oh hemelquote:Op maandag 11 januari 2016 20:35 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Maar staat dat spaargeld dan aan de debet, of creditkant?
DNB-dekking tot 100k bedoel je? Al rekening (ahuahaha) mee gehouden sinds Icesavequote:Op maandag 11 januari 2016 20:35 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
kan, maar dan moet je het verdeeld hebben over meerdere rekeningen, anders loop je risico
gratis tip
HAHAHAHA JE HEET ZEKER AD REMquote:Op maandag 11 januari 2016 20:35 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Maar staat dat spaargeld dan aan de debet, of creditkant?
Nee, schijnbaar heet ik Bob.quote:Op maandag 11 januari 2016 20:37 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
DNB-dekking tot 100k bedoel je? Al rekening (ahuahaha) mee gehouden sinds Icesave.
[..]
HAHAHAHA JE HEET ZEKER AD REM![]()
![]()
.
Jij hebt zeker ook een abonnementquote:Op maandag 11 januari 2016 20:38 schreef MMGYMCMB het volgende:
Met een FOK!abo ben je ook wel een certified no-lifer.
GVD IK HEET GEEN BOBquote:Op maandag 11 januari 2016 20:38 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
je server naar jezelf noemen
Op jouquote:Op maandag 11 januari 2016 20:39 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Jij hebt zeker ook een abonnement
Hoi Karelquote:Op maandag 11 januari 2016 20:39 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
MN HARDE SCHIJF HEET KAREL, HEET IK NU OOK PLOTSELING KAREL?!
Nee, dat zou wel heel mal zijnquote:Op maandag 11 januari 2016 20:39 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
MN HARDE SCHIJF HEET KAREL, HEET IK NU OOK PLOTSELING KAREL?!
Naja ik kan natuurlijk net als jou zeggen dat ik het niet meende. Maar wie zou mij geloven, jij in ieder geval niet.quote:Op maandag 11 januari 2016 20:40 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
Nee, dat zou wel heel mal zijn
Ja, iets minder nare man dan ik van tevoren gedacht had, maar toch wel een apart figuur hoor. Jij?quote:
Neh, niet echt.quote:
kutpuber is 1 woord, snolquote:Op maandag 11 januari 2016 20:40 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Naja ik kan natuurlijk net als jou zeggen dat ik het niet meende. Maar wie zou mij geloven, jij in ieder geval niet.
Het is een eindeloze discussie met 2 meningen. Ik hou er over op. Enige wat ik nog kwijt wil is dat het inderdaad zielig is om zoiets te zeggen, maar je hebt laten blijken dat het werkte, de "ik weet hoe ik je moet pakken" strategie. Je had kunnen denken "die domme kut puber ik laat haar lekker lullen, want ik weet zelf beter". Dus voor de volgende keer(niet door mij), ga er niet op in.
Je psychologie is van hetzelfde niveau als je grappen.quote:Op maandag 11 januari 2016 20:41 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Neh, niet echt.
Al neem ik je deze opmerking niet kwalijk. Het is immers overduidelijk dat je projecteert.
Nee. Ik zie net op uitzending gemist dat hij daar gast was.quote:Op maandag 11 januari 2016 20:40 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Ja, iets minder nare man dan ik van tevoren gedacht had, maar toch wel een apart figuur hoor. Jij?
1 was ook de leeftijd van je laatste seksuele partnerquote:Op maandag 11 januari 2016 20:41 schreef Working_Class_Hero het volgende:
[..]
kutpuber is 1 woord, snol
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |