Oe! Dat zou fraai zijn!quote:Op zondag 10 januari 2016 18:08 schreef Peter het volgende:
Doet Utopia ook aangifte tegen bedreigingen tegen Ivan? Dat zou wel tof zijn.
quote:een hond trapen is normaal ? er mee gooien als een bal is normaal? zo word het een angst bijter en dan is de hond de lul niet jij het bijt hij is vals gelijk doe is normaal wous jij bent geen hondje waard verre van een hond leer je dingen met geduld en niet met het dier te gooien een pup verliest zijn vertrouwen en zeker een herder als die het kwijt is krijg je dat niet snel weer terug hoor ik weet niet maar jij bent echt een die ze niet waard zijn en je mooie verhaaltjes ben ik immuun voor je ken het beesie beter bij iemand doen die er verstand van heb wan jij bent het zekers niet eikel
Nee, echt niet.quote:Op zondag 10 januari 2016 20:15 schreef Disana het volgende:
[..]
Zeg me dat je dit zelf verzonnen hebt
Inderdaad. Moet je eens met een baby doen.quote:Op zondag 10 januari 2016 16:22 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Die filmpjes liegen niet.
quote:Hallo allemaal, zojuist terug van ik mag wel zeggen een zeer geslaagde actie! De actie was plotseling en onverwacht.
Het doel van de actie was, Ivan te vertellen dat het niet ok is hoe er met de pup is en wordt omgegaan. Dat de pup daar z.s.m. weg moet! Ook dat Utopia niet de juiste omgeving is om uberhaupt een hond te houden. Overigens is dit laatste al meerdere malen aangegeven bij Utopia, ook voor de pup er was. Helaas, heeft Utopia zich tot op heden er niets van aangetrokken. Daarnaast zijn er veel kijkers en deze actie met Ivan en de pup geeft het verkeerde voorbeeld aan een groot publiek.
Ook verteld dat we ze een hondentraining aanbieden in samenwerking met Martin Gaus. De kans zit er namelijk in dat als Nicole morgen Utopia verlaat ze de pup misschien wel meeneemt of mocht Ivan besluiten ooit een hond te gaan nemen, het zeker van belang is, dat hij weet hoe je een hond moet opvoeden.
Tegen alle Utopianen gezegd dat ze bij de regie de beelden moeten opeisen zodat ze de juiste informatie hebben en begrijpen waarom er zo'n ophef is. Dat het niet voor niets is dat er al zoveel handtekeningen verzamelt zijn.
Geen twijfel dat ze het gehoord hebben aangezien dit door een megafoon is verteld. Teleurtstellend wel dat er tot nog toe geen enkele reactie is vanuit Utopia. Teleurstellend voor de pup die in een totaal verkeerde omgeving zit.
Mega veel pers gehaald vandaag, tijdens de terugweg stond mijn telefoon roodgloeiend. Laten we hopen dat dit voor pup Arthur iets gaat opleveren.
Dan nog even iets heel anders. Sommige reacties op dit event zijn echt beneden pijl. Ik zie ook veel namen van mensen die ik in de dierenrechten wereld nooit gezien of gehoord heb. Wel herkenbare namen van mensen die het leuk vinden om de boel op te jutten. Sorry, maar ik heb geen zin in deze onzin. Ik en meerdere mede mensen met mij steken onze energie liever in het opkomen voor diegene die zelf geen stem hebben, in dit geval de dieren! Bepaalde reacties zal ik gaan verwijderen aangezien het hier gaat om een pup die hulp nodig heeft en verder niets anders.
Grote dank aan de mensen die er vandaag bij waren, top dat jullie er waren. Ook de rest van de mensen die deze actie ondersteunen, thx.
Zodra ik meer nieuws heb zal ik deze hier posten.
Groet Rosella
Ik kan die tekst op geen van de pagina's vinden, dus ik ga ervanuit dat het een leuke photoshop is.quote:
Geef eens een linkje, ik heb zin om een rel te trappen.quote:
Wat super gezeligquote:Op zondag 10 januari 2016 21:22 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Geef eens een linkje, ik heb zin om een rel te trappen.
Yeah right, "antipathie voor".quote:Op zondag 10 januari 2016 09:00 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, die berichten.
En die actie is niet de mooiste, maar alle ophef zo ontzettend niet waard. Overdreven hysterie.
Waarschijnlijk bij velen ook ingegeven door de antipathie voor Ivan.
"antipathie voor"quote:Op zondag 10 januari 2016 09:00 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ja, die berichten.
En die actie is niet de mooiste, maar alle ophef zo ontzettend niet waard. Overdreven hysterie.
Waarschijnlijk bij velen ook ingegeven door de antipathie voor Ivan.
WEG MET DAT WAAIF!!!!!!!!! En Ivan. Beide een half jaar gevangenisstraf.quote:
quote:Op maandag 11 januari 2016 01:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
WEG MET DAT WAAIF!!!!!!!!! En Ivan. Beide een half jaar gevangenisstraf.
En Waaif..als we zullen niet vergeten. Vuile dierenmishandelaar.
quote:Op maandag 11 januari 2016 01:10 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
WEG MET DAT WAAIF!!!!!!!!! En Ivan. Beide een half jaar gevangenisstraf.
En Waaif..als we zullen niet vergeten. Vuile dierenmishandelaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |