Ach, als je naar zijn uiterlijk kijkt in de clip en van tijdens de Lazarus premiere, is de clip echt al een tijd geleden opgenomen. Dus kan zomaar zijn dat er een derde komt. Al verwacht ik dat persoonlijk niet, gezien het eind van Lazarus, waar hij de kast in kruipt.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:37 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik hoorde ook dat er nog een derde clip zou komen van het Blackstar album. Helaas weet ik de bron niet meer in de stortvloed aan Bowie nieuws afgelopen paar dagen. Afwachten maar.
Ik verwacht het eigenlijk ook niet, Lazarus is inderdaad een einde. Maar je weet nooit natuurlijk, Bowie was altijd onvoorspelbaar.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:38 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ach, als je naar zijn uiterlijk kijkt in de clip en van tijdens de Lazarus premiere, is de clip echt al een tijd geleden opgenomen. Dus kan zomaar zijn dat er een derde komt. Al verwacht ik dat persoonlijk niet, gezien het eind van Lazarus, waar hij de kast in kruipt.
Waar ie nooit uit is gekomen.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:38 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
Ach, als je naar zijn uiterlijk kijkt in de clip en van tijdens de Lazarus premiere, is de clip echt al een tijd geleden opgenomen. Dus kan zomaar zijn dat er een derde komt. Al verwacht ik dat persoonlijk niet, gezien het eind van Lazarus, waar hij de kast in kruipt.
We weten dat je een hoop onzin post. Dit is er weer een voorbeeld van. Als je er niks vanaf weet, zeg dan niks.quote:
I second Tong's opmerking.quote:Op donderdag 14 januari 2016 11:55 schreef Spezza19 het volgende:
[..]
We weten dat je een hoop onzin post. Dit is er weer een voorbeeld van. Als je er niks vanaf weet, zeg dan niks.
quote:''I was always a closet heterosexual.''
De man is ook een tijdje van het padje af geweest en weer terug gekomen. Hij heeft echt met veel zaken ontzettend geluk gehad, maar ook gewoon omdat hij een doorzetter was. Als het niet aan de drugs, de ex, zijn broer , het occultisme of zijn eigen gekte gelegen had was hij al eerder gegaan.quote:Op donderdag 14 januari 2016 10:22 schreef belsen het volgende:
[..]
Dat had ie zelf leuk gevonden.
Bowie was een eerlijke man, die graag leefde in het mystieke.
Bowie heeft ook een verwijzing naar Madonna gemaakt in een van zijn nummersquote:
Die heb ik ooit gekocht toendertijdquote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:17 schreef Dutchguy het volgende:
Voor degenen die ook gamen een leuke attentie van Square Enix en Steam:
http://tweakers.net/nieuw(...)lijk-gratis-aan.html
Ik vond het destijds best een tof spel. Ik wist trouwens niet dat Bowie ook actief aan de game meewerkte, ik dacht altijd dat hij alleen de tracks leverde.quote:
Heb net even gezocht maar kan het niet meer vindenquote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:10 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Ik vond het destijds best een tof spel. Ik wist trouwens niet dat Bowie ook actief aan de game meewerkte, ik dacht altijd dat hij alleen de tracks leverde.
Idem.quote:Op zaterdag 16 januari 2016 12:44 schreef wdn het volgende:
[..]
Heb net even gezocht maar kan het niet meer vinden
Ik heb wel die van Prince gevonden. 1994. Damn ik ben oud
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |