Nee, ik niet. Ik weet ook niet zo goed wat ik er van moet vinden...quote:Op woensdag 20 januari 2016 21:42 schreef 44rdbei het volgende:
Heeft iemand deze al gespeeld? ik twijfel,..
Zolang het maar geen horror is (of in zeer beperkte mate) vind ik het al snel goed.quote:
Dan ga je 'm tof vinden.quote:Op donderdag 21 januari 2016 11:51 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Nee, ik niet. Ik weet ook niet zo goed wat ik er van moet vinden...
[..]
Zolang het maar geen horror is (of in zeer beperkte mate) vind ik het al snel goed.
quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:55 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Jongens waarom spelen jullie niet allemaal 80 days?
Heel goed. 80 Days is namelijk voor de éckten.quote:Op donderdag 21 januari 2016 14:19 schreef Lindgren. het volgende:
Grapje. Ik ga er even naar kijken.
Je bedoelt die voor ¤10 op Steam staat?quote:Op donderdag 21 januari 2016 16:45 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Heel goed. 80 Days is namelijk voor de éckten.
Ja, die ja.quote:Op donderdag 21 januari 2016 19:57 schreef Evi_90 het volgende:
[..]
Je bedoelt die voor ¤10 op Steam staat?
Ja en de iOS versie zag ik ook. Maar laat ik nou geen van beide hebben.quote:
Ik speel dit nu een paar dagen op Xbox One en hoewel hij niet echt in dit topic past (het is geen story driven game, maar een survivalgame pur sang) vind ik het erg tof. Ik raad 'm je daarom alsnog van harte aan. Volgende week verschijnt de review op FOK!, die zal ik hier dan nog wel even droppen.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 14:58 schreef 44rdbei het volgende:
This war of mine (vreemde eend, ik weet)
Inderdaad een mooie game, Ik ben benieuwd naar de reviewquote:Op vrijdag 22 januari 2016 12:20 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik speel dit nu een paar dagen op Xbox One en hoewel hij niet echt in dit topic past (het is geen story driven game, maar een survivalgame pur sang) vind ik het erg tof. Ik raad 'm je daarom alsnog van harte aan. Volgende week verschijnt de review op FOK!, die zal ik hier dan nog wel even droppen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
wat is 80 days?quote:Op donderdag 21 januari 2016 13:55 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Jongens waarom spelen jullie niet allemaal 80 days?
da's ook een eersteklas assholequote:Op maandag 25 januari 2016 16:56 schreef Evi_90 het volgende:
Net eerste episode uitgespeeld van LiS.![]()
Volgens mij heb ik geen vrienden gemaakt met de bewaker...
Spel gebaseerd op het boek van Jules Verne, in 80 dagen de wereld rond. Je begint in London, er start een timer en je hebt vervolgens 80 dagen om de wereld rond te komen.quote:
mm da's misschien wel leuk. is het vergelijkbaar met oregon trail bijvoorbeeld?quote:Op dinsdag 26 januari 2016 09:55 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Spel gebaseerd op het boek van Jules Verne, in 80 dagen de wereld rond. Je begint in London, er start een timer en je hebt vervolgens 80 dagen om de wereld rond te komen.
Eigenlijk een soort choose-your-own-adventure spel, van 'nu ga ik deze kant op en daarna doe ik dit', maar het schrijfwerk is zo top dat het in combinatie met dat simpele einddoel prima werkt. Na elke reis rond de wereld verandert ook de random seed en zul je dus weer nieuwe dingen zien en meemaken. Ik heb hem denk ik nu 4x gedaan, en elke keer is het weer 3 á 4 uur prima vermaak.
Mja, zoiets wel, al is het natuurlijk inmiddels allemaal een stuk gestroomlijnder en visueler geworden. Als je van spellen houdt waarbij je flink wat moet lezen is het zeker een aanrader, als je een pleurishekel hebt aan lezen ga je het niks vinden.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:05 schreef Maanvis het volgende:
[..]
mm da's misschien wel leuk. is het vergelijkbaar met oregon trail bijvoorbeeld?
Ik zal het wel eens gaan proberenquote:Op dinsdag 26 januari 2016 10:09 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
Mja, zoiets wel, al is het natuurlijk inmiddels allemaal een stuk gestroomlijnder en visueler geworden. Als je van spellen houdt waarbij je flink wat moet lezen is het zeker een aanrader, als je een pleurishekel hebt aan lezen ga je het niks vinden.
Ik heb vorig jaar het een en ander gemaakt in 3d untiy, dat viel nog niet mee.quote:Op dinsdag 26 januari 2016 14:59 schreef Maanvis het volgende:
undertale ben ik ook mee begonnen maar niet heel ver gekomen. leuk dat een game gemaakt met game maker zo populair kan worden!
bij mijn weten welquote:Op dinsdag 26 januari 2016 15:03 schreef 44rdbei het volgende:
[..]
Ik heb vorig jaar het een en ander gemaakt in 3d untiy, dat viel nog niet mee.
Is game maker eenvoudiger?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |