Ja je was toch altijd al een half wijf, dus waarom ook nietquote:Op maandag 21 december 2015 22:26 schreef -Hakuna- het volgende:
daar ik binnenkort aan de diagnostiek mag beginnen
Ik wil een heel wijf zijn!quote:Op dinsdag 22 december 2015 00:35 schreef Geralt het volgende:
[..]
Ja je was toch altijd al een half wijf, dus waarom ook niet
Hmmm, ik vind dat ze er prima uitziet eigenlijk.quote:Op maandag 21 december 2015 23:05 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Een van de meest onsmakelijke TV-persoonlijkheden ooit. Dat mensen die Kim Kardashian op een voetstuk plaatsen kan ik met enige moeite nog begrijpen, maar zo'n vieze narcistische kerel die zijn lichaam totaal laat verminken, gatver.Hij lijkt niet eens op een vrouw.
En dan moeten we met zijn allen ook nog het toneelstuk meespelen en hem 'haar' en 'ze' noemen. Alsof dit ook maar in de buurt komt van echte natuurlijke vrouwelijkheid. Sorry hoor, ik ben niet op slag blind geworden. War is not peace, freedom is not slavery, en een man is geen vrouw.
Zeker voor haar leeftijd van boven de 60 jaar. De azijnpissers die haar bekritiseren zijn gewoon jaloers. Voor mij is ze gewoon de perfecte transgender en dat mag ook wel eens gezegd worden!quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:12 schreef mootie het volgende:
[..]
Hmmm, ik vind dat ze er prima uitziet eigenlijk.
quote:Op maandag 21 december 2015 23:05 schreef Vader_Aardbei het volgende:
Een van de meest onsmakelijke TV-persoonlijkheden ooit. Dat mensen die Kim Kardashian op een voetstuk plaatsen kan ik met enige moeite nog begrijpen, maar zo'n vieze narcistische kerel die zijn lichaam totaal laat verminken, gatver.Hij lijkt niet eens op een vrouw.
En dan moeten we met zijn allen ook nog het toneelstuk meespelen en hem 'haar' en 'ze' noemen. Alsof dit ook maar in de buurt komt van echte natuurlijke vrouwelijkheid. Sorry hoor, ik ben niet op slag blind geworden. War is not peace, freedom is not slavery, en een man is geen vrouw.
Waarom zou de maatschappij het recht hebben om tegen jou te zeggen wat jij wel of niet met je lichaam mag doen, terwijl de maatschappij hier niet voor hoeft te betalen? En rijke mensen moeten zelf maar bepalen of zij wel of geen hulp vooraf willen, vrijheid noemen we dat.quote:Op maandag 21 december 2015 22:38 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Geld zou geen verschil mogen maken, iedereen moet zo'n goede en grondige intake en analyse krijgen. Het is geen beslissing die je makkelijk ongedaan maakt natuurlijk. En een geleidelijke verandering lijkt me psychisch ook veel beter. Dan kun je er langzaam aan wennen.
De perfecte transgender zie ja amper tot niet, omdat dit gewone mensen zijn die naar hun werk gaan en verder relatief anoniem in de maatschappij staan. Iemand die zijn transformatie als een commercieel product uitbaat is voor mij alles behalve een visitekaartje voor de lgbt gemeenschap.quote:Op dinsdag 22 december 2015 03:15 schreef -Hakuna- het volgende:
Voor mij is ze gewoon de perfecte transgender
Niet iedereen kan z'n consequenties even goed overzien of z'n wensen en gevoelens even goed plaatsen. Daarom is een beperking in vrijheid soms wel goed.quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:05 schreef hottentot het volgende:
[..]
Waarom zou de maatschappij het recht hebben om tegen jou te zeggen wat jij wel of niet met je lichaam mag doen, terwijl de maatschappij hier niet voor hoeft te betalen? En rijke mensen moeten zelf maar bepalen of zij wel of geen hulp vooraf willen, vrijheid noemen we dat.
En waar leggen we de grens van wat mensen wel of niet zelf mogen beslissen, borstimplantaten voor de man? Moeten we dat reguleren? Dit terwijl een ieder zijn lijf voor de sier vol met implantaten mag jagen, kaaklijncorrecties dan misschien, vind ik ook onzin, iemand die niet tevreden is met zijn contouren kan dit via het ziekenfonds laten verhelpen en als die geen reden zien om tot uitkering over te gaan dan staat het de rijken nog steeds vrij om dit zelf te doen. De medicijnen zijn relatief vrij verkrijgbaar, het gaat de meesten erom dat men dit vergoed wil hebben en ja dan zit men aan het transitiejaar vast, maar men moet maar lekker zelf weten wat men wil, en als ik zie wat er nu allemaal door dat transitiejaar komt rollen dan is die hele procedure een wassen neus, lekker specialisten shoppen tot er één de juiste conclusie geeftquote:Op dinsdag 22 december 2015 09:13 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Niet iedereen kan z'n consequenties even goed overzien of z'n wensen en gevoelens even goed plaatsen. Daarom is een beperking in vrijheid soms wel goed.
Als ik naakt voor de spiegel sta weet ik precies wie en wat ik ben.quote:Op maandag 21 december 2015 22:32 schreef terrorsjaak het volgende:
Best triest toch. Als je pas op zijn/haar leeftijd denkt te weten wie je bent, en dat dan toch niet bent.
En sommige mensen niet.quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:32 schreef Elzies het volgende:
[..]
Als ik naakt voor de spiegel sta weet ik precies wie en wat ik ben.
Borstimplanaten is iets dat door een arts gebeurd. De eed is afgelegd, je mag iemand niet schaden, 'zelf weten' past daar dus niet bij. Al begrijp ik dat een cat-face of cup Z ook geen goed medisch handelen is en dat sommige artsen die grens al ver passeren.quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:19 schreef hottentot het volgende:
[..]
En waar leggen we de grens van wat mensen wel of niet zelf mogen beslissen, borstimplantaten voor de man? Moeten we dat reguleren? Dit terwijl een ieder zijn lijf voor de sier vol met implantaten mag jagen, kaaklijncorrecties dan misschien, vind ik ook onzin, iemand die niet tevreden is met zijn contouren kan dit via het ziekenfonds laten verhelpen en als die geen reden zien om tot uitkering over te gaan dan staat het de rijken nog steeds vrij om dit zelf te doen. De medicijnen zijn relatief vrij verkrijgbaar, het gaat de meesten erom dat men dit vergoed wil hebben en ja dan zit men aan het transitiejaar vast, maar men moet maar lekker zelf weten wat men wil, en als ik zie wat er nu allemaal door dat transitiejaar komt rollen dan is die hele procedure een wassen neus, lekker specialisten shoppen tot er één de juiste conclusie geeft
Wat is er mis met het wel "zelf weten"? Ik zie het probleem niet?quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:45 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Borstimplanaten is iets dat door een arts gebeurd. De eed is afgelegd, je mag iemand niet schaden, 'zelf weten' past daar dus niet bij. Al begrijp ik dat een cat-face of cup Z ook geen goed medisch handelen is en dat sommige artsen die grens al ver passeren.
Je snijdt niet voor de lol in een gezond lichaam. Het brengt altijd risico's met zich mee, mogelijk overziet een patient die niet.quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:49 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Wat is er mis met het wel "zelf weten"? Ik zie het probleem niet?
Als iemand volwassen is en normaal van geest moet iemand dat zelf maar weten. Ik neem aan dat men waarschuwt voor de risico's. Daarnaast zoekt een normaal iemand dat ook zelf wel uit. Hetzelfde bij taouages (in je gezicht) laten zetten.quote:Op dinsdag 22 december 2015 09:55 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Je snijdt niet voor de lol in een gezond lichaam. Het brengt altijd risico's met zich mee, mogelijk overziet een patient die niet.
Hey everyone, I'm gay!quote:Op dinsdag 22 december 2015 12:47 schreef Poesopstokje het volgende:
En ook ik dacht gelijk aan mr/mrs Garrison
En daarna een sexchange, om even later lesbisch te worden, zou precies bij het verhaal van die Jenner passen.quote:Op dinsdag 22 december 2015 13:39 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Hey everyone, I'm gay!
- Again?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |