Zij was een van de weinige visionaire politicie die vooruit keek naar de verre toekomst, zij is een van de weinige die snapt dat je niet moet blijven janken, of acties moetnemen op microniveau maar dat je moet bouwen aan de toekomst.quote:Op maandag 21 december 2015 11:35 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Riet 'vastgoedfraude' de Wit een gemis voor de stad? Die hele SP-kliek met dat vleugje PvdA is een absolute vloek voor Heerlen.
Haha kan ik me wel voorstellen dattie het een x zat isquote:Op maandag 21 december 2015 11:38 schreef Qunix het volgende:
[..]
Michiel haat cupcakes zo te zien, en dat na bijna 24 uur.
Ik vind 't wel een aardige knakkerquote:Op maandag 21 december 2015 11:39 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Is dat die fake mcdonalds bij de Royal? Rare vent.
Ja,quote:Op maandag 21 december 2015 11:39 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
Is dat die fake mcdonalds bij de Royal? Rare vent.
Frietchinees aan de pancratiusstraat? Bedoel je de luikjesfrituur naast de toeter op de akerstraat?quote:Op maandag 21 december 2015 11:41 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Ik vind 't wel een aardige knakker
Niet dat ik er vaak kom, als ik friet eet in Heerlen is dat 's nachts als ik uit de kroeg rol, en dan is toch alleen de Frietchinees aan de Pancratiusstraat nog open.
verbaasd me niet, denk dat ie de komende dagen nog wel eens gillend wakker wordtquote:Op maandag 21 december 2015 11:38 schreef Qunix het volgende:
[..]
Michiel haat cupcakes zo te zien, en dat na bijna 24 uur.
Holca? Willem? Nog nooit van gehoord.quote:Op maandag 21 december 2015 11:43 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Ja,
1.frituur holca. 2. Peewee 3. Frituur willem
Jij kent holca nietquote:Op maandag 21 december 2015 11:45 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Holca? Willem? Nog nooit van gehoord.
War is dit? Ik herken het niet als heerlen.quote:Op maandag 21 december 2015 11:44 schreef wolfrolf het volgende:
Na Venema komt Eva Koreman in het huis
https://www.instagram.com/p/_jMRl0SuAU/
Nee, Emma's Diner, in dat rijtje met die kebabtenten (de shoarma-allee).quote:Op maandag 21 december 2015 11:44 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Frietchinees aan de pancratiusstraat? Bedoel je de luikjesfrituur naast de toeter op de akerstraat?
Googled it. Herken het wel. Maar kom verder nooit in dat stukje Heerlen.quote:Op maandag 21 december 2015 11:46 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Jij kent holca niet![]()
de houten keet
Ik ook niet, mar voor e frieten rij je om naar holcaquote:Op maandag 21 december 2015 11:50 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Googled it. Herken het wel. Maar kom verder nooit in dat stukje Heerlen.
Dan moet ik dat maar eens doen danquote:Op maandag 21 december 2015 11:51 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Ik ook niet, mar voor e frieten rij je om naar holca
Wel contant meenemen.quote:Op maandag 21 december 2015 11:52 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Dan moet ik dat maar eens doen dan
Ja overdag zijn ze vaak wel met meer. Alleen 's avonds/'s ochtends slapen de mensen die de nacht gaan draaien of hebben gedraaid.quote:Op maandag 21 december 2015 11:52 schreef De-Hamster het volgende:
Is het eigenlijk al veel gebeurd dat er meer DJs in het huis zijn? Want nu met Domien, Michiel en Giel samen is het een stuk leuker dan toen net met alleen Paul.
En een fantastische kerel is die man. Doet ook catering voor feesten en partijen, prima zaak!quote:Op maandag 21 december 2015 11:54 schreef Merode32 het volgende:
[..]
Wel contant meenemen.
En dan het centrum inlopen naast de bufkus zit zo afhaalloket met de lekkerste en grootste hamburger die je ooit heb gegeten, vers van de grill.
Pedro heet het
Als je er broccolisap in gaat spuiten helemaal nietquote:Op maandag 21 december 2015 11:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
cupcakes zijn niet eens lekker
Ze wisselen het afquote:Op maandag 21 december 2015 11:57 schreef Merode32 het volgende:
Jakkes worden de updates niet merr gedaan door annemieke?
Ging wel best te eten.quote:Op maandag 21 december 2015 11:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
cupcakes zijn niet eens lekker
Kloptquote:Op maandag 21 december 2015 11:58 schreef De-Hamster het volgende:
[..]
En een fantastische kerel is die man. Doet ook catering voor feesten en partijen, prima zaak!
Subtielquote:Op maandag 21 december 2015 12:01 schreef FritzWepper het volgende:
Michiel Veenstra zal ook wel vertrekken bij 3FM nadat ze hem die klote-challenge in de schoenen hebben geschoven
Hij zat zaterdag trouwens voor me in de Quatro-bioscoop in Heerlen bij Star Wars. Stoot ik m'n vader aan om 'm te vertellen dat er een van de 3FM dj's zit (hij kent die allemaal niet), schreeuwt 'ie keihard: "ik dacht dat die sukkels opgesloten werden in dat glazen huis, wat doet die lul dan hier?"Zit soms totaal geen rem op die man.
QFTquote:
Teringquote:Op maandag 21 december 2015 12:01 schreef FritzWepper het volgende:
Michiel Veenstra zal ook wel vertrekken bij 3FM nadat ze hem die klote-challenge in de schoenen hebben geschoven
Hij zat zaterdag trouwens voor me in de Quatro-bioscoop in Heerlen bij Star Wars. Stoot ik m'n vader aan om 'm te vertellen dat er een van de 3FM dj's zit (hij kent die allemaal niet), schreeuwt 'ie keihard: "ik dacht dat die sukkels opgesloten werden in dat glazen huis, wat doet die lul dan hier?"Zit soms totaal geen rem op die man.
omg je UIquote:Op maandag 21 december 2015 12:07 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hier heb ik een broertje Dotan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |