W. snapte er ook niks van in het begin. Daarom ook een poosje met tepelhoedje gevoed, maar uiteindelijk ging hij ook aanhappen voor dat hoedje goed zat of hij maaide het met zijn handje zelf wegquote:Op maandag 11 januari 2016 10:18 schreef hetzusjevan het volgende:
Oh Malteser dat is schrikken! Goed dat je op je gevoel bent afgegaan. Heel veel beterschap en sterkte.
Cassandra succes vandaag!
MevrC agoss arme sjaak. Voelt ie zich wel beter nu?
Kris balen dat je er niet bij bent maar anderzijds fijn dat er vandaag al naar gekeken kan worden. Ik hoop dat alles goed is.
Gisteravond hapte mini zo snel aan dat ik de tepelhoed er nog niet op had en warempel ze begon te drinken ook. Duurde helaas maar een halve minuut en daarna snapte ze het weer niet. Ze word razend enthousiast van m'n tepel en hapt wel in het rond maar ze wordt niet getriggerd om vacuum te pakken. Jammerdebammer. Wil er graag vanaf. Flesjes snapt ze dan weer wel, iig de special needs fles gaat er goed in.
Ja, daar ligt hij inderdaad. Hij is er ook geboren, één etage hoger dan waar hij nu ligt.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:25 schreef NotTheSame het volgende:
*Valt binnen*
Lieve Malteser, heel veel sterkte en beterschap! Dat Twix maar snel opknapt! Liggen jullie in het MMC-V?
Fijne verpleging en artsen daar, Piranha lag daar ook 2x. Je kunt je eten daar laten bezorgen als het menu je niet zint (Domino's) en als je een VPN installeert kun je gewoon Netflix gebruiken
.
Jep, hier hetzelfde verhaal vorig jaar. Op etage 1 geboren, 3 en 5 weken later op de begane grond opgenomen.quote:Op maandag 11 januari 2016 10:40 schreef Malteser het volgende:
Dankjewel allemaal!
[..]
Ja, daar ligt hij inderdaad. Hij is er ook geboren, één etage hoger dan waar hij nu ligt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |