jou en je moslimvriendjes haat?
Niet weten dat ik daar van genietquote:Op dinsdag 26 januari 2016 08:22 schreef DerekB het volgende:
Hoe voelt dat nou ts dat iedereen jou en je moslimvriendjes haat?
Madquote:Op zaterdag 23 januari 2016 20:53 schreef Tamabralski het volgende:
Laat dat links maar weg het is gewoon een Sukkel.
Nog iets waar je je lekker op kan trekken:quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |