Om ook aan weet ik veel welke instantie te late zien dat ik het echt niet meer kan... ze zullen dan ook wel zien dat het vrij heftig isquote:Op woensdag 20 januari 2016 23:40 schreef Fokker89 het volgende:
Hoe oud ben je? In welke stad of gemeente woon je? Waarom vannacht en niet morgenochtend?
Ga dan slapen en morgenvroeg op pad, maar zoek eerst eens uit waar je terecht kan voor je overhaaste beslissingen neemt, er is 's nachts echt geen crisisopvang meer open voor je, dus dat wordt in de ijskou bivakeren.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:43 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
Om ook aan weet ik veel welke instantie te late zien dat ik het echt niet meer kan... ze zullen dan ook wel zien dat het vrij heftig is
Je krijgt wss te maken met of jeugdzorg, of afdeling kinderbescherming. Maar je zal uiteindelijk toch terug naar huis moeten als het volgens hun geoorloofd is.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:47 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
omgeving breda - tilburg... 15, over paar maanden 16
waarom wil je nu en niet bijvoorbeeld morgen?quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:47 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
omgeving breda - tilburg... 15, over paar maanden 16
Ik wil hier gewoon geen seconde meer blijven.... ik kan t niet meer hier thuisquote:Op woensdag 20 januari 2016 23:48 schreef tailfox het volgende:
[..]
waarom wil je nu en niet bijvoorbeeld morgen?
Als ik absoluut nie naar huis wil, dan dwingen ze me dus toch om na huis te gaan?quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:48 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Je krijgt wss te maken met of jeugdzorg, of afdeling kinderbescherming. Maar je zal uiteindelijk toch terug naar huis moeten als het volgens hun geoorloofd is.
Fysiek geweld? Zoja, bel 112.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:50 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
Ik wil hier gewoon geen seconde meer blijven.... ik kan t niet meer hier thuis
Je kunt vannacht nergens naartoe. Buiten duren de secondes met dit soort weer ook best lang.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:50 schreef Zomaareengast het volgende:
Ik wil hier gewoon geen seconde meer blijven.... ik kan t niet meer hier thuis
Ligt echt aan de situatie. Kan ik dus ook niet zeggen, ik ben zelf een keer weggelopen, was toen iets jonger dan jij, maar ben toen toch naar huis gestuurd door de politie.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:51 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
Als ik absoluut nie naar huis wil, dan dwingen ze me dus toch om na huis te gaan?
wij weten allemaal niet wat er is.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:50 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
Ik wil hier gewoon geen seconde meer blijven.... ik kan t niet meer hier thuis
Nog net niet...(helaas) anders was t een stuk makkelijker....quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:51 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Fysiek geweld? Zoja, bel 112.
Dat zit er wel in. Tenzij het thuis onveilig is.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:51 schreef Zomaareengast het volgende:
Als ik absoluut nie naar huis wil, dan dwingen ze me dus toch om na huis te gaan?
Zo werkt het echt niet. Ze zullen hooguit zien dat je vrij heftig reageert.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:43 schreef Zomaareengast het volgende:
Om ook aan weet ik veel welke instantie te late zien dat ik het echt niet meer kan... ze zullen dan ook wel zien dat het vrij heftig is
Niet te snel oordelen dat het aan ouders ligt he, voor het zelfde geldt is TS opstandig omdat ie op tijd thuis moet zijn of geen PS4 of iPhone krijgt (en ja zulke gevallen zijn er)quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:46 schreef BredeBroeder het volgende:
Bel de politie, niet 112. Die helpen je (tijdelijk) verder. Als je nog onder de 18 bent kan je wellicht in een pleeggezin terecht.
Weet niet wat er gebeurd is maar triest dat ouders het zover kunnen schoppen dat kinderen er niet meer bij willen wonen...
vinden ze je OP straat of bij zo een opvang denk dat ze meteen je ouders bellen.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:51 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
Als ik absoluut nie naar huis wil, dan dwingen ze me dus toch om na huis te gaan?
Als je toch tegen 't advies hier in besluit te gaan, neem voldoende eten en water mee. Kleed je warm aan 't liefst ook nog een regenjas o.i.d met handschoenen. Het kan echt flink koud worden buiten, neem anders thermoskan mee met hete thee, maakt je lichaam gelijk warmer.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:53 schreef Zomaareengast het volgende:
[..]
Nog net niet...(helaas) anders was t een stuk makkelijker....
voor het zelfde geldT nog wel, haha maar nee. Zo is het niet. ik werk bijna 20 uur naast me school en daar moet ik zowat alles van betalen... dus dat verwende opstandige gedrag ben ik niet mee bekend.quote:Op woensdag 20 januari 2016 23:53 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Niet te snel oordelen dat het aan ouders ligt he, voor het zelfde geldt is TS opstandig omdat ie op tijd thuis moet zijn of geen PS4 of iPhone krijgt (en ja zulke gevallen zijn er)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |