Hier op aanraden van de tandarts een elektrische borstel gekocht... en dat gaat nog niet dramaloos maar wel beter.quote:Op donderdag 14 januari 2016 22:46 schreef Amsel het volgende:
Oh jongens ik wil op zoveel aanhaken, maar met een kind dat pas om 22:00 wil gaan slapen lukt dat niet zo goed
Even snel (en ik vergeet vast een hoop - sorry):
Hou je taai Kwak! Wij hebben een paar jaar geleden in grote angst gezeten omdat het erop leek dat vriend (toen nog, nu man) iets engs en dodelijks had. Bleek gelukkig ook OK te zijn, maar ik herinner me de stress en angst nog goed. Het maakte wel duidelijk dat we echt for better or for worse bij elkaar waren en daar zijn toch wel huwelijk en kind uit voortgekomen
Hoe is het nu met I DaD?
En hier slaapt dreumes toevallig sinds een week ook onder een dekbed ipv in een slaapzak. Ze vond in ons bed het dekbed overduidelijk zo fijn en fluffy, en nu in haar eigen bedje wordt ze er ook heel blij van
Iemand trouwens tips voor tandenpoetsen? Elke avond drama
Bij het poetsen, de tandenborstel wordt roodquote:Op vrijdag 15 januari 2016 08:42 schreef Franny_G het volgende:
Wanneer zie je dat het tandvlees bloedt, Amsel? Tijdens of na het poetsen of op andere momenten? I heeft bij doorkomende tanden/kiezen ook bloedend tandvlees, dat zie ik dan vooral op het laken in haar bedje. Als ze daar lekker op heeft liggen kwijlen.. Bij doorkomende tanden/kiezen maak ik ook geen strijd van het tandenpoetsen want dan is het begrijpelijk dat ze het niet fijn vinden en dat het gevoelig is.
Dan ligt het niet aan mij dus dat ik dat vond stinkenquote:Op vrijdag 15 januari 2016 10:36 schreef Fazzoletti het volgende:
Hmmm doorlek luiers zie ik hier ook steeds vaker. Maar ik gebruik nog 4, dus misschien voor de nacht alvast over naar 5. Ik vind trouwens ook dat die urine zo veel meer stinkt nu! Elke ochtend dus maar goed wassen + schone romper want die stinkt dan ook![]()
Misschien een gek idee hoor, maar hem voor het slapen gaan op het potje proberen te zetten? Hier hielp dat pas toen hij 3 was, maar ik hoor dat veel kinderen sneller zijn dan dat. Bij ons was het doorlekken in fses trouwens. Hield vanzelf weer op.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 10:03 schreef BlueEyes het volgende:
DaD fijn!
JM![]()
Amsel hier ook poetsproblemen. In periode van nieuwe tand/kies extra dramatiek.
Ook ik doe met veel bombarie en clowneske capriolen maar uiteindelijk zoals Franny de houdgreep erop.
Chocolade hoef ik hier niet te delen.
Als hij ook eens ergens een koekje krijgt met chocola er op dan is dat 1 hap en weer uitspugen.
Viesss hoor je dan
Ik word een beetje moe van de doorlek elke ochtend.
2 luiers over elkaar helpt niks, maat 5 luiers gebruik ik al met zijn bijna 12kilo kippekontje.
Achterstevoren helpt niets.
Piemeltje 'vastplakken' met zink werkt niks
Hij slaapt voornamelijk op zijn buik en dat trekken de luiers niet met de monsterplassen.
Maar ik vind om 22/23u luierwissel ook zo sneu wnt dan ligt hij zo heerlijk te slapen.
Gedoe
Misschien een stomme vraag hoorquote:Op vrijdag 15 januari 2016 10:03 schreef BlueEyes het volgende:
DaD fijn!
JM![]()
Amsel hier ook poetsproblemen. In periode van nieuwe tand/kies extra dramatiek.
Ook ik doe met veel bombarie en clowneske capriolen maar uiteindelijk zoals Franny de houdgreep erop.
Chocolade hoef ik hier niet te delen.
Als hij ook eens ergens een koekje krijgt met chocola er op dan is dat 1 hap en weer uitspugen.
Viesss hoor je dan
Ik word een beetje moe van de doorlek elke ochtend.
2 luiers over elkaar helpt niks, maat 5 luiers gebruik ik al met zijn bijna 12kilo kippekontje.
Achterstevoren helpt niets.
Piemeltje 'vastplakken' met zink werkt niks
Hij slaapt voornamelijk op zijn buik en dat trekken de luiers niet met de monsterplassen.
Maar ik vind om 22/23u luierwissel ook zo sneu wnt dan ligt hij zo heerlijk te slapen.
Gedoe
Naar de goelag?quote:Op vrijdag 15 januari 2016 11:29 schreef Franny_G het volgende:
Stalinistische praktijken hier: als we verschrikkelijk Herrie speelgoed krijgen, 'verdwijnt' dat speelgoed zomaar ineens, niemand weet waarheen.
I zit daar ook niet mee, want die is niet erg gek op zulk speelgoed, dat scheelt.
Amsel, oei, dat is best even schrikken lijkt me, zo'n tandenborsteltje met bloed. Ik weet ook niet zo goed hoe je dat zou kunnen oplossen. Misschien is een elektrische tandenborstel wat zachter voor het tandvlees of andere borsteltjes? Ik zou denk ik advies aan een tandarts vragen.
Heerlijkquote:Op vrijdag 15 januari 2016 12:26 schreef BlueEyes het volgende:
Jaaaah piepschoentjes![]()
Je weet altijd je kind te vinden![]()
Ik ken ze uit Egypte nog en werd knettergek ervan als ik al die piepjes van een aantal kids bij elkaar hoorde![]()
Ik ga maandverband op zijn buik plakken denk ik.
Sowieso het potje wil ik eerdaags eens gaan introduceren hier, want het is zo duidelijk wanneer hij poepen moet.
Ik denk alleen nu al dat ik weet wat er gebeuren gaat.
Een jongetje dat in blote billen rondhupst met een potje in zijn handen en op zijn hoofd.
En lawaaispeelgoed met lampjes verban ik hier ook niet.
Hij danst er vrolijk op en komt er gericht mee aan stappen om ze aan te doen.
Maar speelgoed zonder vindt hij ook leuk dus dat heeft hij ook.
Vanmorgen een half uur op zijn billen gezeten de Duplo op elkaar stapelen.
Leuk om te zien dat het hem eindelijk lukt en hoe hij daar zoet mee is.
En erna bij mijn vraag het op te ruimen ook netjes weg te gooien in de bak.
Kleine jongetjes worden groot
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dokter was tevreden, complimenten voor zijn intonatie en gebabbel, slapen en eten (slecht) zijn idd een faaaaaase ook volgens haar. Hoppa.Kwak
Die is er bij ons cb niet! 14 mnd en daarna pas weer bij 2 jaarquote:Op vrijdag 15 januari 2016 12:55 schreef BlueEyes het volgende:
Mooie stats Kwak!
Hoop dat de prik hem niet teveel van slag gaat brengen.
Ik wacht nog op de 18mnd oproep.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
nee, dat denk ik niet. Met een ouder kind kun je uitleggen waarom iets op een bepaalde manier gebeurt. Het kind leert gaandeweg hoe de dingen in elkaar steken. Met een kind van 18 maanden is dat gewoon geen doen. En het is niet altijd maar de makkelijke weg kiezen. Als zijn behoefte daarin zo sterk is, dan zie ik geen kwaad in daarin meegaanquote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:10 schreef Sedm het volgende:
We hebben er een stuk minder last van dat hij nu bij ons in bed slaapt dan toen we nog op allerlei manieren probeerden hem in zijn eigen bedje te laten slapen.
Vraag is alleen of het ook op de lange termijn de minste last oplevert...
Het is gewoon lastig, je wilt graag opvoeden, maar je loopt er steeds tegenaan dat als het meneer niet zint dat ie dan gewoon niet toegeeft. Dat wordt nog wat in de écht moeilijkere jaren...
Gaat nooit meer overquote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:22 schreef Stormqueen het volgende:
Hit van het moment hier zijn trouwens lichtknopjes. De helefuckingdag. Lichtknopjes indrukken. Terwijl je "haaaaamp" roept (niet te verwarren met "haaaaap")
Wat 'het beste' is, is heel moeilijk vast te stellen. Maar waar je volgens mij mee moet oppassen is om al te veel gevolgtrekkingen te maken op basis van de situatie waarin je nu zit, en hoe hij nu is.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:00 schreef Sedm het volgende:
Oei, zielig klinken, dat is niet de bedoeling. Waarschijnlijk de vader die het te klinisch probeert uit te leggen en ook vooral duidelijk wil maken dat we niet te makkelijk ingeven.
Wat ik al aangeef, die strijd ga je steeds minder aan. We hebben aan ons kind gemerkt dat hij een vasthoudend karakter (positief! ) heeft en dat het daardoor eigenlijk gewoon geen zin heeft. Maar ja, een andere manier om gedaan te krijgen wat voor hem eigenlijk het beste zou moeten zijn, is er voor ons gevoel ook niet.
100% mee eensquote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
nee, dat denk ik niet. Met een ouder kind kun je uitleggen waarom iets op een bepaalde manier gebeurt. Het kind leert gaandeweg hoe de dingen in elkaar steken. Met een kind van 18 maanden is dat gewoon geen doen. En het is niet altijd maar de makkelijke weg kiezen. Als zijn behoefte daarin zo sterk is, dan zie ik geen kwaad in daarin meegaan
Ja die hebben we van eennschildpad met nijntje, maar die geeft te weinig licht eigenlijkquote:Op zaterdag 16 januari 2016 08:31 schreef snoenk het volgende:
Kwak dat klinkt echt superlief. Wel jammer dat bij het bedritueel bed stom is![]()
Is zo een knuffelbeest wat sterren of weet ik veel wat projecteert niets? Dat gaat na 10 min ofzo uit en je hebt ze met en zonder muziekjes.
HilmoO. Kan ook een konijn nadoen door heel snel in en uit te ademen door neus. Inclusief opgetrokken neusje. Ziet er eigenlijk meer uit als een vals konijn
beetje dit idee
Jips, ik weet dat het erbij hoort en ik neem het ook serieus. Maar m'n oudste lijdt er echt onder, dus ik hoopte stiekem erop dat iemand een paar tips heeftquote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:12 schreef kwakz0r het volgende:
Dat is volgens mij echt iets van deze fase Loj (uit het grote gele boek dat niet genoemd mag worden)
Ook als je bijvoorbeeld even naar een andere volwassene kijkt kunnen ze al zo doen schijnt. Al merk ik er bij Melba weinig van.
En mag ik vragen waarom je ze echt uit wilt laten gaan (misschien had je het al gezegd, maar ben niet zo goed bijgelezenquote:Op zaterdag 16 januari 2016 09:14 schreef kwakz0r het volgende:
Mja vanzelf uit is wel vrij essentieel. Hij slaapt licht en gisteren werd hij wakker toen we de cotton balls uitdeden...
Anders zouden we de cotton balls gewoon blijven gebruiken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |