Eindelijk hebben we renwan aan de zuipquote:
Hoe dan ! Je weet toch hoeveel je in huis hebtquote:Op maandag 4 januari 2016 00:04 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Eindelijk hebben we renwan aan de zuip![]()
Nu voel ik me nog triester met mijn slecht inkoop beleid
Ja kut man, laatste avond aan de zuip en dan die brave leeft weer even en nu zuip ik zonder de andere barbaasquote:Op maandag 4 januari 2016 00:04 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Eindelijk hebben we renwan aan de zuip![]()
Nu voel ik me nog triester met mijn slecht inkoop beleid
Zag er vandaag eentje in de bosjes liggenquote:
Ja dat wel en dacht dat ik vandaag nog wel tijd had om effe naar de super te gaan, maar werd pas om twee uur wakker, moest nog eten, douchen etc en moest al om half vijf op mijn werk zijnquote:Op maandag 4 januari 2016 00:04 schreef Geerd het volgende:
[..]
Hoe dan ! Je weet toch hoeveel je in huis hebt
Een volle?quote:Op maandag 4 januari 2016 00:06 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Zag er vandaag eentje in de bosjes liggen
Dan toch niet eten en douchenquote:Op maandag 4 januari 2016 00:06 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ja dat wel en dacht dat ik vandaag nog wel tijd had om effe naar de super te gaan, maar werd pas om twee uur wakker, moest nog eten, douchen etc en moest al om half vijf op mijn werk zijn
Mijn baas ziet me al aankomenquote:
Niet meurend naar alcohol op je werk verschijnenquote:
quote:Op maandag 4 januari 2016 00:12 schreef renwan het volgende:
[..]
Niet meurend naar alcohol op je werk verschijnen
Als barman kom je daar gewoon mee weg, als medewerker van een pretpark heeft me dat ooit een officiële waarschuwing opgeleverdquote:
quote:Op maandag 4 januari 2016 00:17 schreef renwan het volgende:
[..]
Als barman kom je daar gewoon mee weg, als medewerker van een pretpark heeft me dat ooit een officiële waarschuwing opgeleverd
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Once you’ve raced, you never forget it…and you never get over it.
Daar heb ik 12 jaar geleden inderdaad ook gewerkt, Maar had het nu over Drievlietquote:Op maandag 4 januari 2016 00:18 schreef DerRabbit het volgende:
werkte je soms bij de valkenier ofzo
Ik ben weer terugquote:Op maandag 4 januari 2016 00:31 schreef renwan het volgende:
Zit ik nou weer alleen aan de bar in dit café?
Fapje gemacht?quote:
Ja weet, dan ga ik ook maar weer als het zo moetquote:
Nice, ik heb trouwens echt een rare tick bij het fappen. Ik zet telkens m'n koptelefoon maar op een oor, een overblijfsel van mijn ex. Die had een sleutel en was altijd bang dat ze m'n huis binnen kon komen stormen terwijl ik even bezig was en het dan niet door zou hebben door m'n koptelefoonquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |