quote:Monday December 28
Evening Session (7.30pm-11.30pm)
A Lewis v Gilding
Wright v Huybrechts
Taylor v Painter
Tuesday December 29
Afternoon Session (1pm-5pm)
King v Klaasen
THIRD ROUND
Tuesday December 29
Afternoon Session (1pm-5pm)
Smith v Van de Pas
Wade v Caven
Evening Session (7pm-11pm)
A Lewis v Suljovic
G Anderson v Van der Voort
Van Gerwen v Van Barneveld
Wednesday December 30 (7pm-11pm)
Wright/R Huybrechts v Chisnall
Norris v M Webster
Taylor/Painter v King/Klaasen
Schema vanaf 1 januari: TBC
SPOILER: UitslagenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Volledig schema
Format & Prize FundSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Links
PDC website
Wikipedia
Live Score
Dit WK kunt U uiteraard weer bekijken op RTL7. Met:
Koert Westergod, Marcel Maijer, Coos Stompé, langnek en LEX IMMERS.![]()
Ik ben het daarmee eens.quote:Op dinsdag 29 december 2015 01:18 schreef Tagliano het volgende:
Jelle in de bak was een leukere tt geweest
Geen spelfouten, dus ik geloof niet dat jij Van Gerwen bentquote:Op dinsdag 29 december 2015 01:20 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Ik ben het daarmee eens.
Gr gr,
Mighty Mike
Albert wil ook iets zeggen, niemand weet wattwitter:appiet twitterde op maandag 28-12-2015 om 23:51:51#rtl7darts ja cor dat is ook ong 90% van het spel reageer retweet
Je hebt mij door.quote:Op dinsdag 29 december 2015 01:21 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Geen spelfouten, dus ik geloof niet dat jij Van Gerwen bent
quote:Op dinsdag 29 december 2015 01:18 schreef Tagliano het volgende:
Jelle in de bak was een leukere tt geweest
quote:
Ja super, ik kom uiterlijk half 9 thuis, dan DIRECT de tv aan en hand in t broekkie.quote:Op dinsdag 29 december 2015 07:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Heerlijke avondsessie vandaag
Hersendood is natuurlijk niet de goede omschrijving, maar Taylor reageert ook weer op zijn Taylorsquote:Op dinsdag 29 december 2015 08:55 schreef Salt_Seafood het volgende:
http://www.nu.nl/sport-ov(...)legende-bristow.html
Dat was ook precies mijn reactiequote:Op dinsdag 29 december 2015 10:33 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Hersendood is natuurlijk niet de goede omschrijving, maar Taylor reageert ook weer op zijn Taylors
Ik vind MVG-Barney weinig aan eigenlijk.quote:Op dinsdag 29 december 2015 12:58 schreef Tagliano het volgende:
Ik kijk ernstig uit naar King-Klaasen, Lewis-Suljovic en MvG-Raybar
Watquote:Op dinsdag 29 december 2015 13:07 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik vind MVG-Barney weinig aan eigenlijk.
Voor mij King-Klaasen en Benito-Smith. Ook Wade-Caven wel
MvG-Barney wordt ook alleen leuk als Barney een tijdje aan kan haken, wat ik wel verwacht. Met de rest van het programma is ook niks mis verder, genotquote:Op dinsdag 29 december 2015 13:07 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik vind MVG-Barney weinig aan eigenlijk.
Voor mij King-Klaasen en Benito-Smith. Ook Wade-Caven wel
Smith-Van de Pas is voor mij sowieso genot. Of de act eruit of de walgelijke Smith.quote:Op dinsdag 29 december 2015 13:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Wat.
Ik heb juist geen enorme zin in Smith v Van de Pas & Wade v Caven.
Benito zal het niveau van de Player Championships Finals moeten halen om dat te winnen en dat minstens 4 sets volhouden. Impossible.quote:Op dinsdag 29 december 2015 13:09 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Smith-Van de Pas is voor mij sowieso genot. Of de act eruit of de walgelijke Smith.Barney-MVG vind ik gewoon raar om naar te kijken. Geen idee hoe dat komt.
MVG eruit zal echt antigenot zijn. Ik geef Benito nog wel kansen.quote:Op dinsdag 29 december 2015 13:12 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Benito zal het niveau van de Player Championships Finals moeten halen om dat te winnen en dat minstens 4 sets volhouden. Impossible.
Ondanks dat ik Van Barneveld niet een enorme toffe kerel vind, is hij op de een of andere manier altijd in het juiste wagonnetje van Van Gerwen. Vreselijk irritant. Zeker op het WK is hij befaamd daarin.
Dan weet je ook wel dat Lewis in de finale zit.quote:Op dinsdag 29 december 2015 13:13 schreef hafcfan het volgende:
[..]
MVG eruit zal echt antigenot zijn.
Ik ben niet onder de indruk van Lewisquote:Op dinsdag 29 december 2015 13:13 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Dan weet je ook wel dat Lewis in de finale zit.
Watquote:Op dinsdag 29 december 2015 13:14 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ik ben niet onder de indruk van Lewis
Er is nog geen teken van leven vernomen van Frank (de enigszins te pruimen Frank)quote:Op dinsdag 29 december 2015 13:15 schreef Mani89 het volgende:
Kijken of de heren nog een kater hebben na dat gezuip in het Top 2000 café.
Kom op zeg hij wint 2 potjes zonder weerstand en je zet hem al in de finale. Laatste jaren ging hij er vrij kansloos van af als hij weerstand kreeg. En tegen Barney was hij niet goed genoeg vorig jaar. Nee ik hou het nog steeds op Wright/Anderson.quote:
Er zijn er ook genoeg die zonder weerstand als een patatje gooien, kun je van Lewis niet zeggen dit WKquote:Op dinsdag 29 december 2015 13:21 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Kom op zeg hij wint 2 potjes zonder weerstand en je zet hem al in de finale. Laatste jaren ging hij er vrij kansloos van af als hij weerstand kreeg. En tegen Barney was hij niet goed genoeg vorig jaar. Nee ik hou het nog steeds op Wright/Anderson.
Van de kanshebbers toch niet? Ja Phil, maar dat wordt hem ook niet dit jaarquote:Op dinsdag 29 december 2015 13:21 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Er zijn er ook genoeg die zonder weerstand als een patatje gooien, kun je van Lewis niet zeggen dit WK
2015: Lewis 3-4 Van Barneveldquote:Op dinsdag 29 december 2015 13:21 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Kom op zeg hij wint 2 potjes zonder weerstand en je zet hem al in de finale. Laatste jaren ging hij er vrij kansloos van af als hij weerstand kreeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |