abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport woensdag 20 januari 2016 @ 18:14:10 #1
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159260832


Wat is Roamler?

Roamler is een app voor je telefoon waarbij het er om draait dat je opdrachten uitvoert voor de opdrachtgever. Hetzij voor geld hetzij voor de xp die je kan verdienen, waardoor je in een hoger lvl komt.

De bedragen die je per opdracht krijgt zijn zeer verschillend. In theorie variëren de bedragen van 2 tot 50 euro maar in de praktijk is 25 euro toch wel de max. Maar opdrachten van een euro of 2 a 3 zijn meer gangbaar, De prijzen lopen wel op maar het heeft er erg mee te maken wat voor opdracht het is. Is het een onderzoek naar een weekaanbieding en er wordt niet bij vermeld dat de inzending sluit als er genoeg opdrachten binnen zijn kan je er van uitgaan dat hij zaterdagmiddag meer waard is dan maandagochtend. Of je er op wilt wachten is aan jou, en houd er daarbij rekening mee dat zolang jij de opdracht niet reserveert, anderen hem kunnen claimen en hij dus weg is. Probeer voor jezelf te beredeneren wie de opdrachtgever is en welk gewin ze halen uit de gegevens va de opdracht en je kan beter inschatten hoe je een opdracht moet doen en of de beloning zal oplopen.

Er zijn verschillende soorten opdrachten,

*opdrachten die je thuis kan uitvoeren door iets creatief te doen. Voor deze opdrachten krijg je alleen xp's en geen geld
*opdrachten die je op straat kunt doen: een voorbeeld is fotografeer een skatespot, op deze manier brengen ze alle skatespots in kaart. Voor dit soort opdrachten krijg je ook geen geld maar wel xp's
*en als laatste de opdrachten voor geld en xp. Dit is natuurlijk waar het allemaal omdraait. Uiteindelijk kan iedereen wel wat geld gebruiken
Uitleg over de opdrachten voor geld
Een opdrachtgever kan heel veel verschillende opdrachten geven.

Wekelijks keert de ''babymelk check'' terug. Dit is een vrij simpele opdracht die ongeveer 3 minuten kost. Je maakt een foto van het schap en beantwoord de vragen die je op je scherm krijgt en telt de producten die aanwezig zijn.
Er zijn ook babymelk check + opdrachten, iets meer werk en iets meer beloning. Je begint net de babymelkcheck en als je klaar bent vraag je naar de voorraad bij de servicesbalie of het magazijn.

Nog een voorbeeld van een opdracht is, 'de kaascheck'. Vanmiddag was dit bijvoorbeeld een opdracht, het was de bedoeling om een foto te maken van een actiekoeling in de opgegeven AH en die naar Roamler te sturen.

Een ander voorbeeld zijn de terraschecks. Hier is het de bedoeling dat je om een drankje vraagt in de opgegeven locatie. Je moet dan een foto maken van de kaart en van het drankje. Zo controleren ze of een drankje wel in het juiste glas wordt geschonken. Je beloning is dan xp's geld en de vergoeding wat je voor het drankje kwijt was.
Voor sommige opdrachten heb je een toestemmingsbrief in je app voor andere opdrachten ben je anoniem.


Waarom doen bedrijven dit?

Bedrijven gebruiken liever Roamler-gebruikers als 'misteryshopper' dan dat ze een professioneel persoon moeten gaan inhuren. Op deze manieren zien ze op het hoofdkantoor heel gemakkelijk en snel hoe er in een vestiging wordt omgegaan met bepaalde producten.
Hoe word ik een Roamler?
Een Roamler kun je op 2 manieren worden.
1.Probeer een account aan te maken op een locatie waar nog maar weinig andere Roamlers zijn.
2. Een invite krijgen van een andere Roamler.
Dit lijkt heel simpel, je vraagt even aan een Roamler of hij/zij je even wilt inviten, maar zo gemakkelijk gaat dat niet. Als je lvl 3 bent op Roamler kun pas je iemand anders inviten. Maar je stuurt niet zomaar naar een willekeurig iemand een invite.

Waarom niet? Omdat met elke opdracht die de Roamler-gebruiker uitvoert diegene die de invite heeft verstuurd ook namelijk 2% van zijn inkomsten binnenkrijgt van Roamler zelf. Plus 2 euro wanneer deze persoon level 2 bereikt. Daarom is het belangrijk dat diegene die een invite weg kan geven zeker weet dat jij er echt gebruik van gaat maken omdat het anders zonde zou zijn. Invites weggeven in je eigen gebied is niet handig!

Invites
Je kunt een DM/PM sturen naar 1 van de volgende users als je een invite zou willen en er ook echt voor in wilt zetten om een actieve Roamler te zijn.

Wie hebben er momenteel een invite te vergeven?
- Tinos85
- loezzzje
- Sunri5e
- pl4kkie
- dekkered
- liesje1979
- eenjongen...
- IJsbeertje21
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: screenshots
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 50% gewijzigd door Nattekat op 22-01-2016 11:30:34 ]
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport woensdag 20 januari 2016 @ 18:15:14 #2
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159260860
Die Heineken-vers-check is hier al 6,50 :D

Jammer dat ik hem nu niet kan doen :{
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator woensdag 20 januari 2016 @ 18:46:30 #3
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_159261643
quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2016 18:01 schreef loezzzje het volgende:
Bij de jumbo waar ik hem deed hebben ze hem niet in de actie denk ik :P ik moest op elke vraag nee invullen en er was ook geen actiekoeling.
Bij 2 van de 3 jumbo's die ik heb gedaan was er geen speciale actiekoeling met de actie maar in het reguliere schap waren er wel dingen over te vinden :)

quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2016 17:43 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Filmpje goedgekeurd! :D Dat was makkelijk verdiend.

Ik heb die Danone check nu al een stuk of 6 keer gedaan en bijna nergens hebben ze die Greek yoghurt, jammer inderdaad. :'(
Bij 2 van de 3 appies waar ik de check heb gedaan hadden ze gelukkig de Greek Yoghurt. Zo maar weer een verorberen :9

quote:
0s.gif Op woensdag 20 januari 2016 17:57 schreef Miek95 het volgende:
Die zuivelcheck is bij sommige jumbo's ¤3,00 en bij andere wel ¤5,00! Best vreemd eigenlijk!

Ik ga morgen eens een planning maken welke opdrachten ik allemaal ga doen :-)
Ik heb er 3 van 5 euro gedaan, snel verdient!
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_159261972
Ik had 2 mondverzorging checks gedaan en die waren redelijk makkelijk. Wilde ik er meer doen, verdween ie ineens uit de app :(
pi_159265282
Die mondverzorgingcheck was heel snel verdwenen :( jammer want ik had verwacht dat deze nog wel een aantal uren in de app zou blijven staan..
pi_159266306
hij stond er vanochtend al in maar ik had niet zoveel zin om te haasten. dus toen ik er eindelijk 2 geaccepteerd had was hij al weer weg. jammer, want ik had wel een rondje willen doen. was een makkelijke opdracht.
pi_159269803
quote:
3s.gif Op dinsdag 19 januari 2016 13:15 schreef Anne het volgende:

[..]

Ik was de eerste keer door :Y.
Daarna heb ik geen opdracht meer gezien; maar ik heb zaterdag ook niet gekeken, dus zal ik hem wel gemist hebben.

Flauw dat ze hem niet wat eerder al online zetten :+.
vrijdag+zaterdag :+
pi_159270618
Trekpleister opdrachten van MV zijn goedgekeurd :) 6 euro verdiend + producten vergoed die je moest kopen. Wat super is want je mag zelf weten wat je koopt en het wordt tot 10 euro vergoed :)
  † In Memoriam † donderdag 21 januari 2016 @ 02:13:31 #9
21636 Feestkabouter
pi_159272814
Ik heb tot mijn verrassing vanmiddag in Den Haag een paar babymelk-checks in Den Haag zien staan, GROEN bedoel ik dan........ ik was echt vlakbij maar had helaas echt geen tijd.
gelukkig toch vandaag weer ruim 1000 XP kunnen scoren....... maar nu ik level 5 ben interesseren die XP me eigenlijk niks meer. het heeft niet erg veel zin om meer dan 5 opdrachten tegelijk te accepteren......
pi_159273770
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2016 02:13 schreef Feestkabouter het volgende:
Ik heb tot mijn verrassing vanmiddag in Den Haag een paar babymelk-checks in Den Haag zien staan, GROEN bedoel ik dan........ ik was echt vlakbij maar had helaas echt geen tijd.
gelukkig toch vandaag weer ruim 1000 XP kunnen scoren....... maar nu ik level 5 ben interesseren die XP me eigenlijk niks meer. het heeft niet erg veel zin om meer dan 5 opdrachten tegelijk te accepteren......
Wow 1000XP!! Welke opdrachten heb je dan allemaal gedaan?
Hier kom ik echt niet aan 1000 XP ;)

[ Bericht 0% gewijzigd door Miek95 op 21-01-2016 08:37:25 ]
  † In Memoriam † donderdag 21 januari 2016 @ 08:43:04 #11
21636 Feestkabouter
pi_159273933
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2016 08:23 schreef Miek95 het volgende:

[..]

Wow 1000XP!! Welke opdrachten heb je dan allemaal gedaan?
Hier kom ik echt niet aan 1000 XP ;)
bifi en beef jerky, tankstations
  Moderator / Redactie Sport donderdag 21 januari 2016 @ 11:49:48 #12
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159277225
Iemand heeft de Heineken-check van 7,50 vlak voor mijn neus weggekaapt :'(
Vanochtend stond ie er nog, maar dat was voor mij nog te vroeg...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator donderdag 21 januari 2016 @ 12:21:13 #13
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_159277967
Ik doe momenteel bijna alleen nog maar opdrachten voor SS. De vergoedingen zijn ook een stuk interessanter dan bij Roamler maar doe het liefst gewoon beiden :9

Zijn die prijschecks vanaf level 4? Staat er niet bij maar ze stonden grijs bij mij en dan met de opmerking "beschikbaar 21 jan vanaf 8.00" terwijl het toen al 9.00 uur was :?
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_159278017
Geen idee eerlijk gezegd! Die prijschecks kosten best veel tijd :-)
Keek net even bij de babymelkchecks en zag dat de checks deze week niet te doen zijn bij Hoogvliet. Best jammer want ik haalde zo een euro of 10 binnen daar...
pi_159278155
De groenteprijschecks zijn hier weg :(
  donderdag 21 januari 2016 @ 12:33:01 #16
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_159278181
Ik heb de mogelijkheid om mezelf aan te melden voor Roamler Works. Al mensen die zich aangemeld hebben?
  Moderator / Kerstkaart terrorist donderdag 21 januari 2016 @ 13:21:08 #17
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_159279201
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2016 12:33 schreef Sunri5e het volgende:
Ik heb de mogelijkheid om mezelf aan te melden voor Roamler Works. Al mensen die zich aangemeld hebben?
yup
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_159285447
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2016 12:21 schreef MaJo het volgende:
Ik doe momenteel bijna alleen nog maar opdrachten voor SS. De vergoedingen zijn ook een stuk interessanter dan bij Roamler maar doe het liefst gewoon beiden :9
ik ook. net nog 3 zuivel checks gedaan en 2 chocolade checks. en toen ik naar huis reed van het werk over de a27 zag ik dat de shell nog niet was gedaan dus die heb ik ook ff meegepakt :9
pi_159288956
Zijn er mensen hier die een smartspotter invite over hebben?
pi_159289141
ik heb er nog 1 over :Y stuur maar je email in een berichtje.
pi_159289725
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2016 20:01 schreef loezzzje het volgende:
ik heb er nog 1 over :Y stuur maar je email in een berichtje.
ik heb je een berichtje gestuurd!
pi_159291134
Level 4 *O*
Ik heb dus ook weer 2 invites als er nog geïnteresseerden zijn.
  Moderator donderdag 21 januari 2016 @ 22:12:58 #23
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159293967
Die van mij is ook nog altijd niet vergeven, blijkbaar wil niemand een invite :P (Roamler dan)
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  donderdag 21 januari 2016 @ 23:38:10 #24
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_159296457
Ik weet niet of jullie hetzelfde ervaren maar de laatste tijd valt er niets meer te verdienen met Roamler. Invites raak je aan de straatstenen niet kwijt en worden door Roamler zelf aan iedereen vergeven. Ik zit er aan te denken om er mee te stoppen.
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 00:34:31 #25
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_159297454
quote:
0s.gif Op donderdag 21 januari 2016 23:38 schreef Sunri5e het volgende:
Ik weet niet of jullie hetzelfde ervaren maar de laatste tijd valt er niets meer te verdienen met Roamler. Invites raak je aan de straatstenen niet kwijt en worden door Roamler zelf aan iedereen vergeven. Ik zit er aan te denken om er mee te stoppen.
ik ga er niet mee stoppen maar er zijn inderdaad bar weinig opdrachten. Ik ben sowieso meer enthousiast nu over SS, met name ook omdat de vergoedingen een stuk hoger zijn :)

Heeft SS ook checks in zeeland? Ben dit weekend in Middelburg en Vlissingen dus misschien kan ik daar nog wat checks meepikken :9
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_159297549


[ Bericht 100% gewijzigd door Mark op 22-01-2016 09:38:29 (niet nodig) ]
pi_159299455
Ja, je kunt daar ook checks doen! Twee maanden geleden waren daar de Vers-checks zelf 40 euro per stuk.
pi_159300848
Heineken extra vers check is hier weer terug voor 2,50 terwijl deze op 7,50 stond :(

Vraag me of dat wel helemaal klopt...
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 22 januari 2016 @ 10:23:41 #29
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159300892
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:20 schreef Miek95 het volgende:
Heineken extra vers check is hier weer terug voor 2,50 terwijl deze op 7,50 stond :(

Vraag me of dat wel helemaal klopt...
Ik had hem gereserveerd voor 7,50¤ bij de plaatselijke hoogvliet, maar ben het compleet vergeten :{
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_159300915
Ai wat balen! Ik heb Roamler een berichtje gestuurd en er is nu een nieuwe ronde om die checks te doen. Maar ik wacht nog wel even voor 2,50 ga ik niet 15 minuten rijden ;)
pi_159301034
Wat een interessant leuk concept dit! Jobless dus kan wel wat inkomsten gebruiken op de lange termijn. Weet iemand hoeveel Roamlers er in Enschede actief zijn en of de markt dus verzadigd is?
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 22 januari 2016 @ 10:38:14 #32
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159301080
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:35 schreef b2py het volgende:
Wat een interessant leuk concept dit! Jobless dus kan wel wat inkomsten gebruiken op de lange termijn. Weet iemand hoeveel Roamlers er in Enschede actief zijn en of de markt dus verzadigd is?
Ik weet dat ik de enige actieve Roamler in mijn woonplaats ben, maar als ik net te laat bent, is het klaar. Veel opdrachten worden op regioniveau gedaan, die verdwijnen dus als de regio genoeg Roamlers heeft die de opdracht willen doen.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 10:42:20 #33
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159301133
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:35 schreef b2py het volgende:
Wat een interessant leuk concept dit! Jobless dus kan wel wat inkomsten gebruiken op de lange termijn. Weet iemand hoeveel Roamlers er in Enschede actief zijn en of de markt dus verzadigd is?
Ik heb nog een invite voor als je aan de slag wil :9

Er staat hier nu trouwens een haarkleuropdracht voor 10 euro
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_159301219
Die haarkleuropdracht is heel makkelijk volgens mij!
pi_159301259
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:42 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

Ik heb nog een invite voor als je aan de slag wil :9

Er staat hier nu trouwens een haarkleuropdracht voor 10 euro
Ik wil het graag proberen maar zit nu midden in tentamenweek, weet niet of dat relevant is dat je binnen x dagen opdrachten moet gaan uitvoeren?
pi_159301291
Soms staat dat bij een opdracht, soms ook niet...

Hier in de omgeving is een nieuwe roamler actief die echt gelijk elke nieuwe opdracht uitvoert. Soms loopt degene daardoor best vaak wat money mis als opdrachten oplopen ;)
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 10:54:09 #37
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159301305
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:50 schreef b2py het volgende:

[..]

Ik wil het graag proberen maar zit nu midden in tentamenweek, weet niet of dat relevant is dat je binnen x dagen opdrachten moet gaan uitvoeren?
Nee dat maakt niet uit, bovendien moet je altijd eerst een paar "droge" opdrachten doen, zoals het maken van een foto van iets roods en andere makkelijke dingen die je thuis kunt doen, gewoon om er in te komen.
Dan mag je geloof ik 1 of 2 opdrachten in de supermarkt doen en als dat goedgekeurd is kun je echt aan de slag en krijg je alle opdrachten.
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_159301333
Nou, laat maar komen dan :Y
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 10:59:24 #39
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159301382
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:56 schreef b2py het volgende:
Nou, laat maar komen dan :Y
Doen we even via DM, zodat niet iemand anders de invitecode gaat gebruiken.
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_159301386
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:59 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

Doen we even via DM, zodat niet iemand anders de invitecode gaat gebruiken.
Dat leek mij wel duidelijk :P
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 11:25:28 #41
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159301867
Geregeld en bij dezen is mijn invite vergeven ^O^
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 22 januari 2016 @ 11:30:06 #42
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159301947
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 11:25 schreef djkoelkast het volgende:
Geregeld en bij dezen is mijn invite vergeven ^O^
Weer een invite verspild :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_159301995
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 11:30 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Weer een invite verspild :P
Wat een vertrouwen :P
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 11:45:00 #44
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_159302200
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 07:59 schreef Miek95 het volgende:
Ja, je kunt daar ook checks doen! Twee maanden geleden waren daar de Vers-checks zelf 40 euro per stuk.
Dat zou erg nice zijn :9 ben benieuwd!!
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 11:47:08 #45
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159302235
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 11:30 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Weer een invite verspild :P
Jij hoopt dat je geen concurrentie krijgt natuurlijk, sorry daarvoor :P
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 11:47:31 #46
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159302242
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 11:33 schreef b2py het volgende:

[..]

Wat een vertrouwen :P
Als ik jou was zou ik extra hard bewijzen dat 'ie ongelijk heeft :+
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 22 januari 2016 @ 11:58:59 #47
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159302443
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 11:47 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

Jij hoopt dat je geen concurrentie krijgt natuurlijk, sorry daarvoor :P
Ik woon aan de andere kant van het land O-)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 22 januari 2016 @ 11:59:48 #48
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159302457
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 11:33 schreef b2py het volgende:

[..]

Wat een vertrouwen :P
Je hebt de statistieken tegen :P

Ik had ook 1,5 maand nodig om level 2 te bereiken, was mijn inviter niet blij mee :@
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_159302502
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 11:59 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Je hebt de statistieken tegen :P

Ik had ook 1,5 maand nodig om level 2 te bereiken, was mijn inviter niet blij mee :@
Hehe
pi_159302512
En hebben jullie nog veel babymelkchecks kunnen reserveren?
Ik maar 2. Het accepteren van één duurde nogal lang daardoor was de rest al weer weg...
pi_159302538
Bij mij duurde de eerste al te lang. Kreeg gelijk de melding dat ik hem niet kon accepteren.
  vrijdag 22 januari 2016 @ 12:08:13 #52
316175 IJsbeertje21
Gewoon lekker koud
pi_159302581
Hier ook niet gelukt, meteen de bovenste geprobeerd te accepteren, en na lang laden idd de melding dat ze niet meer geaccepteerd konden worden.
pi_159305601
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 10:42 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

Ik heb nog een invite voor als je aan de slag wil :9

Er staat hier nu trouwens een haarkleuropdracht voor 10 euro
Haarkleuropdracht is verlaagd naar 5 euro...
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 15:57:43 #54
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_159307435
Nou hier in zeeland helemaal geen checks :')

Nog wel een babymelk check + mee kunnen pakken thuis waarvan ik wist dat de melk in de winkel stond en een bifi check onderweg. Toch makkelijk 4,50 verdient :)
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
pi_159307604
Vanmiddag was ik in de etos voor een babymelkcheck. Een verkoopster zag dat ik foto's aan het maken was en zat mij helemaal aan te staren :( ze zei hallo en ik ook. Verder zei ze niets. Ik voelde me er onprettig bij en heb de check maar geannuleerd... Morgen weer een poging wagen...

Nu aan het wachten tot de bier bij boni checks omhoog gaan...
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 16:09:03 #56
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159307739
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 14:29 schreef Miek95 het volgende:

[..]

Haarkleuropdracht is verlaagd naar 5 euro...
Hier nog steeds 10, maar ik moet daar helemaal niet zijn.
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  Moderator / Redactie Sport vrijdag 22 januari 2016 @ 16:11:43 #57
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159307811
Gewoon niks te doen hier :N
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 16:26:44 #58
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159308151
Haarkleur 15 euro, misschien toch maar een stukje omrijden :P
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  vrijdag 22 januari 2016 @ 16:44:58 #59
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_159308648
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 16:26 schreef djkoelkast het volgende:
Haarkleur 15 euro, misschien toch maar een stukje omrijden :P
Die was gister hier nog 5
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 16:50:46 #60
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159308799
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 16:44 schreef Sunri5e het volgende:

[..]

Die was gister hier nog 5
Er is er ook maar 1 in de wijde omgeving hoor, die heb ik nu geaccepteerd, even wachten tot ik weg kan :P
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_159309375
Moest werken, dus geen babymelk voor mij. Hopelijk morgen wel. Wel nog een koekjes & verzorging opdracht gedaan.
  Moderator vrijdag 22 januari 2016 @ 17:51:31 #62
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159310006
Haarkleur + combinatie gedaan
Als het goedgekeurd wordt goed voor 22,50 in 1 winkel
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_159310751
Verzorging opdracht is weg ;( Daar wilde ik morgen een rondje voor gaan doen. Nu is dat niet interessant meer.
Hopelijk kan ik morgen wel wat babymelk meepakken tijdens het boodschappen doen
pi_159312383
Zo net weer een bier bij boni check gedaan voor 15 euro :-)
Morgen denk ik nog even langs een jumbo voor de zuivelcheck.
pi_159313677
Grr komt net de bier bij boni check nog live in mijn eigen stad gaat de winkel bijna sluiten :(
pi_159314479
Ik heb net nog 4x de zuivel opdracht gedaan. Hoop dat ie er morgen nog is, kan ik er nog een paar doen.
pi_159317379
Kan het zijn dat Roamler enorm veel batterij vreet?
pi_159318582
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 22:29 schreef b2py het volgende:
Kan het zijn dat Roamler enorm veel batterij vreet?
alle 2 de apps. per opdracht kost mij rond de 5 tot 10%
pi_159319214
Oh de fris check is er morgen weer :D die is leuk, vorig jaar heel veel gedaan. hopelijk komt ie vaker terug nu. komt wel open om 07.00 morgen maar dan slaap ik nog :{ :P

edit: Oh grapje komt pas de 26ste online
pi_159323660
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 22:29 schreef b2py het volgende:
Kan het zijn dat Roamler enorm veel batterij vreet?
Ja klopt, tip koop een powerbank ;-)
pi_159323674
Die heb ik al maar gebruikte hem nooit, dat wordt nu dus wel altijd een kabeltje mee :X
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 23 januari 2016 @ 09:59:40 #72
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159323955
Die frisdrank check van het nemen van foto's in kleine friettentjes? Sla ik wel over.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator zaterdag 23 januari 2016 @ 11:46:13 #73
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159325282
quote:
0s.gif Op vrijdag 22 januari 2016 22:29 schreef b2py het volgende:
Kan het zijn dat Roamler enorm veel batterij vreet?
SmartSpotter is erger, die blijft in de achtergrond de hele tijd de GPS aanhouden, dus ook al tik je hem weg dan nog blijft hij open, je moet hem echt "afsluiten".

Er staan trouwens een hoop checks open van ¤ 7,25 - ¤ 9,25 bij SS dus denk dat er nog wel een rondje af kan.
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  zaterdag 23 januari 2016 @ 13:18:12 #74
316175 IJsbeertje21
Gewoon lekker koud
pi_159326692
Er is hier weinig te doen in SS, weinig in de lijst sowieso en de checks die er zijn, zijn me te ver weg. Ook niet zo'n zin om naar de andere kant van de stad te fietsen voor één check. Ookal is ie 6 euro.

Wel 4x de Gilette check gereserveerd in Roamler, die ga ik zo doen.
  Moderator zaterdag 23 januari 2016 @ 14:46:01 #75
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159328162
Uiteindelijk 2 checks kunnen doen + 1x babymelk. Toch 40 euro in 2 ritjes (met gisteren mee)
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
  zaterdag 23 januari 2016 @ 14:50:00 #76
316175 IJsbeertje21
Gewoon lekker koud
pi_159328231
Ik had weer geen babymelk. :P

En bij nader inzien is die Gilette check best kut, je moet ook foto's maken van de scheerproducten achter de kassa. Maar ik was net bij een Etos waar dat onmogelijk te doen was, ze hingen heel laag helemaal in de hoek waar je achter de kassa niet kan komen. Heb schuin wel twee foto's gemaakt maar je ziet de producten niet echt, maar dit was de enige optie. Hoop dat ie wel wordt goedgekeurd, maar ben bang van niet.
pi_159328910
Tering, waar ik na een hele dag en met telefoon niets doen nog 70% over had zit ik nu nog op 35 :'(
  zaterdag 23 januari 2016 @ 16:29:06 #78
316175 IJsbeertje21
Gewoon lekker koud
pi_159330254
De Gilette checks wel allemaal goedgekeurd. :)
  Moderator zaterdag 23 januari 2016 @ 16:38:54 #79
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159330490
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 januari 2016 15:26 schreef b2py het volgende:
Tering, waar ik na een hele dag en met telefoon niets doen nog 70% over had zit ik nu nog op 35 :'(
Ik heb meerdere opdrachten gedaan vandaag, 73% over
en ook heel wat video's verstuurd via Telegram vanmiddag
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_159331123
13 zuivel checks gedaan, 3 babymelk & 1 gillette opdracht. dat waren 2 productieve dagen :9
pi_159336704
Vanochtend één zuivelcheck gedaan voor 6 euro :)
Net nog twee bier bij boni checks gedaan voor 12,50 en 7,50 :)
  † In Memoriam † zaterdag 23 januari 2016 @ 23:19:59 #82
21636 Feestkabouter
pi_159344880
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 januari 2016 09:59 schreef Nattekat het volgende:
Die frisdrank check van het nemen van foto's in kleine friettentjes? Sla ik wel over.
Oh die doe ik graag weer, heb ik goed geld mee verdiend!
  zondag 24 januari 2016 @ 02:11:44 #83
421090 Zelfscanner
BONUSKAART: 2916420051893
pi_159349056
Mensen mensen :@
Ik heb deze 2 apps nou al maanden op mn telefoon staan. Hoe kom ik in godsnaam aan een uitnodiging?

Ja, via via, alleen heeft mijn vriendengroep er dus nog nooit van gehoord. ;(
De kassamiep laten scannen is silver maar zelfscannen is goud!
pi_159349364
ik heb nog een invite over. stuur maar een berichtje als je geinteresseerd bent.

en btw die frisdrank is niet in friettenten maar in supermarkten. je moet dan voorraad checken van verschillende soorten frisdrank. tenminste zo ging hij vorig jaar.
  Moderator zondag 24 januari 2016 @ 11:54:14 #85
55052 crew  djkoelkast
www.xms.nl
pi_159351732
quote:
1s.gif Op zondag 24 januari 2016 02:57 schreef loezzzje het volgende:
ik heb nog een invite over. stuur maar een berichtje als je geinteresseerd bent.

en btw die frisdrank is niet in friettenten maar in supermarkten. je moet dan voorraad checken van verschillende soorten frisdrank. tenminste zo ging hij vorig jaar.
Hij staat vooral in snackbars en domino's enzo. In de briefing staat dat het gaat om outlets, maar dat zal een foutje zijn.
Luister naar XPLIZIT op www.xms.nl
Voor alles retro bezoek je het Retroforum - www.retroforum.nl
pi_159352150
quote:
0s.gif Op zondag 24 januari 2016 11:54 schreef djkoelkast het volgende:

[..]

Hij staat vooral in snackbars en domino's enzo. In de briefing staat dat het gaat om outlets, maar dat zal een foutje zijn.
Oh toen ik keek stond ie in supermarkten open, je moet dan voorraad checken en de lege plekken fotograferen. Ik wilde net nog een keer kijken maar hij is nu weer verdwenen uit de lijst.
  Moderator maandag 25 januari 2016 @ 09:02:29 #87
7566 crew  MaJo
Mama van aapie
pi_159374291
Er is nu een opdracht waarbij je de emoticon liedjes moet raden die laatst ingediend zijn. De eerste die ze vragen is van mij :D staat ook netjes mijn naam bij, grappig!
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
  Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 25 januari 2016 @ 10:03:49 #88
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_159375185
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 09:02 schreef MaJo het volgende:
Er is nu een opdracht waarbij je de emoticon liedjes moet raden die laatst ingediend zijn. De eerste die ze vragen is van mij :D staat ook netjes mijn naam bij, grappig!
:)

wat is die baby?
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Redactie Sport maandag 25 januari 2016 @ 10:06:52 #89
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159375227
Ik ben zo slecht in dat soort dingen...

Loop bij die van MaJo al vast ;(
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 25 januari 2016 @ 10:07:43 #90
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_159375242
quote:
1s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:06 schreef Nattekat het volgende:
Ik ben zo slecht in dat soort dingen...

Loop bij die van MaJo al vast ;(
letterlijk, wat zie je?
instrument en geslacht.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
  Moderator / Redactie Sport maandag 25 januari 2016 @ 10:09:51 #91
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159375268
quote:
99s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:07 schreef Nizno het volgende:

[..]

letterlijk, wat zie je?
instrument en geslacht.
Het komt meer door mijn beroerde muziekkennis dan het verkeerd denken :P
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 25 januari 2016 @ 10:12:34 #92
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_159375307
quote:
1s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:09 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Het komt meer door mijn beroerde muziekkennis dan het verkeerd denken :P
Dan nodig ik je uit om tussen kerst en oudennieuw mee te luisteren met de top2000.

Maar goed ik weet nog steeds de baby up up klok niet.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_159375336
quote:
99s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:12 schreef Nizno het volgende:

[..]

Dan nodig ik je uit om tussen kerst en oudennieuw mee te luisteren met de top2000.

Maar goed ik weet nog steeds de baby up up klok niet.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik weet die 2de niet.
  Moderator / Redactie Sport maandag 25 januari 2016 @ 10:15:11 #94
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159375351
Blij dat die tweede niet aan mij ligt. Daar kan ik helemaal niks van maken.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 25 januari 2016 @ 10:16:01 #95
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_159375366
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:14 schreef loezzzje het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik weet die 2de niet.
huh wat doet die klok er bij dan?
Ik zat er ook aan te denken maar schreef die optie af door de klok
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_159375389
quote:
99s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:16 schreef Nizno het volgende:

[..]

huh wat doet die klok er bij dan?
Ik zat er ook aan te denken maar schreef die optie af door de klok
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ohja ik heb eigenlijk niet naar die andere dingen gekeken. dat kwam het eerste in me op dus dacht, dat zal het wel zijn.
  Moderator / Redactie Sport maandag 25 januari 2016 @ 10:17:31 #97
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_159375391
Ah :o

Zit gelijk dat lied in mijn hoofd.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_159376071
Ik ben hier zo slecht in.. Wat is die met die nummers en vraagtekens?

Zelfs de laatste met al die ballonnen kom ik niet uit..
  Moderator / Kerstkaart terrorist maandag 25 januari 2016 @ 11:01:36 #99
29278 crew  Nizno
Versie 4.4
pi_159376328
quote:
0s.gif Op maandag 25 januari 2016 10:50 schreef miranda1188 het volgende:
Ik ben hier zo slecht in.. Wat is die met die nummers en vraagtekens?

Zelfs de laatste met al die ballonnen kom ik niet uit..
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
pi_159376360
Ik denk dat ik ze allemaal weet
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')