Die stappen dan heel naief op zo'n extremistische chick afquote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:26 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Vraag me af of je dan snapt waar het over gaat. Die aanranders konden ook geen woord Duits.
Ik zie het (deels) als ongewenst bijeffect van de eurozone. Door een munteenheid te hebben voor Noord en Zuid Europa is de euro te goedkoop voor Noord Europa en te duur voor Zuid Europa, met als gevolg dat Zuid Europa export verliest en Noord Europa export wint. Hierbovenop verliest Zuid Europa (en Oost Europa) haar meest capabele jonge starters aan Noord en West Europa (waar de salarissen hoger liggen). Noord en West Europa profiteren dus ten kosten van Zuid Europa (en Oost Europa).quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:24 schreef Igen het volgende:
Dat doen die landen zelf. Neem nou Griekenland. Tsipras wilde liever het spaardictaat accepteren dan uit de euro, en de Varoufakis-fractie in de partij wilde liever uit de euro dan het spaardictaat accepteren. Voor de laatste verkiezingen kwam er een splitsing, en Tsipras won de verkiezingen en de afsplitsing die uit de euro wou kwam niet eens over de kiesdrempel.
Het is het probleem van een vergrijsd Europa denk ik.
Oudere mensen zijn minder geïnteresseerd in kansen en vinden behoud van hun vermogen belangrijker, lijkt me. Dan krijg je dus dat een euro-uittreding (waarna het geld ineens een stuk minder waard zou zijn) minder acceptabel is dan een torenhoge jeugdwerkloosheid.
Je ziet hetzelfde trouwens ook wel een beetje in Nederland. Daar gaat het partijen zoals de PVV en de SP ook vooral om het behoud van uitkeringen en zorgvoorzieningen enzo ipv. om het zorgen voor meer kansen en betere opleiding van jongeren.
Het had waarschijnlijk wel geholpen als ze niet waren geen relschoppen, denk je ook niet?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:29 schreef Bensel het volgende:
dit toont wel het failliet aan van de duitse politiek. Het punt dat een demonstratie zo tegengewerkt moet worden, geeft wel aan dat de politiek bang geworden is voor hun eigen bevolking. Diezelfde politici vragen zich waarschijnlijk nog steeds af waarom de mensen zich tegen hen keren.
Ik vind Zweeds veel erger klinken.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:29 schreef ChrisCarter het volgende:
Dat Duits klinkt altijd al zo schreeuwerig en als die vent zijn stem verheft dan versterkt dat alleen maar.
Duits is toch wel de minst romantische taal in Europa denk ik
Wordt nog wat met carnaval straks daar trouwens.
relschoppen? ik heb 5 vuurwerkjes af horen gaan, en 2 blikjes bier zien vliegen. Dat noem ik echt geen rellenquote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:29 schreef Wintar het volgende:
[..]
Het had waarschijnlijk wel geholpen als ze niet waren geen relschoppen, denk je ook niet?
Zweeds schreeuwerig?quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:30 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Ik vind Zweeds veel erger klinken.
Ik heb niet gezien, ik baseerde mij op het relaas van Peachbird.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:30 schreef Bensel het volgende:
[..]
relschoppen? ik heb 5 vuurwerkjes af horen gaan, en 2 blikjes bier zien vliegen. Dat noem ik echt geen rellen
Oeps nee dat bedoelde ik niet het klinkt lelijker, dat bedoel ik.quote:
Duits is juist heel mooi, en romantisch ook. Het kan echter ook heel schreeuwerig klink. Maar dat kenmerkt juist ook de kracht van een taal, de veelzijdigheid.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:29 schreef ChrisCarter het volgende:
Dat Duits klinkt altijd al zo schreeuwerig en als die vent zijn stem verheft dan versterkt dat alleen maar.
Duits is toch wel de minst romantische taal in Europa denk ik
zat ik ook al te bekijkenquote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:34 schreef Peachbird het volgende:
"dialog mit russland, wir sind das volk" op een van de borden.
hendig.
In Dresden gaat het wandelingetje van Pegida eigenlijk altijd gewoon goed.quote:Op zaterdag 9 januari 2016 16:33 schreef Wintar het volgende:
[..]
Ik heb niet gezien, ik baseerde mij op het relaas van Peachbird.
Maar dan nog, je moet geen aanleiding geven. Je weet dat de autoriteiten het liefst zo'n demonstratie sowieso verbieden. Onder het mom van zogenaamde democratie moeten ze het door laten gaan, maar als je dan ook maar 1 misstap begaat weet je dat er gelijk opgetreden zal worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |