quote:
Op zondag 10 januari 2016 20:06 schreef Crumpette het volgende:Oh en verder moeten wij eind van de maand met W naar engeland voor een uitvaart, wat een 4daags familiebezoek wordt dus. En daarna moet ik alleen met hem terugvliegen

want mijn vriend moet door naar een werkding in Londen. Room jij vliegt ook wel eens alleen met O toch? Tips? Ik heb op dit moment maar een stoel voor ons geboekt in het gangpad en dicht bij de achterdeur - jammer als ze die deuren niet open doen, maar dan kan ik iig nog met hem richting de toiletten hobbelen mits hij perse moet bewegen..
Oh bah, een uitvaart. Een naaste van jullie?
Eens even kijken of ik tips heb haha.
Loopt W al? Ik weet het ff niet meer..

Maar ik vond het gangpad ook erg fijn. 1x alleen gevlogen bij het raam, en toen heeft O de hele vlucht tussen mijn benen met een leeg blikje en een lepeltje gespeeld

Maar dat werkt niet elke keer natuurlijk. Gangpad is erg fijn, dan kon ze een beetje banjeren.
Je mag als eerst het vliegtuig in, dus dat scheelt een hoop stress. Je staat dan iig niet met baby en kind in een lange rij in het gangpad.
Het is mij reuze meegevallen, maar het is wel gewoon hard werken. Constant heel erg met haar bezig zijn, en echt samen spelen zeg maar. Even achterover geleund zitten, zit er dus niet bij. Gebracht / opgehaald worden van/naar het vliegveld is wel echt heel fijn. Dan ben je niet echt écht doodop aan het eind van zo'n dag.
Verder: *flesje water mee voor de druk op de oren, een nieuw speeltje, ingepakt (uitpakken is spannend, nml). Wij hadden laatst terug zo'n mini magneettekenbordje bij de Blokker gescoord. Geniaal!
*Neem veel rozijntjes/"snoepjes" mee. En ook gewoon eten, ook voor jezelf, zonder rode saus ofzo
*Zeg tegen het personeel dat je alleen vliegt, dan krijg je wat meer hulp. Of je moet net als ik een lieve medepassagier treffen die je tas wel even naar je plek wil brengen <3 (dezelfde man op de heen' en terugweg, dat was wel toevallig).
*Laat niet je buggy inchecken, en stuur dan vooral NIET je Tula mee met de ingecheckte bagage

Ik had mijn buggy naar de gate meegenomen, maar ze waren vergeten em er weer uit te halen in Amsterdam. Moest ik dus echt mijlenver lopen met rugtas en dreumes op mijn arm met een volle blaas, en moe van de vlucht.

Nouja, buggy inchecken zou wel moeten kunnen hoor, maar als je een drager gebruikt, check die gewoon niet in. Die heb je zomaar ineens nodig

*Eh gebruik het invalidetoilet als je zelf ook moet, dan kan je koffer en kind meenemen.
Verder zijn mensen wel behulpzaam is mijn ervaring.
En neem de tijd! Verwacht niet dat je even snel de security doorgaat en dan met een rustige plaspauze naar je gate kan dribbelen. Dat hele securitygedoe is nog meer gedoe met een dreumes. Maar neem gewoon de tijd er voor en trek je vooral niets aan van de mensen achter je. In Gatwick en hier in Oslo ook overigens, hebben ze zo'n speciale security voor families!
Het is erg goed gegaan, en stiekem was ik Heel Trots dat ik met vliegangst samen met een 1jarige op pad ben gegaan. Man zei toen we laatst met zijn 3 vlogen dat ie werkelijk niet wist hoe ik dat toch allemaal gedaan had

Je krijgt eeuwige roem bij thuiskomst