Dan moet je zo'n power conduit in de buurt plaatsen (en verbinden).quote:Op zaterdag 16 januari 2016 20:51 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
Ik wil m'n lampen laten branden. Er staat een generator, welke met een draad is verbonden aan een schakelaar en daar boven een lamp. Maar die kut lamp gaat niet aan
Klopt, dan moet je ze gewoon even terug in je inventory 'storen' en opnieuw plaatsen, dan doen ze het weer (als ze binnen bereik staan).quote:Op zondag 17 januari 2016 00:16 schreef Jolly_Reaper het volgende:
[..]
Ik zou de schakelaar aanzetten. Als 'ie aan staat, lamp even opnieuw plaatsen. Die lampjes werken niet altijd even lekker, naar mijn ervaring.
Die conduct deed het hemquote:Op zondag 17 januari 2016 12:12 schreef SickPuppiesNeedLove2 het volgende:
[..]
Dan moet je zo'n power conduit in de buurt plaatsen (en verbinden).
http://i.kinja-img.com/ga(...)3379959453384488.png
[..]
Klopt, dan moet je ze gewoon even terug in je inventory 'storen' en opnieuw plaatsen, dan doen ze het weer (als ze binnen bereik staan).
Haha dat ken ik maar al te goed ja. Ik ben nu al met Fallout 4 al zo vaak weer opnieuw begonnen omdat ik het toch net weer anders wilde doen. Nu heb ik wel mijn zin gevonden en blijf ik wel doorgaan met dit character, maar in Fallout 3 had ik dat ook.quote:Op zondag 17 januari 2016 16:04 schreef Citizen.Erased het volgende:
Ik zit weer op een punt waar ik helemaal opnieuw wil beginnen. Ben nog niet eens naar Glowing Sea geweest en level 24 maar heb niet zo'n zin om met de MQ verder te gaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Dat is echt nog maar het begin van de hele MQ reeks missies.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Verdomme Bethesda![]()
Gezien het feit dat m'n pipboy edition al meer dan een maand te koop staat delen meer mensen jouw meningquote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:41 schreef boik het volgende:
het is maar een kutspel, skyrim gooi ik nog regelmatig aan met meer dan 270uur op de teller (1 personage)
FO daarentegen ben ik helemaal klaar mee na 100uur.
kijk het over een maandje nog eens aan met die creation kit maar het heeft 0 replay value voor mij, terwijl ik FO3 meerdere keren opnieuw beginnen om over skyrim nog maar niet te beginnen
Dat had leuk geweest als het daadwerkelijk nut had.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:43 schreef Q. het volgende:
Het enige wat Fallout 4 nog de moeite waard maakt na het uitspelen is het bouwen van settlements.
kijk dat ik er meer dan 100uur heb ingestoken wil natuurlijk wel zeggen dat het niet volkomen kut was, maar tegen skyrim of zelfs FO3 kan het gewoon niet.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:43 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Gezien het feit dat m'n pipboy edition al meer dan een maand te koop staat delen meer mensen jouw mening
Heb het ook niet meer opgestart na m'n eerste playthrough. Misschien weer eens kijken wat de eerste DLC nog aan leven toevoegt.
quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:41 schreef boik het volgende:
het is maar een kutspel [..]
FO daarentegen ben ik helemaal klaar mee na 100uur.
Het is leuk. Dat is het nut.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:45 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
Dat had leuk geweest als het daadwerkelijk nut had.
Ze hebben daarin dezelfde fout gemaakt als Ubisoft met hun Assassin's Creed franchise waar je je boot / basis uit kunt bouwen; als je het *hele* spel door kunt komen zonder ook maar 1 keer naar om te kijken is het een nutteloze toevoeging.
Ik heb er ook meer dan 100 uur in zitten, vooral omdat ik 2 verschillende speelstijlen wilde proberen enzo. maar de 400+ uur in Skyrim gaat dit niet halen iig.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:46 schreef boik het volgende:
[..]
kijk dat ik er meer dan 100uur heb ingestoken wil natuurlijk wel zeggen dat het niet volkomen kut was, maar tegen skyrim of zelfs FO3 kan het gewoon niet.
terwijl ik juist zo hyped was over de looks en die settlements
Als je sanctuary helemaal negeert wordt het ook niet aangevallen, veilig genoeg voor mequote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:51 schreef Q. het volgende:
[..]
Het is leuk. Dat is het nut.Je kan wat fijne rustpunten bouwen in de wereld waar je je veilig kan voelen. Dat vind ik wel een toevoeging.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enige replay value is mods, welke er nog niet buiten wat textures en TESedit hackups kunnen zijn. Daar komt nog eens bij dat Skyrim al tig jaar aan mod development achter zich heeft, en eer dat FO4 daar komt zitten we een flink tijdje verder. Gaat een DLC'tje echt niets aan veranderen.
Qua uren die ik erin gestoken heb is Fallout 4 het bedrag wel waard maar het blijft een teleurstellend vlak verhaal, de rest er om heen is heel leuk gedaan, ik heb ook geen enkel makke met de voice acting maar het lijkt er wel op dat ze resources gebruikt hebben voor die settlement creation onzin die ze wat mij betreft beter hadden kunnen gebruiken voor diepte. Dan die settlement builder als eerste betaalde DLC met daadwerkelijk enig effect op het verhaal ipv dan dat het een soort minigame is zoals nu. FO4 heeft uiteindelijk een 7- gekregen waar FO 3 en NV pas begonnen bij de 8,5. Vermakelijk maar niet (zo) geweldig (als die andere twee)quote:
Waarom zou je 100 uur steken in een spel dat je kut vindt?quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:53 schreef boik het volgende:
[..]
lees je ook de rest voordat je weer overhaast reageert?![]()
Ok.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:58 schreef jogy het volgende:
[..]
Qua uren die ik erin gestoken heb is Fallout 4 het bedrag wel waard
quote:Op dinsdag 19 januari 2016 12:06 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Waarom zou je 100 uur steken in een spel dat je kut vindt? Idioot.
Kappenquote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:46 schreef boik het volgende:
[..]
kijk dat ik er meer dan 100uur heb ingestoken wil natuurlijk wel zeggen dat het niet volkomen kut was, maar tegen skyrim of zelfs FO3 kan het gewoon niet.
terwijl ik juist zo hyped was over de looks en die settlements
Precies, of dat de sterkte van de basis en de bezetting daarvan ervoor zouden zorgen dat je stukken wasteland terugneemt van raiders / supermutants e.d. dat je een grote kolonie/safezone kunt maken.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 12:27 schreef PicoMMP het volgende:
Zou leuk zijn als je een leger zou kunnen maken. Met 40 man de Wasteland in
Ik heb het na een week elke dag spelen ook niet meer aangeraakt. Ik voelde geen enkele replay value nadat ik de main story uit had. En ik heb Fallout 3, en NV wel 10 keer opnieuw uitgespeeld.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 11:41 schreef boik het volgende:
het is maar een kutspel, skyrim gooi ik nog regelmatig aan met meer dan 270uur op de teller (1 personage)
FO daarentegen ben ik helemaal klaar mee na 100uur.
kijk het over een maandje nog eens aan met die creation kit maar het heeft 0 replay value voor mij, terwijl ik FO3 meerdere keren opnieuw beginnen om over skyrim nog maar niet te beginnen
ja precies, zo zonde ik was zo blij toen ik het nieuws hoorde en heb wel genoten van het spel maar heb het naar 1x wel gezien idd.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 12:40 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik heb het na een week elke dag spelen ook niet meer aangeraakt. Ik voelde geen enkele replay value nadat ik de main story uit had. En ik heb Fallout 3, en NV wel 10 keer opnieuw uitgespeeld.
Waarom zou je dat uberhaupt doen? Nooit zomaar dingen kopen.quote:Op dinsdag 19 januari 2016 12:09 schreef jogy het volgende:
Komt er op neer dat ik een eventuele FO5 niet blind zal gaan kopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |