Je moet in sociaal isolement zitten moet dat kunnen gebeuren..quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:38 schreef TigerXtrm het volgende:
Vage situatie. De dag dat je op straat staat zou toch 100% in het teken staan van een dak boven je hoofd zoeken voor de nacht. Al klop je bij de meest vage bekende aan die je ooit gehad hebt, al moet je 10 straten elk huis aflopen tot iemand je een overnachting aanbied, maar onder een boom gaan zitten met een gordijn als deken zou mij echt echt echt nooit gebeuren
Zwaktebod inderdaad. Alleen het studentje en het ouw wief met de niet lullen maar poetsen mentaliteit gaan gewoon doorquote:
En dat zitten mensen met grote financiële problemen vaak.quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:40 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Je moet in sociaal isolement zitten moet dat kunnen gebeuren..
Correct, maar deze mensen kunnen dat niet voorstellen.quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:42 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
En dat zitten mensen met grote financiële problemen vaak.
Permanent is ook zo wat, ik had het over van dag tot dag leven en kijken naar de feiten. Feit is je hebt geen dak boven je hoofd, dus ga je op zoek naar een slaapplaats koste wat kost. En de volgende dag vroeg uit de veren om dingen te regelen voor de volgende dag/nacht en komende tijd.quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:42 schreef Tomatenboer het volgende:
Is ook makkelijk gezegd hé. Bekenden moeten ook maar net plek hebben en permanent plek hebben.
Bovendien moet je je afvragen wat een dergelijke situatie met je motivatie en je psychische gesteldheid doet.
Erik denkt er echt veel te makkelijk over.quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:41 schreef TigerXtrm het volgende:
In principe eens met Erik, maar voor het concept zou ik wel zo'n nachtje mee doen, je doet immers wel mee aan zo'n programma. Maar ik zou wel benieuwd zijn hoe het Erik vergaat als hij de kans krijgt om zijn manier uit te voeren.
En ze zien er ook niet heel erg dakloos uitquote:Op donderdag 21 januari 2016 21:43 schreef MPC60 het volgende:
Overleven met een cameraploeg die achter je aan loopt.
Ik ken iemand die daar werktquote:
Doet Bear Grills ook.quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:43 schreef MPC60 het volgende:
Overleven met een cameraploeg die achter je aan loopt.
Dat maakt het moeilijker denk ik.. ik bedoel, dan gelooft niemand dat.quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:44 schreef WcPot het volgende:
[..]
En ze zien er ook niet heel erg dakloos uit
Verplaats je eens in zo'n situatie.quote:Op donderdag 21 januari 2016 21:44 schreef TigerXtrm het volgende:
[..]
Permanent is ook zo wat, ik had het over van dag tot dag leven en kijken naar de feiten. Feit is je hebt geen dak boven je hoofd, dus ga je op zoek naar een slaapplaats koste wat kost. En de volgende dag vroeg uit de veren om dingen te regelen voor de volgende dag/nacht en komende tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |