abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_158407072
quote:
Sloveens referendum draait homohuwelijk terug



GELIJKE RECHTEN De Slovenen hebben zondag de wet weggestemd die eerder dit jaar in het Balkanland het homohuwelijk invoerde. Op een referendum met een erg beperkte opkomst - nauwelijks een derde van de kiezers nam deel - stemde een kleine twee derde tegen het homohuwelijk.

De organisatie van het referendum was afgedwongen door de tegenstanders van een amendement op de familiewetten, dat het huwelijk herdefinieerde als een verbond van twee mensen - en dus niet langer van een man en een vrouw. Ze voerden campagne met slogans als "Onze kinderen staan op het spel" en werden gesteund door de katholieke kerk.

De organisatoren moesten minstens een vijfde van de kiesgerechtigden zover krijgen om naar de stembus te trekken opdat het referendum geldig zou zijn. Op een totaal van 1,7 miljoen betekende dat 342.000 kiezers. Ze kregen er zo'n 370.000 op de been.

Met 96 procent van de stemmen geteld, stond het neen-kamp op 63,12 procent.

http://www.hln.be/hln/nl/(...)huwelijk-terug.dhtml
Kijk, hier word ik vrolijk van. Het homohuwelijk is een wapen die door een bepaalde belanghebbende elite gebruikt wordt om van Amerika, Canada en Europese landen de bevolking zwak te maken en de christelijke wortels te vernietigen. Het is geen toeval dat landen die voorop lopen in de strijd voor homorechten zoals Zweden, Nederland en België ook die landen zijn die massa-immigratie uit Afrika en het midden oosten steunen.

Dat hebben landen als Polen, Hongarije, Slovenië en Rusland goed begrepen.

Voor mij zijn landen als Polen en Hongarije veel meer gidslanden dan een land zoals Zweden.

Slovenië, respect broeders! w/ w/

Geef het marxisme geen kans.
pi_158407078
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 12:49 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Ik kom daar nooit. Jij wel?
Flauw antwoord hoor.
pi_158407133
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 12:52 schreef Odaiba het volgende:

[..]

Flauw antwoord hoor.
Hoezo?
pi_158407169
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 12:53 schreef Jigzoz het volgende:

[..]

Hoezo?
Internet/Televisie enzo.
pi_158407200
Wat is de overeenkomst tussen Marco Polo, Leonardo da Vinci en Allen Turing?
🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️₿🕰️ TikTok next Block
pi_158408134
quote:
0s.gif Op maandag 21 december 2015 12:55 schreef raptorix het volgende:
Wat is de overeenkomst tussen Marco Polo, Leonardo da Vinci en Allen Turing?
Allemaal onderwerp van een film?
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')