Hoogvliet actie check.quote:Op woensdag 27 januari 2016 21:23 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Welke check was dat?
Wat me de laatste tijd trouwens opvalt is dat ze bij Roamler niet zo goed zijn in werkwoordspelling.
quote:Op woensdag 27 januari 2016 21:23 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Welke check was dat?
Wat me de laatste tijd trouwens opvalt is dat ze bij Roamler niet zo goed zijn in werkwoordspelling.
Een tijdje terug ben ik een paar keer aangesproken, maar ik mocht wel doorgaan. In zo'n geval leg je gewoon rustig uit waarvoor je foto's maakt.quote:Op donderdag 28 januari 2016 00:52 schreef Zelfscanner het volgende:
Ik ga meedoen![]()
Nou zal ik wel een veel gestelde vraag hebben: Lukt het aardig met foto's maken? En dan vooral in de zin dat je nooit wordt aangesproken/eruit gestuurd wordt
Ik ben 1x aangesproken wat ik aan het doen was en 1x heb ik mezelf bekend gemaakt omdat de check zo lang was dat het personeel 5x was komen vragen of ze me konden helpenquote:Op donderdag 28 januari 2016 00:52 schreef Zelfscanner het volgende:
Ik ga meedoen![]()
Nou zal ik wel een veel gestelde vraag hebben: Lukt het aardig met foto's maken? En dan vooral in de zin dat je nooit wordt aangesproken/eruit gestuurd wordt
Ik vind het soms verbazingwekkend hoe weinig het personeel eigenlijk op je letquote:Op donderdag 28 januari 2016 10:06 schreef Miek95 het volgende:
Vooral jonge vakkenvullers hebben echt niets door! Ik sta regelmatig gewoon naast een vakkenvuller foto's te maken en ze vragen helemaal niets
Eerste keer vond ik het best spannend om foto's te maken nu is het gewoon routine geworden...
Hier niet..quote:Op donderdag 28 januari 2016 10:00 schreef Miek95 het volgende:
Ik doe het nu sinds 4 maanden en ben bijna nooit aangesproken...
Lege plekken checks komen om 12 uur live voor 8 euro.
Ja hier ook bij de ah promo check, heel makkelijk. Heb er 4 gedaan uiteindelijk.quote:Op donderdag 28 januari 2016 12:41 schreef loezzzje het volgende:
Net 1 jumbo & 5 ah promo checks gedaan. De ah promo check is heerlijk makkelijk deze week. Alle aanbiedingen die ze vragen liggen bij elkaar. Tenminste in de AH's waar ik ben geweest. Ben er niet meer dan 5 minuten per opdracht mee bezig geweest. Toch weer 20 euro verdiend.
diezelfde discussie had ik vorige week ook al over een andere opdracht.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:27 schreef miranda1188 het volgende:
Roamler is altijd zo lekker duidelijk in hun uitleg. Geen regulier prijskaartje van een paar producten aanwezig (was voorgaande weken ook zo), maar wel een actieschapkaartje. Keuren ze m'n inzendingen af voor de prijscheck, want ik had een foto moeten maken van het actieschapkaartje. Gelukkig staat er in de uitleg dat het gaat om de reguliere prijs en NIET om de actieprijs..
Inderdaad heel jammer.. Zeker omdat het 6 euro scheelt en een zinloos ritje naar de winkel. Heb mijn bezwaren ingediend. Ik ben benieuwd of ze er nog op gaan reageren..quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:52 schreef Feestkabouter het volgende:
[..]
diezelfde discussie had ik vorige week ook al over een andere opdracht.
toch jammer dat ze bij een discussie altijd meteen de verdediging ingaan in plaats van volwassen proberen objectief te beoordelen of ze misschien de opdracht makkelijker/duidelijker uitvoerbaar te maken.
even je internet uit en aan zetten?quote:Op donderdag 28 januari 2016 14:45 schreef Nattekat het volgende:
Help, mijn opdracht wordt niet verstuurd
Morgen ben ik vrij, hopelijk kan ik er dan nog een paar doen. Makkelijk verdiend zo.quote:Op donderdag 28 januari 2016 13:47 schreef IJsbeertje21 het volgende:
[..]
Ja hier ook bij de ah promo check, heel makkelijk. Heb er 4 gedaan uiteindelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |