Het hangt trouwens ook af wat voor BOA je word.quote:Op woensdag 13 januari 2016 11:25 schreef renwan het volgende:
[..]
Hoe dan ook, ik heb er vertrouwen in dat het goed komt!
Hoofdconducteur BOA!quote:Op woensdag 13 januari 2016 11:26 schreef raptorix het volgende:
[..]
Het hangt trouwens ook af wat voor BOA je word.
Volgens mij gelden daar vrij lichte checks voor omdat je weinig met vertrouwelijkheid te maken hebt.quote:
Komt helemaal goed zeg ikquote:Op woensdag 13 januari 2016 11:28 schreef raptorix het volgende:
[..]
Volgens mij gelden daar vrij lichte checks voor omdat je weinig met vertrouwelijkheid te maken hebt.
Bij het objectieve criterium maken ze geen afweging hoe groot de kans is men kijkt wat de gevolgen zijn als je het zou herhalen.quote:Op woensdag 13 januari 2016 11:00 schreef renwan het volgende:
[..]
Even moeten terugzoeken maar ik was net 2 maanden 24
Maar als ik dat zo doorlees denk ik dat het wel goed komt. Ik ben daarvoor of daarna nooit in aanraking gekomen met justitie (2 boetes voor wildplassen en 1 voor fietsen zonder licht) dus de kans op herhaling is 0. Denk dat ze dat zelf ook wel inzien
http://vog-advocaat.nl/uitgebreid-beoordelingskader-afgifte-vog/quote:Het COVOG toetst of het justitiële gegeven, op zichzelf en afgezien van de persoon van de aanvrager, indien herhaald, een behoorlijke uitoefening zou verhinderen, omdat daarbij een risico voor de samenleving ontstaat.
Het betreft een objectief criterium, het is derhalve niet relevant of er een reëel recidivegevaar is.
Mijn goede hoop wat doe je?!quote:Op woensdag 13 januari 2016 11:29 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Bij het objectieve criterium maken ze geen afweging hoe groot de kans is men kijkt wat de gevolgen zijn als je het zou herhalen.
[..]
http://vog-advocaat.nl/uitgebreid-beoordelingskader-afgifte-vog/
Je vertellen hoe dat werkt.quote:
Veel succes dan.quote:Op woensdag 13 januari 2016 11:47 schreef renwan het volgende:
Nouja vanmiddag aanvraag doen en dan merk ik het vanzelf wel
Thanks!quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |