SPOILER: tijdloze headerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Radio 2 Top 2000 - 2015
Alweer de zeventiende jaargang van de Radio 2 Top 2000!
Van Kerst tot Oud & Nieuw presenteert het Radio 2-team 24 uur per dag de 2000 favoriete platen van Nederland. De 159 uur durende muzikale marathon is ook te beluisteren en te zien via de website van Radio 2.
Wanneer?
Vrijdag 25 december, 09:00 tot en met donderdag 31 december 24.00 uur.
De Top 2000 lijst van 2015
Het stemmen is begonnen, nu wachten totdat de lijst er is.
Presentatie
Het Top 2000 DJ-team is bekend! Gerard, Bart, Gijs, Rob, Wouter, Bert, Stefan, Jan-Willem, Corné, Jasper en Frank presenteren de editie van 2015.
PRESENTATIESCHEMA TOP 2000 VAN 2015:
06.00 - 09.00 uur Gerard Ekdom
09.00 - 12.00 uur Bart Arens
12.00 - 14.00 uur Gijs Staverman
14.00 - 16.00 uur Rob Stenders
16.00 - 18.00 uur Wouter van der Goes
18.00 - 20.00 uur Bert Haandrikman
20.00 - 22.00 uur Stefan Stasse
22.00 - 24.00 uur Jan-Willem Roodbeen
00.00 - 02.00 uur Corné Klijn
02.00 - 04.00 uur Jasper de Vries
04.00 - 06.00 uur Frank van 't Hof
De Tunes
Bijna alle tunes zijn 'legendarische radiotunes' uit heden en vooral verleden. Ze zijn voor de eerste Radio 2 Top 2000 in 1999 opnieuw opgenomen door het Metropole Orkest o.l.v. Dick Bakker. De arrangementen zijn van Onno Krijn.
Helaas worden deze tunes niet meer zo vaak gebruikt als vroeger, maar... nog steeds hebben ze hun charme. Vooral 'de' Tune () blijft veelvuldig te horen
Het gaat om de volgende tunes: aan het begin van ieder uur: Tommy Ouverture (The Who). Altijd aan het einde van het uur (overzicht): Swinging Olympia (Europarade) Verder worden gebruikt: Soul Coaxing, Guess what, Cute, Mannix, Babyface, The man.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Kabelfrequenties
Overzicht van verschillende steden:
http://www.frequenties.net/station/radio-2
FM-etherfrequenties
Friesland: 88.0 MHz en 92.9 MHz
Groningen: 88.0 MHz
Drenthe: 88.0 MHz
Overijssel: 88.0 MHz en 104.6 MHz
Gelderland: 88.2 MHz, 92.6 MHz en 104.6 MHz
Flevoland: 88.0 MHz en 92.6 MHz
Utrecht: 92.6 MHz
Noord-Holland: 92.6 MHz en 92.9 MHz
Zuid-Holland: 92.6 MHz
Zeeland: 92.6 MHz en 97.8 MHz
Noord-Brabant: 88.2 MHz en 92.6 MHz
Limburg: 88.2 MHz, 93.4 MHz en 97.2 MHz
Luisteren via internet:
http://icecast.omroep.nl/radio2-bb-mp3
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
http://www.radio2.nl/nieuws/id-6114-mannen-versus-vrouwen.html
De Top 2000 in beeld
Cultura 24:
Tussen Kerst en Oud & Nieuw 2015 zal NPO Cultura vast weer vanuit het Top 2000 Café iedere dag Top 2000 Visual Radio uitzenden. Verrijkt met clips van en informatie over artiesten en songs uit de Lijst der Lijsten. Gezelligheid met Gerrie, Mien en Joop in het cafe als Leentje Huizer voorbij komt, wie wil dat nu niet?
Nederland 3
Tijdens de Top 2000 kun je in de nachtelijke uurtjes hopelijk ook weer meekijken in de studio via NPO3 tussen +/- 01.00 - 06.00 uur.
Website
http://www.nporadio2.nl/top2000/home
Etalagekanalen
Tevens vind je de Top 2000 dit jaar vast weer op de etalagekanalen van UPC, Ziggo (kanaal 13), Delta en Caiway!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vanaf wanneer stemmen?
Het stemmen is inmiddels achter de rug.
Wanneer wordt de lijst bekend?
De complete Top 2000 lijst wordt op woensdag 16 december 2015 bekendgemaakt.
Maar het is nu al 26 december, dus here goes:
http://www.nporadio2.nl/data/download/TOP-2000-2015.pdf
http://www.nporadio2.nl/data/download/TOP-2000-2015.xls
Top2000-Quiz
20 november 2015, te zien op uitzending gemist
Voor uitgebreide statistieken:
http://pino112.nl/top2000/
Pino, held!![]()
Grafiek van hhh38SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Spotify:
Open in Spotify de lijst der lijsten en luister daar een groot deel van de lijst terug! Op dit moment zijn de lijsten tot 2013 beschikbaar. http://www.radio2.nl/nieuws/id-4908/top-2000-spotify-app.html
Binnenkomers in 2015:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Aan de hand van kekke gifjes zien of jouw keuzes er dit jaar ook (weer) in staan, of juist niet: http://www.staatieindetop2000.nl/
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Home...........Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
Zwaait tochquote:Op donderdag 31 december 2015 20:40 schreef BillDauterive het volgende:
Nou. Voor mij is het ook tijd om weg te gaan. Jullie hoeven me niet uit te zwaaien, want dat doe ik andersom ook (bijna niet)![]()
Fijne jaarwisseling allemaal. Ik heb genoten van de top 2000 op FOK! Jullie hebben het met zn allen een stuk leuker gemaakt. Bedankt en fijne avond![]()
![]()
Dotan en Adele zo hoog in de lijst.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 20:40 schreef BillDauterive het volgende:
Nou. Voor mij is het ook tijd om weg te gaan. Jullie hoeven me niet uit te zwaaien, want dat doe ik andersom ook (bijna niet)![]()
Fijne jaarwisseling allemaal. Ik heb genoten van de top 2000 op FOK! Jullie hebben het met zn allen een stuk leuker gemaakt. Bedankt en fijne avond
Isn't it ironic, don't you think
Het had een stuk slechter kunnen zijn.![]()
Ik zwaai je toch even uitquote:Op donderdag 31 december 2015 20:40 schreef BillDauterive het volgende:
Nou. Voor mij is het ook tijd om weg te gaan. Jullie hoeven me niet uit te zwaaien, want dat doe ik andersom ook (bijna niet)![]()
Fijne jaarwisseling allemaal. Ik heb genoten van de top 2000 op FOK! Jullie hebben het met zn allen een stuk leuker gemaakt. Bedankt en fijne avond![]()
Fijne jaarwisseling![]()
Ze smelten de kazen!![]()
Nee want de KPK'tjes vinden dit goedquote:Op donderdag 31 december 2015 20:43 schreef houdjemond het volgende:
Kap dit dan af ipv goede nummers-XOXO-![]()
Kpk?quote:Op donderdag 31 december 2015 20:43 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Nee want de KPK'tjes vinden dit goed
T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
quote:
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
Deze is ook tof. Maar even weer wat meer volume over de speakers hier
"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"![]()
kort pittig kapselquote:Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
Oooohja. Tsja die mogen helaasch ook stemmen.quote:T2K; "Je posts zijn leuker dan je lijstje"
-Scorpion_17![]()
datismijnmeningook!!quote:"The only sight worse than a sad dwarf is a very sad dwarf"
"Met dubbel s welteverstaan"![]()
Half past four and im shifting Gear
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
ik heb mijn haat gifjes al klaar staan voor coldplayquote:Op donderdag 31 december 2015 20:44 schreef SureD1 het volgende:
Golden Earring en Meatloaf
Nodig om op te laden voor 2x Coldplay zo...Ze smelten de kazen!![]()
quote:Op donderdag 31 december 2015 20:45 schreef Stickertje het volgende:
[..]
ik heb mijn haat gifjes al klaar staan voor coldplay
-XOXO-![]()
Naar zuid Europa rijden als je weet dat vliegen 10x sneller isquote:Op donderdag 31 december 2015 20:45 schreef datismijnmening het volgende:
Dit heb ik ook gedraaid toen in één nacht van Florence naar huis reed![]()
![]()
Voor wie wil: je kunt met de hoogtepunten van Voetbal Inside het jaar uit!Het beste adres voor al uw primeurs!![]()
Top Gear Roadtrip gemaakt met drie stationsquote:Op donderdag 31 december 2015 20:47 schreef Calcio het volgende:
[..]
Naar zuid Europa rijden als je weet dat vliegen 10x sneller is
-XOXO-![]()
en met die van RTLLNquote:Op donderdag 31 december 2015 20:48 schreef Scorpion_17 het volgende:
Voor wie wil: je kunt met de hoogtepunten van Voetbal Inside het jaar uit!Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
Top Gearquote:Op donderdag 31 december 2015 20:48 schreef datismijnmening het volgende:
[..]
Top Gear Roadtrip gemaakt met drie stations![]()
Clarkson![]()
![]()
Jaja het nummer dat elke bruiloft langs komt...en dat de net te dronken oom en tante dan gaan playbacken...
(Maar stiekem wel een goed nummer)![]()
playbacken is sowieso te leukquote:Op donderdag 31 december 2015 20:49 schreef SureD1 het volgende:
Jaja het nummer dat elke bruiloft langs komt...en dat de net te dronken oom en tante dan gaan playbacken...
(Maar stiekem wel een goed nummer)
Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!![]()
Lullen & wcmatjes komen tevoorschijn?quote:Op donderdag 31 december 2015 20:49 schreef SureD1 het volgende:
Jaja het nummer dat elke bruiloft langs komt...en dat de net te dronken oom en tante dan gaan playbacken...
(Maar stiekem wel een goed nummer)Ze smelten de kazen!![]()
Dit nummer op een bruiloftquote:Op donderdag 31 december 2015 20:49 schreef SureD1 het volgende:
Jaja het nummer dat elke bruiloft langs komt...en dat de net te dronken oom en tante dan gaan playbacken...
(Maar stiekem wel een goed nummer)
-XOXO-![]()
Wat zijn die EA-servers me toch mensonterend.Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
#200 zit er trouwens ook niet meer in zo te zien
Raken om ze te helpen herinneren dat die schat van ongekende vermogens die het van ons heeft een trigger zit om er ook iets mee te doen. - Rini Stoutjesdijk
It ain't over till ehh... till... till it's over - Erik ten Hag![]()
We hebben nog evenquote:Op donderdag 31 december 2015 20:52 schreef Ingolstadt het volgende:
#200 zit er trouwens ook niet meer in zo te zien
-XOXO-
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |